Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2008 o 00:46, maniekk napisał:

Witam.
Nie wiecie może jak w MobInfo odpalić język polski? Posiadam wersję 3.71 i można to zrobić
przez zmianę nazwy pliku, cytuję:

"To activate the Polish translation you must rename the file ''localization.PL.lua''
to ''localization.lua'' BEFORE starting WoW. Both files are located in the folder ''World
of Warcraft/Interface/AddOns/MobInfo2/''. This will simply replace the standard English
localization texts with the corresponding Polish texts."

Pomimo, że to robię cały czas mam język angielski, miloby było mieć jaki swojski akcent
;)
Pozdrawiam.


Hmm, gram w WoW-a od poczatku (a nawet wczesniej :-) ) ale nie slyszalem szczerze powiem o addonach obslugujacych jezyk polski. Wg mnie to bez sensu - interfejs jest angielski, nawet jak zrobie lokalizacje do addona to co mniej kumaci jezykowo beda sie gubic z tlumaczeniem.
I pytanie dodatkowe - mowimy o legalnych serwerach? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie!

mam pewien problem. nie wiem dlaczego od pewnego czasu nie moge brac przedmiotow ktore zostana po zabitych przeciwnikach. i nie chodzi mi tutaj o sytuacja gdzie zabijam nie "moja" ofiare. dzieje sie tak od momentu jak mnie zabili i wrocilem do ciala.
prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 08:48, Atreides napisał:

Hmm, gram w WoW-a od poczatku (a nawet wczesniej :-) ) ale nie slyszalem szczerze powiem
o addonach obslugujacych jezyk polski. Wg mnie to bez sensu - interfejs jest angielski,
nawet jak zrobie lokalizacje do addona to co mniej kumaci jezykowo beda sie gubic z tlumaczeniem.
I pytanie dodatkowe - mowimy o legalnych serwerach? :-D


Prosze czytać ze zrozumieniem, jest to lokalizacja addonu a nie całego interfejsu, więc jest niezależny. Poza tym to, że nie słyszałeś to nie znaczy, że tego nie ma ;)

tutaj odnośnik:
http://wowui.worldofwar.net/?p=mod&m=1143

Po drugie oczekiwałem konkretnej odpowiedzi jak to zrobić lub prostego nie wiem, a nie być posądzanym o piractwo.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 13:37, Thorgal13 napisał:

witajcie!

mam pewien problem. nie wiem dlaczego od pewnego czasu nie moge brac przedmiotow ktore
zostana po zabitych przeciwnikach. i nie chodzi mi tutaj o sytuacja gdzie zabijam nie
"moja" ofiare. dzieje sie tak od momentu jak mnie zabili i wrocilem do ciala.
prosze o pomoc!



Zrob sobie kopie katalogu WTF, oraz Interface. Po czym skasuj je oraz katalog Cache. uruchom gre i sprawdz.
Jesli to nie zadziala skontaktuj sie z GM''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku pomaga zwykle sam relog, to znany bug. Może też pomóc wykasowanie folderu Cache (nic nie stracisz, pliki same się utworzą od nowa). Spróbuj też bez addonów, niektóre mogą powodować różne dziwne anomalie z grą, ale to raczej ogromna rzadkość. Na GMa nie trać czasu, uwierz mi, raczej nie rozwiąże twojego problemu (większość z nich rozwiązuje problemy opierając swoją wiedzę na FAQ, zamiast na własnym doświadczeniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 18:49, Jeggred napisał:

Ilość kopi nowego dodatku do WoWa, które rozeszły się w ciągu doby to 2.8
miliona.


Co oczywiście i tak nie powstrzyma trolli forumowych i dzieci neo przed pisaniem, że WoW umiera i w sam dodatek gra już mało kto :) Nie ma to jak okłamywanie siebie ze zwykłej zazdrości ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 10 grudnia zaczynam wreszcie grać na globalu (sprawdzałem już sobie WoW, ale nie na trialu :/ ), i chciałem się dowiedzieć, na jakim serwerze gra większość gramowiczów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie w takim razie kiedy skonczy sie fennomen tej gry. Ludzie graja w to narzekaja ze blizz robi rozne "dziwne" rzeczy czasami, ale no wlasnie graja i coraz wiecej aktywnych kont sie pojawia mimo wysypu ostatnio konkurencji dla WoW`a. I to jest najwiekszy fenomen tej gry. Blizzard stworzyl najwieksze swoje arcydzielo sztuki elektronicznej. Az zastanawia mnie ile czasu jeszcze to wszystko potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 00:00, Rangarog napisał:

Język polski w MobInfo? A co Ty chcesz po polsku o.O ?


Z czystych nudów chciałbym sobie mieć addona w którym by pisało po polsku, zważywszy, że jest taka możliwość. :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 20:44, gadula4 napisał:

Od 10 grudnia zaczynam wreszcie grać na globalu (sprawdzałem już sobie WoW, ale nie na
trialu :/ ), i chciałem się dowiedzieć, na jakim serwerze gra większość gramowiczów?


Mysle ze kilku(nastu)znalazloby sie na Sporeggar`ze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale jak przetłumaczy na polski coś co jest... oczywiste :P ?
HP, Loot, xx to lvl, i cała reszta informacji, i chyba nawet nie ma polskiej wersji, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chcialbym sie dowiedziec, co sadzicie o tym buildzie dla holy priesta http://www.wowhead.com/?talent=bVIbuh0zZfxxcc0qVhVhcL staralem sie go zlozyc tak, aby dalo sie healowac na pierwszych heroicach (stad mana regen+divine spirit). Divinie Spirit do czasu az nie zdobede jakiegos geara z heroicow itp. zeby mana regen byl zadowalajacy... co Wy jeszcze byscie zmienili? Obecnie w swoim healing gearze, ktory uzbieralem, mam 1200sp 510 mana regen i 15% crit na holy spelle.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 03:37, Rangarog napisał:

HP

PŻ - Punkty Życia
>Loot
Łup
>xx to lvl
xx by lvlować
>i cała reszta informacji, i chyba nawet nie ma polskiej wersji,
Od czego znajomość angielskiego i wyobraźnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 09:19, Hubi Koshi napisał:

> HP
PŻ - Punkty Życia
>Loot
Łup
>xx to lvl
xx by lvlować
>i cała reszta informacji, i chyba nawet nie ma polskiej wersji,
Od czego znajomość angielskiego i wyobraźnia :-)

Czytajcie ze zrozumieniem, jak można tłumaczyc coś co jest oczywiste? =P Naprawdę niewidze potrzeby tłumaczenia na polski tak banalnych skrótów. Ale jak ktoś chce, przecież nie bronie :P
Znam skróty w wowie, spróbuj mnie czymś zaskoczyc ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 09:32, Ichvander napisał:

Nie moge edytowac a zapomnialem jeszcze o jednym:

Po selfbuffie mam ok 11k hp i 13k many bez buffow.


Radziłbym Ci dać punkt w CoHa, naprawdę przydatne w niektórych heroicach. Chociażby na ostatnim bossie w Halls of Lightning.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 09:49, Rangarog napisał:

Czytajcie ze zrozumieniem, jak można tłumaczyc coś co jest oczywiste? =P Naprawdę niewidze
potrzeby tłumaczenia na polski tak banalnych skrótów. Ale jak ktoś chce, przecież nie
bronie :P

Dla ciebie, albo mnie może i są banalne, ale są przecież ludzie którzy z angielskim mają tyle wspólnego co z astronomią (w sumie ciekawi mnie co oni w ogóle w WoWie robią) więc się tak nie irytuj. Każdy człowiek na inne podejście do życia i inaczej chce wszystko robić, trochę tolerancji :-)

Dnia 21.11.2008 o 09:49, Rangarog napisał:

Znam skróty w wowie, spróbuj mnie czymś zaskoczyć ^^.

Hmm... HP - Ile razy możesz wydrukować swojemu przeciwnikowi na mordzie odcisk swojego topora zanim on wydrukuje swój na tobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 09:09, Ichvander napisał:

Witam,

chcialbym sie dowiedziec, co sadzicie o tym buildzie dla holy priesta http://www.wowhead.com/?talent=bVIbuh0zZfxxcc0qVhVhcL
staralem sie go zlozyc tak, aby dalo sie healowac na pierwszych heroicach (stad mana
regen+divine spirit). Divinie Spirit do czasu az nie zdobede jakiegos geara z heroicow
itp. zeby mana regen byl zadowalajacy... co Wy jeszcze byscie zmienili? Obecnie w swoim
healing gearze, ktory uzbieralem, mam 1200sp 510 mana regen i 15% crit na holy spelle.


Silent Resolve bez sensu, imp shield też bez sensu. Wrzuć w Coha, improved Concentratation. Divine providence bez Coha bez sensu, ileż leczysz używając LolNovej czy Poha? Mówią, że Spirit bez imp bez sensu również.
Ja bym zrobiła coś takiego http://www.wowhead.com/?talent=bVcbzhZfxxcc0qVhVIsx, a pozostałe punkty wrzuciła jakoś losowo w DP i cosik jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się