Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

nowe serwery do wow = zakładam nową postać ;P 8 pierwszych realmow poszla, ale blizzard zapowiada ich więcej :D czyli = wszyscy znowu rzucą się na hunterów? czy może za magów czego na początku niezrobili bo długo sie niby lvluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze za bardzo sie pospieszylem z powrotem do WoWa - 2 tygodnie pozniej i moglbym sobie zaczac na swiezym serwerze a tak to bede sie bujal dalej na Scrashield Legion.. :(( A moze jednak odpusciic te parenascie poziomow i zaczac od poaczatku?? Ciezka sprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Mroczna Pani pozwoli, to mam nadzieję, że spotkamy się gdzieś na Polach Rzezi... (imho tak to wydarzenie będzie wyglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujące problemy z WoW. Otóż posiadam dwa konta do gry (jeszcze żadne nieopłacone - ale chciałbym powrócić). Jak zmienić adres e-mail przypisany do konta? W panelu na wow-europe takiej funckji nie ma. Pytanie drugie. Nie pamiętam ani hasła, ani loginu na konto nr 2... Jednak non stop strona z przypomnieniem mi nie działa. Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi za ten mały spamik dodtyczacy nasze gildii [OLD - Oak Leaves Of Darkness] ;) Jesteśmy gildią liczącą ok. 120 osób z czego ok 90 to ludzie grający w GW, pozostałe ok. 30 osób to grający w WoW''a. Gramy po stronie Alliance na srewerze PvP - The Maelstrom. Jest nas niewielu wobec czego szukamy chętnych ludzi do przyłaczenia się do naszego wesołego towarzystwa :) Za podstawową regułe w naszej gildii przyjęliśmy.. brak jakichkolwiek zasad i ograniczeń :) Grami kiedy chcemy, kim chcemy i nikogo do niczego nie zmuszamy. Podstwą jest dla nas dobra zabawa w miłym i kulturalnym gronie. Jedynym wymogiem jakiego przestrzegamy jest minimalna granica wiekowa - 25 wiosen. Dlatego nazywamy się OLD, a średnia wieku w naszej gildii to ok. 28 lat. Gramy ze sobą już ponad 8 miesięcy [najpierw GW, potem część przeszła do WoW], mamy prężnie działające forum, sporą galerię zdjęć [tych osobistych i screenschotów z gry], olbrzymi zapał do gry i poczucie humoru, które nie pozwala nam się ani trochę nudzić ;)) Jeśli ktoś szuka dla siebie fajnego towarzystwa, chce pograć nową postacią po stronie Alliance, bądź dopiero zaczyna zabawę z WoW''em to serdecznie zapraszam do nas :) Mamy graczy na niskich levelach [10-12], średnich i dość wysokich [maks. to aktualnie 52 bodajże]. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt: WoW - Goatguy, Wojakdemoon lub Gooltar, bądź gg: 673378. Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem sie i się zastanawiam nadal - co przyciąga tak duża liczbę graczy do WoWa. Doszedłęm do wniosku, iż tym czymś mósi być klimat i to, że nigdy nie wiesz co cie może spotkać za następnym zakrętem ( szczególnie serwery PVP ) oraz bezproblemowa kooperacja z setkami zwych graczy. A co was przyciągneło do WoWa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 00:36, goatguy napisał:

Witam wszystkich. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi za ten mały spamik dodtyczacy nasze
gildii [OLD - Oak Leaves Of Darkness] ;) Jesteśmy gildią liczącą ok. 120 osób z czego ok 90
to ludzie grający w GW, pozostałe ok. 30 osób to grający w WoW''a. Gramy po stronie Alliance
na srewerze PvP - The Maelstrom. Jest nas niewielu wobec czego szukamy chętnych ludzi do przyłaczenia
się do naszego wesołego towarzystwa :) Za podstawową regułe w naszej gildii przyjęliśmy.. brak
jakichkolwiek zasad i ograniczeń :) Grami kiedy chcemy, kim chcemy i nikogo do niczego nie
zmuszamy. Podstwą jest dla nas dobra zabawa w miłym i kulturalnym gronie. Jedynym wymogiem
jakiego przestrzegamy jest minimalna granica wiekowa - 25 wiosen. Dlatego nazywamy się OLD,
a średnia wieku w naszej gildii to ok. 28 lat. Gramy ze sobą już ponad 8 miesięcy [najpierw
GW, potem część przeszła do WoW], mamy prężnie działające forum, sporą galerię zdjęć [tych
osobistych i screenschotów z gry], olbrzymi zapał do gry i poczucie humoru, które nie pozwala
nam się ani trochę nudzić ;)) Jeśli ktoś szuka dla siebie fajnego towarzystwa, chce pograć
nową postacią po stronie Alliance, bądź dopiero zaczyna zabawę z WoW''em to serdecznie zapraszam
do nas :) Mamy graczy na niskich levelach [10-12], średnich i dość wysokich [maks. to aktualnie
52 bodajże]. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt: WoW - Goatguy, Wojakdemoon
lub Gooltar, bądź gg: 673378. Pozdrawiam..

no to się nie kwalifikuje bo mam ino 21 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna koncepcja gildi. Chociaż po roku gry już sam miałem przykre doświadczenia że z polską ekipą można stworzyć jedynie gildie służącą za kanał rozmów... Wszelkie próby zorganizowania raidów 40-osobowych kończyły się fiaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do The Sentenced. Po problemach, ale mimo wszystko, gildia znajduje się na Ragnarosie. (Venture co.) Kanałem rozmów nie jesteśmy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac najlepszym rozwiazanim dla polakow jest chyba jednak, zamaist bycia w jednej gildii, uzywanie kanalu /polska i tam mozna sobie pogadac i umawiac sie na mniejsze rajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - moze nie ten temat -- uzywam antivirusa nortona 2004 z uaktualnieniami, ad aware se personal codziennie skanuje oraz ZONE ALARM - firewall. Nic nie wskazuje że mam wirusy itp. System zachowuje się normalnie. A czy wirusy mogą być niewidoczne nawet dla tych programów? Jeżeli tak to pytam jak je wyłapać ;) bo chcę za wow znowu płacić kartą kredytową, ale nie jestem teraz pewien czy jestem napewno bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 19:03, Volvox napisał:

Szczerze mowiac najlepszym rozwiazanim dla polakow jest chyba jednak, zamaist bycia w jednej
gildii, uzywanie kanalu /polska i tam mozna sobie pogadac i umawiac sie na mniejsze rajdy.

a na tym kanale siedzi moze gora z 10 osob ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 20:45, Araondoion napisał:

a na tym kanale siedzi moze gora z 10 osob ;p


To trzeba wiecej ludzi tam zapraszac i zgrac sie jakos ;) U nas tez przez dlugi czas bylo miernie, ale jakos sie rozkrecilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 20:24, Radzisz napisał:

mam pytanie - moze nie ten temat -- uzywam antivirusa nortona 2004 z uaktualnieniami, ad aware
se personal codziennie skanuje oraz ZONE ALARM - firewall. Nic nie wskazuje że mam wirusy itp.
System zachowuje się normalnie. A czy wirusy mogą być niewidoczne nawet dla tych programów?
Jeżeli tak to pytam jak je wyłapać ;) bo chcę za wow znowu płacić kartą kredytową, ale nie
jestem teraz pewien czy jestem napewno bezpieczny.


Pewny na 100% nigdy nie bedziesz :) Zawsze moze byc cos nowego ;)
Uzywaj nowoczesnych przegladarek i przegladnij Zone Alarma czy wszystko ok, a pozniej smialo uzywaj karty :)

PS. Nie wiem jak w innych ale w mBanku jest taka fajna karta internetowa i nawet jak ktos ukradnie ci dane karty to niewiele zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą robione migracje :) Jak komuś się pofarci to będzie mógł się przenieść na nowy serwer bez tracenia postaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 05:50, Sth`Devilish napisał:

Hmm, a gdzież to >ja< mogę ciebie spotkać? ;P Chętnie bym się zmierzył ponownie, tym
razem z wyrównanymi szansami i bez taryfy ulgowej, jak wtedy w Duskwood ;p


Choćby na AV, jak bodajże przedwczoraj. :) Chociaż duel nie do końca nam się udał, gdyż jeśli się nie mylę to pod sam koniec walki nadlecial gryfon i Ciebie dobił. :( W każdym razie odkąd zdobyłem TuF-a, z lockami walczy mi się o niebo lepiej.
Zapewne okazja do ponownego spotkania nadarzy się niedługo. Bądź co bądź, z polskich Hordziaków to właśnie na Ciebie natrafiam najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 18:36, GanD napisał:

Jeśli Mroczna Pani pozwoli, to mam nadzieję, że spotkamy się gdzieś na Polach Rzezi... (imho
tak to wydarzenie będzie wyglądać;)


Taaak... Właściwie zapowiada się na rzeź. Ale to się jeszcze zobaczy. Popraw mnie jeśli się mylę, gdyż zdaje mi się że nie widziałem Ciebie na naszym realmie przez wieki. Więc albo kręcisz się tam gdzie mnie nie ma, albo jestem ślepy. ;) W każdym razie do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się