Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2008 o 21:03, dulak napisał:

i niby starczy mi na 55 lvl ( przed chwila 54 wbilem) talenow do rozdania w takiej konfiguracji?
17/0/54? btw który poziom już masz?

To jest pełny build (71 punktów czyli 80 level). Po prostu w miarę jak dostajesz punkty to dążysz do tej konfiguracji. A co do kolejności to najpierw w główne drzewko czyli unholy. Planowałem dojechać tylko do Rage of Rivendare a przed Unholy Blightem wziąć Butchery w blood (tak ludzie polecali żeby mieć RP na niego), ale z glyphem Icy Toucha i tak jest dużo RP, więc nie ruszałem blood aż nie rozdałem wszystkich 54 w unholy. Zanim nie skończysz startowych questów to bedzięsz miał mało talent pointów, bo dostajesz je jako nagrody, więc za dużo to sobie nie porozdajesz. Ale jak skończysz te questy, to będziesz miał tyle co każda inna klasa na tym poziomie (czyli poziom-9). A ja mam level 77.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 08:53, Dregorio napisał:

szukam serera pvp lub rppvp na którym jest gildia polska t4/5/ewentualnie t5/6.


Na Serverze Sporeggar jest Polska gildia o nazwie Domina Polonia. ma w tej chwili 185 czlonkow z czego ostatnio 40 aktywnych. Zaraz beda robic juz nowe naxxramass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 08:53, Dregorio napisał:

szukam serera pvp lub rppvp na którym jest gildia polska t4/5/ewentualnie t5/6.

teraz "kazda" gildia robi t6 ;] pytanie tylko po co tam chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj gram Druidem Restoration, a nie feral. Zmieniłem talenty. Początkowo miałem ogromne wątpliwości, ale już pierwsza instancja wszystkie je rozwiała. Jest super. Niesamowicie. Bosko:>!
Przede wszystkim zawsze brak healera, wiec ja niejako wyczułem sytuacje i korzystam z niej. Zmieniam party jak rękawiczki, prawie od razu znajduje grupę co wcześniej było niejakim wyzwaniem:P. Moja forma drzewka jest niesamowita, a buffy jakie mam mnie samego zadziwiają:D
Co ciekawe mam chyba więcej szczęścia w wygrywaniu itemow. W Azjol''Nerub wylosowałem wszystkie itemy z bossow. Z innych mam już po kilka tych samych przedmiotów:D
Moja postać. Musze jeszcze wymienić bracers i back - dotąd nic nie znalazłem. Mam też czkający w plecaku shoulders, trochę lepszy od mojego obecnego.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sunstrider&n=Oscrees

Pff wszystko jest super poza robieniem questow;/ Zabijanie mobow idzie mi średnio i strasznie wolno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak ejst taka sprawa na koncie wykorzystałem darmoy miesiąc grania w wow-ie. Mógłbym na nowym koncie użyć darmowego trial key-a na 7 dni który mam w pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Chyba jednak odpuszczam sobie kupno WoWa. Brak dopływu gotówki przekreśla szanse na abo, a nie mam też tyle wolnego czasu, by móc grać. Gra jest fajna, nawet bardzo - ale może kiedyś, w przyszłości ;)

Pozdrawiam i dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 20:56, lukase napisał:

To tak ejst taka sprawa na koncie wykorzystałem darmoy miesiąc grania w wow-ie. Mógłbym
na nowym koncie użyć darmowego trial key-a na 7 dni który mam w pudełku?

nie nie ma takiej możliwości, ale mogłeś zrobić konto trail i mieć na początku tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 21:05, Mr.M napisał:

Hm. Chyba jednak odpuszczam sobie kupno WoWa. Brak dopływu gotówki przekreśla szanse
na abo, a nie mam też tyle wolnego czasu, by móc grać. Gra jest fajna, nawet bardzo -
ale może kiedyś, w przyszłości ;)

Pozdrawiam i dzięki za pomoc :)

Powiem tak. Ja "zarabiam" okresowo jak się trafi, kasę odkładam, niby muszę robić sobie co 4-6 miesięcy przerwę by kasę nazbierać, ale jakoś sobie radze. Pamiętaj "Jeśli człowiek chce czegoś to do tego darzy";p (cytat mój, na szybko wymyślony^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 17:58, Sth`Devilish napisał:

> teraz "kazda" gildia robi t6 ;]

Raczej żadna :)

eee tam ;) juz po 3.0 leciały pugi po bt/hyjalu, wiec teraz na 80 to juz wogole... ;)
a że jest chwilowy przestuj "wogóle" (mało ludzi na bg i inne bzdety) to tylko wynik tego że wszyscy zajęci lvlowaniem, ale myśle że na dniach wszystko wróci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 01:52, SoieR napisał:

> > teraz "kazda" gildia robi t6 ;]
> Raczej żadna :)
eee tam ;) juz po 3.0 leciały pugi po bt/hyjalu, wiec teraz na 80 to juz wogole... ;)


Ale mówimy o tym jak jest teraz, nikt chyba przy zdrowych zmysłach nie robi starych nic nie wartych raid dungeonów, kiedy przed nimi taka długa droga w levelowaniu i zaliczaniu nowego contentu... Apropo 3.0, to głupoty pleciesz niesamowite - na niektórych serwerach top gildie i tak nie zdołały wyczyścić całego SP mimo tych licznych nerfów i buffów, nie mówiąc o tych bardziej przeciętnych (niektóre nawet Illidana nie umiały ubić, co tylko świadczy o ich potencjale, a raczej braku jakiegokolwiek potencjału raidowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje się ten koń co go trzeba ukraść w zadaniu Grand Theft Palomino dla dk?

Edit: sory juz nie aktualnie, jakoś sam znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówimy o t6, na sporeggarze jedyna gildia która wyczyściła swp dokonała tego chyba po 3 tygodniach od wprowadzenia swp, a do kilku pierwszych bosów z bt czy hyjalu nie potrzeba ni gearu ni mózgu, w każdym razie do matki w bt doszła masakryczna ilość gildii które wcześniej nie miałyby na to szans wcześniej, wstyd pisać, ale kiedyś nawet widziałem jak ktoś klecił puga do kara ;D

swp to już inna para kaloszy, bo tam gildia która nie ubiła illidana może sobie tylko trasz pofarmić, bo już kalecgosa nie zrani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 17:44, Forgotten napisał:

Od wczoraj gram Druidem Restoration, a nie feral. Zmieniłem talenty. Początkowo miałem
ogromne wątpliwości, ale już pierwsza instancja wszystkie je rozwiała. Jest super. Niesamowicie.
Bosko:>!
Przede wszystkim zawsze brak healera, wiec ja niejako wyczułem sytuacje i korzystam z
niej. Zmieniam party jak rękawiczki, prawie od razu znajduje grupę co wcześniej było
niejakim wyzwaniem:P. Moja forma drzewka jest niesamowita, a buffy jakie mam mnie samego
zadziwiają:D
Co ciekawe mam chyba więcej szczęścia w wygrywaniu itemow. W Azjol''Nerub wylosowałem
wszystkie itemy z bossow. Z innych mam już po kilka tych samych przedmiotów:D
Moja postać. Musze jeszcze wymienić bracers i back - dotąd nic nie znalazłem. Mam też
czkający w plecaku shoulders, trochę lepszy od mojego obecnego.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sunstrider&n=Oscrees

Pff wszystko jest super poza robieniem questow;/ Zabijanie mobow idzie mi średnio i strasznie
wolno...


Ja zebrałem sobie gear pod healing (bonus 620), many około 9k. Jak już nie mogę znaleźć party jako tank, czy dps, przebieram się i idę jako pseudo healer w talentach w feral :D

Jak do tej pory (lvl 73) nie miałem problemu z healem. Wiadomo, potrzebne potki, smarowidła itp na regen many, ale daję sobie radę, a przynajmniej nie mam problemu z questowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 12:35, SoieR napisał:

mówimy o t6, na sporeggarze jedyna gildia która wyczyściła swp dokonała tego chyba po
3 tygodniach od wprowadzenia swp


Akurat... Komu ty taki kit próbujesz wcisnąć? Jak już chcesz o czymś dyskutować to opieraj się o FAKTY a nie o zasłyszane plotki. W 3 tygodnie to sobie mogli co najwyżej wyczyścić 3 pierwszych bossów, o ile w ogóle byli tacy dobrzy. A z tego co wiem to Sporeggar jest świeżym serwerem i jest tam słabszy progress niż u mnie... Z resztą jakbym powęszył na forum Sporeggaru, to bym ciebie chyba kompletnie zdyskredytował, bo wyszłoby na to, że pleciesz same bzdury byleby coś napisać i wyjść na wielkiego znawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się