Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2008 o 17:28, SoieR napisał:

Nie da się przesyłać nic pocztą między hordą i sojuszem, nie ważne czy serv pvp czy nie.


Aaaaa...haaaaaaaaa :P
No widzisz, całe życie się człowiek uczy ;)
Trochę padł mój misterny plan xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 18:01, DemoBytom napisał:

> Nie da się przesyłać nic pocztą między hordą i sojuszem, nie ważne czy serv pvp czy nie.


Można :P Wystawiamy item na Steamwheedle Cartel auction house (w Gadgetzan, Booty Bay, Everlook), a następnie kupujemy postacią z przeciwnej frakcji :P Pamiętaj, że na serwie PvP nie można mieć postaci z przeciwnych frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 16:28, Vic napisał:

Lipa, fajnie było przed TBC poznać jaki spec miał gracz po wyglądzie, ale nie sądze aby
się to zmieniło. W którymś wywiadzie człowiek z Blizzarda wspominał, że przygotowanie
przedmiotów pod 2 różne płcie 10 ras wymaga długiej pracy grafików, i dlatego starają
się to ograniczyć.

Niestety również w przypadku nowych itemów można zapomnieć o różnicach w wyglądzie. Np. sety z Sunwell dla pokrewnych klas mają się różnić tylko kolorami. Był taki przykład w jednym z podcastów: jeden set dla wojownika będzie zielony, a dla palka czerwony i na tym koniec różnic. Skoro nawet w przypadku takich różnic nie robią zróżnicowanych pancerzy, to na inne grafiki od każdego speca tym bardziej nie ma co liczyć. Jest to swoje rodzaju pewne lenistwo Blizzarda, pewnie nawet WotLK tu niewiele zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wowarmory nie działa, czemu?

eu.wowarmory.com mi nie działa
Pisze tylko Nie można wyświetlić strony XML

Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów XSL. Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później.


------------------------------------------------------------------------------ --

Następujące tagi nie zostały zamknięte: strs, itemInfo, str.


^ to jak to wyłączyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 19:00, Spyron94 napisał:

/cut/


Mam ostatnio ten sam problem - myślę, że serwery są poważnie obciążone z powodu masy ludzi odwiedzających stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 18:18, CH1CKEN napisał:

Można :P Wystawiamy item na Steamwheedle Cartel auction house (w Gadgetzan, Booty Bay, Everlook), a następnie kupujemy postacią z przeciwnej frakcji :P


Myślałem już o tym ;] Gorzej jak mi ktoś wykupi xD

Dnia 11.03.2008 o 18:18, CH1CKEN napisał:

Pamiętaj, że na serwie PvP nie można mieć postaci z przeciwnych frakcji.


O tym się już boleśnie przekonałem podczas próby na trialu ;P

Podsumowując.. Serwer PVP od PVE różni sie właściwie brakiem "Contested Territory" gdzie wszyscy mają flagi PVP tak?..
I jak wygląda sprawa zdobywania pkt. honoru na PVE? Jeżeli wyzwę na duel kogoś z hordy (o ile się da xD) to dostanę za to pkt. honoru?
I co one dokładnie mi dają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 19:52, DemoBytom napisał:

Podsumowując.. Serwer PVP od PVE różni sie właściwie brakiem "Contested Territory" gdzie
wszyscy mają flagi PVP tak?..

Na PvP contested masz wszędzie. Na PvE, albo dobrowolnie włacząsz sobie PvP, albo idziesz na contested, sam z siebie nigdy nie zostaniesz zaatakowany podczas normalnej gry.

Dnia 11.03.2008 o 19:52, DemoBytom napisał:

I jak wygląda sprawa zdobywania pkt. honoru na PVE? Jeżeli wyzwę na duel kogoś z hordy
(o ile się da xD) to dostanę za to pkt. honoru?
I co one dokładnie mi dają?

Honor jest za zabicie kogoś w PvP, a nie duelu, no i za Battlegroundy. A nagrody to epixy, które są naprawde niezłe, i w niektórych przypadkach dużo lepsze niż to co dostaniasz w normalnych instancjach 5 osobowych, czy we własnym zakresie zrobisz/wyquestujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem przez okres 5 miechów nie grałem w WoW''a BC bo nie miałem kasy na Pre-paid gdy już kupiłem karte i chcem sie zalogowac wyskakuje mi napis że mam starego patcha (2.0.0.6080) i że mam ściągną najnowszego i skąd moge go ściągnąc i jaki jest najnowszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 20:24, galbaroquo098 napisał:

Mam taki problem przez okres 5 miechów nie grałem w WoW''a BC bo nie miałem kasy na Pre-paid
gdy już kupiłem karte i chcem sie zalogowac wyskakuje mi napis że mam starego patcha
(2.0.0.6080) i że mam ściągną najnowszego i skąd moge go ściągnąc i jaki jest najnowszy??

Sama gra Ci powinna się zaktualizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instaluje sobie WoW''a u kuzyna wkładam pierwsza plyte, akceptuuje regulamin i odrazu pojawia sie komunikat:


The installer was unable to read the file "InstallCD\InstallerFileList\InstallerFileList.xml". This error may be caused by problems with the media or drive at <unknown>--for example, a scratched or dirty CD-ROM/DVD-ROM, hard drive corruption, or a networking problem while downloading the installer. (The error code was 0.) If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (XMLParser::InternalLoad)


Płyta jest czysta, nieporysowana, naped tez byl czyszczony. Da sie cos z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 13:10, mateuszbanach0 napisał:

a twój WOW jest oryginalny??

Uh... rozumiem, że "omg gra na piracie zabic go" jest popularne w tym temacie, ale ten post to chyba przykład skrajnej głupoty w tym polowaniu na czarownice. Jak płytka z WoWem może być "piracka"? Równie dobrze moge skopiować cały folder WoWa na płyty i nic to nie zmieni. Liczy się konto. Duh?

Dodam, że mam "oryginalnego WoWa", a i tak zawsze miałem problemy z CD2, zdarzało się, że musiałem całą (re)instalacje powtarzać, bo zacinał się na tej płytce. Strach pomyśleć, co by było na pirackim kliencie...

A na post wyżej - spróbuj zgrać płytkę na dysk, czy zrobić iso i stamtąd instalować. Jeśli nie przejdzie, to ściągnij po prostu klienta całego ;) Albo jak napisałem, zgraj choćby i cały folder, chociaż to ze 2 DVD pójdzie pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilka wróciłem od kumpla z pozyczonym nowym wowem na dvd i i tak nic nie dziala, instaluje sie co prawda do 34%(czasem 20%, raz tez doszlo do 38%) ale pojawia sie ten sam lub podobny blad.
Wiecie skad moge sciagnac dobrego wowa? mam oryginalne konto i swoja gre ale u kuzyna cos niedziala;P
Ten wow z ww-europe.com jest dobry? i czy to wogole jest instalka czy co? bo sciagnelem to , mialo 1 mega a potem cos zaczelo sciagac sie prawie 4 giga P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety rowniez mialem z tym problem (2 dysk nie chcial czegos kopiowac) i musialem calego wowa pozyczac od kolegi bo nie mozna mieszac kompletow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że swoich płytek nigdy nawet z pudełka nie wyjąłem :)
Grałem chwilę w betę, a że klient bety po prostu się spatchował do pełnej wersji kiedy wyszła, to instalacja z płyt zupełnie nie była mi potrzebna. Dobrze że nie musiałem nigdy reinstalować, bo większości pośrednich patchy już dawno nie mam na dysku, a ściąganie 4GB faktycznie wygląda wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę do kogoś z was co ma bardzo duże doświadczenie z grą ale nie chodzi mi o np.: questy w grze czy gdzie mogę znaleść jakiś item. Chodzi mi o zakładanie konta, płacenie abonamentu, trial itp. Chcę zacząć grać na globalu ale mam jeszcze parę pytań na które muszę znać odpowiedz. Jak ktoś by mógł poświęci mi trochę czasu to będę bardzo wdzięczny. Chodzi mi o rozmowę na Skype jutro około godziny 16.oo i później .

Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gildii pojawila sie taka wiadomosc o kradziezach kont, wiec przejrzalem temat, lepiej byscie poczytali o tym
"You''ll want to be a bit more cautious when looking up information on the game today. World of Raids reports that an unknown ad banner appearing on Wowhead, Thottbot, and Allakhazam has an embedded keylogger trojan. You don''t even need to click on the banner, apparently, simply mousing over it will be enough. Wowhead says that all they know for sure is that it originates from "ad.yieldmanager.com", and will produce a redirect to "xpantivirus.com." They''re working at isolating it.

The issue is known, and all parties involved are tracking it down, so it should hopefully be resolved soon. In the meantime, if you''re looking for a quick way to protect yourself, I would follow the recommendation of World of Raids, and try out the Firefox web browser and the No Script extension. As long as you keep the scripts blocked, it should prevent the banner in question from forcing itself on you. This should also provide you with some protection if you accidentally click on the wrong link elsewhere, such as on the WoW general forums.

Edit: Apparently, the virus in question is not an actual keylogger, but it still does a number on your system, which is reason enough to try to avoid it. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wiele osób albo pozbyło się konto albo itemów. Mój znajomy stracił podobno parę epików, hmm dziwna sprawa. W każdym razie nie wesoło. Nie gram już od ponad miesiąca, ciekawe jak tam moje konto. :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się