Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Czy jeśli na moim komputerze jeszcze nigdy nie używałem triala wow-a, ale grałem w wowa bo kupiłem grę, mógłbym wykorzystać 7 dni triala na odzielnym koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 18:16, lukase napisał:

Czy jeśli na moim komputerze jeszcze nigdy nie używałem triala wow-a, ale grałem w wowa
bo kupiłem grę, mógłbym wykorzystać 7 dni triala na odzielnym koncie?



można z ilu się chce tych triali korzystać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 18:28, lukase napisał:

A w trialu jakieś części gry są wycięte poprostu, czy może tak jak pełna wersja tylko
że na 10 dni tylko ?

Triale to zubożona wesja. Można osiągnąć max 20lvl, posiadać maxymalnie 10golda i nie można handlować z innymi graczami. Są jeszcze jakieś zabezpieczenia, ale nie pamiętam ich. A świat i wszystko jest taki jak u posiadaczy full-accountów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ściągne patcha z internetu to gdzie mam go "wklepać" ? do jakiego folderu gry ?
Narazie postanowiłem że będę grał na trialu sobie bo i tak na gwiazdke nei dostane pre paida i raczej prędko nie zdobędę. Na trialu też da się cieszyć grą ;).
Ps polecacie jakieś strony do ściągania patchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Patch instaluje się tam gdzie gra, bez względu gdzie go zapiszesz...

2) http://www.wowwiki.com/Portal:Main (użyj wyszukiwarki) lub po prostu poprzez klienta gry (jak tylko się zalogujesz gra zacznie sama ściągać to co trzeba)

@ Steel Dogg - heh, tylko żartowałem, niezbyt kumaty jesteś :P Generalnie to chyba nie ma teraz łączy internetowych, na których nie mógłbyś w coś zagrać online... W zupełności wystarcza nawet stare ISDN 128kbps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 18:39, Ancient Lord napisał:

Są jeszcze jakieś zabezpieczenia, ale nie pamiętam


A przypadkiem nie wyłączenie czatów globalnych? W sensie, że nie można tam pisać? Nie pamiętam szczerze mówiąc, ale tak mi się coś kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem google nie gryzie ja wyszukałem wiki wow właśnie, ale tam jak ściągasz plik i np. zatrzymasz na 30 % i klikniesz żeby kontynuowało to pisze że ukończono, a mi chodzi o taki serwer gdzie można stopować i startować kiedy się chce ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 21:14, Fumiko napisał:

A przypadkiem nie wyłączenie czatów globalnych? W sensie, że nie można tam pisać? Nie
pamiętam szczerze mówiąc, ale tak mi się coś kojarzy...


Ano nie można. Nie można też /w do osoby, która nie dodała cię do listy przyjaciół. Maile przychodzą tylko od GMów i nie można dołączać się do gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 22:40, Astropath napisał:

Ano nie można. Nie można też /w do osoby, która nie dodała cię do listy przyjaciół. Maile
przychodzą tylko od GMów i nie można dołączać się do gildii.


Dzięki za info. Oj dawno to było jak triala miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, koledzy i koleżanki - można tak zrobić - powiedzmy, że dostanę karę na 2 tyg. na kompa, ale kilka dni przed tą karą kupiłem kartę pre-paid i aktywowałem. Mogę wyłączyć naliczanie dni i włączyć po wspomnianych 2 tygodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie masz innej opcji jak... zaraz przecież to standard, o czym my w ogóle gadamy? 99% osób grających w WoWa ściąga patche poprzez grę (jest to zautomatyzowane, wszystko samo się ściąga i instaluje, trzeba tylko klikać), ci którzy tego nie robią mają albo problem ze ściąganiem tą metodą (wina łącza internetowego) albo grają na pirackich serwerach... Więc sugeruję tobie spróbować bez udziwnień, poprzez klienta gry - będziesz mógł przerywać i wznawiać ściąganie kiedy chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko przez klienta gry idzie 10 (?) kb/s, a plik 25 mb przy takiej prędkości to kilkanaście minut, a ja mam do ściągnięcia plik 2,6 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 23:19, Fumiko napisał:

I co jeszcze byś chciał? Nie ma opcji, jak poszło to leci i koniec. Niestety.


Pytam, bo słyszałem, że jest możliwość wstrzymania naliczania abonamentu na pewien czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 23:22, Ancient Lord napisał:

Pytam, bo słyszałem, że jest możliwość wstrzymania naliczania abonamentu na pewien czas.


Z tego co mi wiadomo, raz doładowanej karty wstrzymać się nie da. Ale mogę się mylić, więc tu już musisz szukać na stronie Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się