Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

też tak sądze
i jeszcze jedno dopiero teraz to mi do głowy przyszło - te 500 g kosztuje 150 zł - czyli jakby nie patrzeć prawie 3 miesiące grania - wedłóg mnie za ten czas uzbierało by się 1500 g a i jakby się miało szczęście o i kilka epickich przedmiotow do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2006 o 19:02, Xard18 napisał:

Co wy o tym sądzicie ?


Bez sensu. Według mnie to jest tylko dla wyjątkowo beznadziejnych,
ale bogatych, z kaprysami graczy.
Po co wydawać aż 150 zł?! Maksymalnie 15...
Kiedyś na Allegro była sprzedarz konta bez abonamentu z dwona postaciami na 60 za 2000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie postacie na 60 za 2000? A jaki miały ekwipunek?
Bo wiesz - może samo levelowanie to nie trudna sprawa, ale zdobycie tych wspaniałych epików to trochę inna historia :P

Mimo to nie widzę sensu sprzedaży/kupna postaci w epikach - lepiej samemu zdobyć. A sprzedający w więkrzości z czasem ma zamiar wrócić do wowa - i dochodzą do wniosku że sprzedaż postaci to był zły pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WEEKLY MAINTENANCE
This wednesday..... Tak, tak wszyscy to znamy, tylko że dziś znowu nie mogę grać z rana, a czekać do 11, by potem znowu patchowanie kilku realmów (w tym mojego) przeniosło się na 13:30, ARGHHHH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostalem orginal i po zainstalowaniu czekalem trzy godziny az mi sie patch sciagnie wiec dlugo nie pogralem,ale jestem zadowolony z zakupu,i dzis tez patrze a tu patchowanie i zrobilo mi sie troche glupio bo z wielka nieciarpliwoscia czekalem az wruce z pracy i zasiade przed kompem zeby sobie pograc w ta wspaniala gre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 08:06, Kiniu79 napisał:

Wczoraj dostalem orginal i po zainstalowaniu czekalem trzy godziny az mi sie patch sciagnie
wiec dlugo nie pogralem,ale jestem zadowolony z zakupu,i dzis tez patrze a tu patchowanie i
zrobilo mi sie troche glupio bo z wielka nieciarpliwoscia czekalem az wruce z pracy i zasiade
przed kompem zeby sobie pograc w ta wspaniala gre...

W środy zawsze są przerwy techniczne, odczekaj chwilę i w tym czasie zjedz śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 08:24, Kiniu79 napisał:

Mam pytanie czym ruznia sie serwery bo jak wchodze to widze realismy do zaznaczenia i np: jest
RP i PVP.

Kupiles gre, 3 godziny Ci sie patch sciagal i gapiles sie bezmyslnie przez ten czas w monitor wzrokiem popedzajac pakiety zeby szybciej szlo? Chyba tak, bo nie wyobrazam sobie jak mozna kupujac tak wspaniala gre nie otworzyc i nie przeczytac instrukcji obslugi. Tymbardziej, ze miales mnostwo czasu na to. I prosze, nie pouczac mnie, ze sie odpowiada na pytania anie poucza. Dawanie wedki i opierd. czasem to najlepsza forma pomocy a nie tepe odpowiadanie na tepe pytania. Sorry, ponioslo mnie, ale postaraj sie na drugi raz bardziej. Szanuj czas swoj i innych, bo zaraz bedzie pytanie a jak sie zamyka windowsa albo wylacza Maca. Kazdy ma prawo nie wiedziec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 21:13, mic02 napisał:

Kiedyś na Allegro była sprzedarz konta bez abonamentu z dwona postaciami na 60 za 2000 zł.



A może był ktoś tak walnięty, że to jeszcze kupił ?

Widziałem też jeszcze aukcje samych płytek do WoWa za coś okolo 150 zł chyba bez konta - był ktoś taki kto to kupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 17:05, Xard18 napisał:

Przeglądając rożne fora natknołem się na coś takiego jak system DKP w instancjach - czy ktoś
może mi wyjaśnić co on oznacza ?


Dragon Kill Point
Punkty za zabicie bosów :)
W zasadzie GL decyduje jak to działa w danej gildii.
Ogólnie to dobre narzędzie do uczciwego rozdzielania lootów.
Im wiecej bosów zabileś tym wiecej masz dkp.
Jak wypada loot to sie nie rolluje tylko stawia (bid) dkp.
Kto da wiecej (ten co ma wiecej) ten wygrywa.

Mam nadzieje że pomogłem :)

Garietta 60 lvl Druid (Reborn) Thunderhorn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się