Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2008 o 09:19, Hubi Koshi napisał:


>xx to lvl
xx by lvlować

Raczej xx do lvl''a ;p
Ja kdla mnie to całe to tłumaczenie addonów na polski jest głupie. Zresztą jak już ma to być dla ludzi nie umiejących angielski, o ja sobie w ogóle nie wyobrażam grac w WoW''a i nic nie rozumieć . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 09:19, Hubi Koshi napisał:

>xx to lvl
xx by lvlować


To już nie brzmi jak po polsku tylko jak w języku dzieci neo :P "XX by awansować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie od czego zalezy ile na lvl dostane hp, many a ile staminy itd?? A i jak gram feral druidem w cat form to pakowac pkt talentów w np 10% armor z itemów czy lepiej isc w cos innego?? Thx za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 11:43, DragonLord napisał:

1) wywalaj obie
2) bierz herbalism/skinning lub mining/skinning (mining/herb też działa, ale trzeba się
bawić zmianą trackingu)
3)???
4)profit


Muszę się nie zgodzić. Po pierwsze to baaardzo mocno zależy od serwera, na niektórych ceny skór są tak niskie, że się nie opłaca w ogóle brać skinningu, chyba że samemu się będzie z nich korzystać. Po drugie są profesje tworzące, na których można bardzo dobrze zarobić, a które łączą się z profesjami zbierackimi ładnie. Są to Mining/Jewelcrafting oraz Herbalism/Inscription i osobiście polecałbym to ostatnie. Same herby nieźle schodzą, ale gdy już się zacznie wynajdywać minor gliphy, to za niektóre można dostać i po kilkanaście g na AH i to całkiem wydajny sposób zarabiania pieniędzy nawet na bardzo niskich poziomach. Jedyny problem w tym, że minory wynajduje się w tempie 1 na dzień, więc trzeba mieć trochę szczęścia, żeby szybko natrafić na jakiś bardzo opłacalny. Poza tym jest to bardzo użyteczna profesja. Scroll of recall, który pozwala częściej wracać do miasta, zwoje zwiększające cechy (niestety, tylko jeden może być aktywny naraz), własne gliphy - pierwszy major i minor mamy już na 15 poziomie, a ich ceny mogą być spore.
Mining albo Herbalism i Skinning to dobra kombinacja pod warunkiem że skóry naprawdę dobrze schodzą w AH, albo ktoś chce później wziąć LW i już sobie podnosi Skinning, a z drugiej profesji zarabia. W przeciwnym przypadku lepiej wziąć coś, z czego będzie jakiś pożytek.

Dnia 19.11.2008 o 11:43, DragonLord napisał:

To jest moim zdaniem najlepsze rozwiązanie dla pierwszej postaci. Z profesji "tworzących"
nie masz za dużych bonusów póki nie wbijesz ich na najwyższy poziom, a rzeczy z nich
sprzedają się w najlepszym przypadku po cenie matsów


Jewelcrafting i Inscription to IMO wyjątki. Dość łatwo w nich znaleźć przedmioty, które będą dobrze schodzić, a i o materiały nietrudno. Zwłaszcza przy Inscription można na Herbalism nie tylko zbierać samemu, ale jeszcze sprzedawać (bo szybko przeskakuje się na kolejne ziółka do lepszych atramentów, jedyny wyjątek to najsłabsze potrzebne do minor glyph research, z których się ciągle korzysta, ale w niewielkich ilościach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 14:30, Cieju09 napisał:

Mam pytanie od czego zalezy ile na lvl dostane hp, many a ile staminy itd??


Od wybranej rasy i klasy. Ale nie ma to znaczenia, gdyż chodzi tu o ledwo zauważalne różnice (nie jest to w żadnym wypadku jakieś kryterium wyboru).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:13, Sth`Devilish napisał:

Od wybranej rasy i klasy. Ale nie ma to znaczenia, gdyż chodzi tu o ledwo zauważalne
różnice (nie jest to w żadnym wypadku jakieś kryterium wyboru).

Nawet chyba od rasy nie, więc tym bardziej różnice są nieistotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 10:34, Mirajka napisał:

Silent Resolve bez sensu, imp shield też bez sensu. Wrzuć w Coha, improved Concentratation.
Divine providence bez Coha bez sensu, ileż leczysz używając LolNovej czy Poha? Mówią,
że Spirit bez imp bez sensu również.
Ja bym zrobiła coś takiego http://www.wowhead.com/?talent=bVcbzhZfxxcc0qVhVIsx, a pozostałe
punkty wrzuciła jakoś losowo w DP i cosik jeszcze ;)

Prędzej http://www.wowhead.com/?talent=bVcbkhxZfxx0fMqihVIoz
Świeżo wbita 80 ma poważne problemy z maną przy leczeniu - Mental Agility jest szczególnie istotne przy używaniu PoM i CoH. Surge of Light = darmowe, instant flash heale, całkiem fajne. -20% kosztu PoM - lepsze niż 10% skuteczności, szczególnie, że zwykle i tak będzie overheal. Test of Faith jest niezłe, ale zwykle celowanie <50% hp niesie ze sobą ryzyko.
W miare zbierania gearu można wyrzucić MA i dołożyć punktów do ToF i Inspiration.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam 53 lvl (40k xp do 54) a na 55 mam zamar zrobić dk. chciałbym prosić o jakiś dobry build dla Dk, dla osoby która lubi pety, a podczas lvlingu zbieranie kilku mobów. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie ponieważ dzisiaj postanowiłem odwiedzić kilka heroicznych inst na 80lvl i co odrazu zauważyłem to to że za moba dostaje się repa u Horde expedition lecz jak patrze w reputacje to ani o 1 nie podnosi ich ;p ktoś wie co jest nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:58, dulak napisał:

Hej, mam 53 lvl (40k xp do 54) a na 55 mam zamar zrobić dk. chciałbym prosić o jakiś
dobry build dla Dk, dla osoby która lubi pety, a podczas lvlingu zbieranie kilku mobów.
Pzdr.

Takie do levelowania np. http://www.wowhead.com/?talent=jfVMVZZfM0hxfkrcqMcsut

Masz ghula na stałe (pet) i porządne AoE (Wandering Plague, Unholy Blight, D&D na krótkim cooldownie). Do tego szybsze bieganie, szybsze jeżdżenie na mouncie. Łatwe, proste i przyjemne, ja w tym leveluje i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 01:41, TTBoS napisał:

Mam takie pytanie ponieważ dzisiaj postanowiłem odwiedzić kilka heroicznych inst na 80lvl
i co odrazu zauważyłem to to że za moba dostaje się repa u Horde expedition lecz jak
patrze w reputacje to ani o 1 nie podnosi ich ;p ktoś wie co jest nie tak ?


Repa z dowolną frakcją (spośród tych kluczowych), dostajesz robiąc dowolną instancję na lvl 80, pod warunkiem że założysz tabard danej frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie, szukałem ale zdania są podzielone. Mam dosyć wysoko herbalism i duuzo zielska w banku i mam pytanie czy jako 2 profesja wybrac alchemie czy inscription?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 16:35, Cieju09 napisał:

A takie pytanie, szukałem ale zdania są podzielone. Mam dosyć wysoko herbalism i duuzo
zielska w banku i mam pytanie czy jako 2 profesja wybrac alchemie czy inscription?


Wybierz to co ci się bardziej przyda, na żadnej z nich fortuny nie zrobisz (bo prędzej czy później rynek inskrypcji się zapełni i zamknie, już nie będą ludzie tak kupować tego, a konkurencja jest póki co przeogromna), ale z Alchemy możesz mieć pożytek jeżeli grasz casterem i raidujesz (buff +20% do potków, które możesz robić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może jakieś info, czy będzie edycja świąteczna typu battlechest new version składający się np. z dwóch dodatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:13, Szejku napisał:

ma ktoś może jakieś info, czy będzie edycja świąteczna typu battlechest new version składający
się np. z dwóch dodatków?


Pewnie będzie, ale raczej dopiero jak dodatek stanieje (więc pewnie za pół roku najwcześniej), tak jak to było z TBC. Póki co nie ma za bardzo sensu czegoś takiego wydawać, Blizzard robi wszystko z głową i bez "chula hop!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i niby starczy mi na 55 lvl ( przed chwila 54 wbilem) talenow do rozdania w takiej konfiguracji? 17/0/54? btw który poziom już masz?
Edit:
mouta i niebieski itemki mozna zebrać za q w wiosce startowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 21:03, dulak napisał:


mouta i niebieski itemki mozna zebrać za q w wiosce startowej?


Tak, będą dość łatwe questy, z których będziesz miał Rare rewardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się