Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2006 o 20:15, Garello napisał:


Mam nadzieje że pomogłem :)


Tak - tylko jeszcze jedno pytanko - jak to jest naliczane - jak np jest się priestem to się za dużo nie zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 20:23, Xard18 napisał:

Tak - tylko jeszcze jedno pytanko - jak to jest naliczane - jak np jest się priestem to się
za dużo nie zabija


ale nie Ty osobiscie tylko caly raid jak zabije to wszyscy którzy brali w tym udział dostają punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 20:23, Xard18 napisał:


>
> Mam nadzieje że pomogłem :)
>

Tak - tylko jeszcze jedno pytanko - jak to jest naliczane - jak np jest się priestem to się
za dużo nie zabija
To proste Kiedy jest Trudno bo Masz do załatwienia WINDIGO Oczywiście jeśli jesteś krasnoludem ale radze weż to co ja ELFA DRUIDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ponownie problem z połączeniem z Neo nie da się połączyć ehhh Jakas masakra a co jest najlepsze o godzinie 23:00 nagle sie kurek odkreca wrrrrr. I nie jest to tym razem Blizzard znajomy wlasnie gra tyle ze ma lacze nie z tpsa. Ktos ma podobny problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TPSA DSL - nie działa, ech ...

Teraz jest to problem nieco szerszy, pamiętam że podczas bożonarodzeniowych problemów neostrady, ja nie miałem żadnych. A teraz problem tyczy się również mnie, tylko że - uwaga - z reguły podczas ostatnich lagów również ludzie z zagranicy mieli te same problemy co ja. Więc to rzeczywiście może być blizzard i telia. Mam nadzieję że dojdzie do tego co w chinach i zabiorą się za zmianę dostawcy internetowego.

BTW - strona wow-europe też nie działa, podczas gdy amerykańskia działa wyśmienicie.

A co do DKP - piszcie grupy raidowej :P W końcu na raidy nie trzeba iść gildią :P
I to nie są punkty rozdawane przez system w grze, tylko punkty umowne ustalane przez graczy. I gracze je rozdają sami między sobą (każda grupa ma inne wartości punktów i inne reguły szczegółowe dotyczące sposobu rozdawania i wydawania).
Tak czy siak jest to zdaję się najlepszy i w miarę sprawiedliwy system rozdawania przedmiotów z instancji raidowych (40 osób, z każdego bossa 2 przedmioty z zestawu +1 lub 2 inne które są coś warte). Trzeba się jakoś tym podzielić i właśnie po to są punkty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem dzisiaj do TPsy koo 20 ze nie działa routing i mam masakryczne pingi... powiedzieli ze sprawdzą i oddzwonią...

zadzwoniłem jeszcze raz o 22 i opieprzylem na czym swiat stoi...
zwalili na tajemniczego wirusa, moj firewall (którego nie mam), ruter (ktory ma firewala).

podobnie miałem wczoraj miedzy 19 a 22-23 mam nadziej ze jak jutro rano pojde grindowac to juz naprawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo tepsa to banda geniuszy - i każdy o tym wie.

A tak poważnie to sprawdź może jak działa reszta stron, bo naprawdę wydaje mi się że problem dotyczy tylko teli. Może sprawdź na innych grach (nie blizzarda) czy da się grać bez lagów? Ja ostatnimi dni mam mało czasu na gre więc raczej mogę mieć problem ze sprawdzaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może już byłeś zalogowany wcześniej. Serwery znajdują się w kilku serwerowniach - i podczas gdy z jedną są problemy - na innym serwerze możesz nie mieć żadnych. Tylko cały problem polega na tym że przecież serwer logowania też się gdzieś znajduję - i jak z nim są problemy to nikt się nie może zalogować, a osoby już grające moga grać bez problemów.

Na jakim serwerze grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2006 o 20:54, Marcel11 napisał:

> To proste Kiedy jest Trudno bo Masz do załatwienia WINDIGO Oczywiście jeśli jesteś krasnoludem
ale radze weż to co ja ELFA DRUIDA.
>

niestety - grać zaczynam dopiero okolo 15 maja - matury siuę kończą u mnie i wiem jedno - bende grał po stronie chordy a kim o nie wiem jeszcze dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 13:46, Michal256 napisał:

Może już byłeś zalogowany wcześniej. Serwery znajdują się w kilku serwerowniach - i podczas
gdy z jedną są problemy - na innym serwerze możesz nie mieć żadnych. Tylko cały problem polega
na tym że przecież serwer logowania też się gdzieś znajduję - i jak z nim są problemy to nikt
się nie może zalogować, a osoby już grające moga grać bez problemów.

Na jakim serwerze grasz?


Logowalem sie ok 21:35. Serwer Scarshield Legion. Fakt ze zlapalem sie dopiero za 2. razem (pierwszy to komunikat - Unable to connect) no i byc moze nie mialem takich problemow bo serw jest mlody i jeszcze nie przeludniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, wczoraj wieczorem pierwszy raz w życiu (5 miesiecy!) w WoW stałem w kolejce do zalogowania :D Serwer Turalyon to już troszke stary serwer :) A problemy z neo są. Kumpel (z sąsiedniego bloku) ma neaostrade. Ja mam net z kablówki (sav, białystok). Ja sobie siedziałem w sunken temple a ten dzwonił do tps-a chyba z 10 razy. I powiedzieli mu że to wina komputera że ma lagi! (taa... pewnie athlon 64 3500 radeon x1600, 1 giga ramu i wina kompa? ja gram na p4 1.6 1 giga ramu i ge force 2 ti ultra 64 i pięknie ^^). Heh... Słyszeliście co się dzieje w poczcie polskiej? To samo sie dzieje w telekomunikacji polskiej.Tylko to inaczej wygląda... Złodzieje... Kanalie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2006 o 14:01, taungar napisał:

Logowalem sie ok 21:35. Serwer Scarshield Legion. Fakt ze zlapalem sie dopiero za 2. razem
(pierwszy to komunikat - Unable to connect)


u mnie dokładnie było to samo dostałem sie na doomhammera dopiero kolo 22.30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze pomocy coś się stało! Próbuje dziś się zalogować do wow! (tydzień temu zapłaciłem kartą za 3 miechy!) A dziś pokazuje mi że musze zapłacić! Wchodzę na swoje konto a konto jest frozen! Nie ma nawet że płaciłem niedawno, jest tylko że płaciłem w roku 2005! O co chodzi, co się stało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie inne pytanie - czy LIFE STEALING się opłaca żucić na broń czy nie ?

http://www.thottbot.com/?sp=20032

Zastanawiam się nad tym i nie wiem co o tym myśleć. I jak ktos wie to od czego zależy ilość wykradanego życia ?

Bo coś takiego pasowało by do warriora - byłby wstanie dłużej wytrzymać bez leczenia co by się przydało i by się dodatkowo w trakcie walki leczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 16:29, Liqid napisał:

Za drogie toto. I zbyt uzależnia. Tak samo jak w Tibię, lepiej się nie zapuszczać. Zwłaszcza,
jak się ma wolne łącze.


Hmm.. Ja od roku gram na neo 128 i jakoś oprócz problemów co miewają czasem wszyscy tak to gierka chodzi ślicznie.. Pięknie itp:) Śmiga aż miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 16:39, Xard18 napisał:

http://www.thottbot.com/?sp=20032

Zastanawiam się nad tym i nie wiem co o tym myśleć. I jak ktos wie to od czego zależy ilość
wykradanego życia ?


Gdybyś się pofatygował o przeczytanie komentarzy do tego enchanta to byś wiedział co i jak :) Jeśli nie znasz angielskiego to ci przetłumaczę: proc z tego enchanta zadaje 30 dmg (45 jeśli critical hit), przy czym kradnie tyle samo (chyba, nie potwierdzone) życia przeciwnikowi, przy czym przeciwnik ma szansę zresistować ten efekt (ponieważ zadawany dmg jest ze szkoły Shadow). Szansę na zadziałanie enchanta w walce oblicza się następująco:

(weaponspeed/11)*100

czyli przykładowo, jeśli masz broń, która ma speed 1.9, to szansa na wejście enchanta będzie wynosić 17,27 % (im szybsza broń, tym mniejsza szansa).

Ogólnie myślę, że do pvp znacznie bardziej opłacalny i efektywniejszy jest Crusader albo +15 agility (jeśli jesteś dps wojem lub rogalem), ale zawsze to Lifestealing jest fajnym dodatkiem, choć to chyba najdroższy enchant na broń (u nas kosztuje w granicach 200-250g) :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 16:27, Radzisz napisał:

Prosze pomocy coś się stało! Próbuje dziś się zalogować do wow! (tydzień temu zapłaciłem kartą
za 3 miechy!) A dziś pokazuje mi że musze zapłacić! Wchodzę na swoje konto a konto jest frozen!
Nie ma nawet że płaciłem niedawno, jest tylko że płaciłem w roku 2005! O co chodzi, co się
stało!!

Możecie mi pomóc? HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się