Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Sorry za doublepost ale już nie mogę edytować... gram Blood Elfem Palkiem i mam questa "Malfunction at the West Sanctum" w którym muszę porozmawiać z pewna babką- Ley-Keeper Velania. Na Wiki oraz na WoWHeadzie jest podane gdzie ona się znajduje (West Sanctum, niedaleko świątyni) , aczkolwiek nie mogę jej za Chiny znaleźć. Czy to jakiś bug czy po prostu jestem jakiś slepy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 20:58, Ashakel napisał:

Mam pytanko: jaką profke polecacie dla Paladina?? Na warlocku mam już herbalism/alchemy,
nie wiem czy brać to samo (z jednej strony fajnie sobie robić potki na raidy, z drugiej
może dla Pala jest coś lepszego?? BTW. Mam obydwa dodatki więc mam dostęp do all profesji...
:])

zalezy:). Ja osobiscie mam mining/blacksmithing. Kombinacji jest wiele mozna wziac mining/Jewelcrafting. Ja osobiscie polecam Jewelcrafting/Inscryption( ze wzgledy na mozliwosc zrobienia decka darkmoon card greatness) ale musialbys miec dostep bezposrednio do matsow - czytaj kupowanie na AH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie warianty do wyboru, (znaczy takie bym chciał) ale nie wiem który lepiej dla Pala/warto wybrać:

(nazw angielskich nie znam)

Robienie zbroi (Mail) / Zbieranie surowców na nie (to chyba mining nie?)
Robienie potków / Zbieranie surowców (ziółek)
Robienie broni (o ile jest coś takiego) / Surowce (znowu :P)

Nie wiem a czym polegają: Enchanting (choć podjerzewam że na zaklinaniu broni), Jewelcrafting (pewnie do zdobywania czy robienia jakichś klejnotów, aczkolwiek nie wiem do czego służą...) oraz Inscryption (to już wybitnie nie wiem, a szczególnie co to te "talie" czy coś...). Jeśli Enchanting to to co myślę to razem z surowcami/ materiałami do niego tez wchodzi w grę :).

Edit: Chodzi mi i o to czy się opłaca na ta chwilę to brać (np czy z potków będzie zysk w razie czego), czy uzyteczne (czy np robienie broni/zbroi się wykorzystuje czy używa się tych z dropów/sklepów) i czy ta profesja jest dobra dla mojej klasy (Palek :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 22:20, Ashakel napisał:

Mam takie warianty do wyboru, (znaczy takie bym chciał) ale nie wiem który lepiej dla
Pala/warto wybrać:

(nazw angielskich nie znam)

Robienie zbroi (Mail) / Zbieranie surowców na nie (to chyba mining nie?)
Robienie potków / Zbieranie surowców (ziółek)
Robienie broni (o ile jest coś takiego) / Surowce (znowu :P)

Nie wiem a czym polegają: Enchanting (choć podjerzewam że na zaklinaniu broni), Jewelcrafting
(pewnie do zdobywania czy robienia jakichś klejnotów, aczkolwiek nie wiem do czego służą...)
oraz Inscryption (to już wybitnie nie wiem, a szczególnie co to te "talie" czy coś...).
Jeśli Enchanting to to co myślę to razem z surowcami/ materiałami do niego tez wchodzi
w grę :).

Edit: Chodzi mi i o to czy się opłaca na ta chwilę to brać (np czy z potków będzie zysk
w razie czego), czy uzyteczne (czy np robienie broni/zbroi się wykorzystuje czy używa
się tych z dropów/sklepów) i czy ta profesja jest dobra dla mojej klasy (Palek :])


Jezelich chodzi o robienie zbroi i broni dla palka to moze byc wlasnie Blacksmithing i mining. Odnosnie pozostalych ktore nie wiesz jak dzialaja: Enchanting to dobrze ci sie wydaje ze to zaklinanie broni ale rowniez zbroi i klejnotow. Jewelcrafting jest przydatny przy end game mam tu na mysli najlepsze gemy(tak samo enchanty) wlasnie dziala na mniej wiecej identycznej zasadzie tlyko ze tworzysz gemy ktore wzmacniaja atrybuty postaci. Inscryption natomiast to tworzenie zaklec i ulepszen zaklec. Ale zeby nie bylo tak pieknie to tworzenie zaklec polega na tworzeniu scrolli dajacych jakies czasowe buffy. A czy uzyteczne - coz ludzie uwazaja ze profki za bardzo uzyteczne nie sa, natomiast mnie sprawia frajde levelowanie profek(madry polak po szkodzie...) i wiem ze moga byc piekielnie uzyteczne nawet teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos pomysl o co chodzi? bo dzisiaj skonczyl mi sie kolejny miesiac no i powinno przedluzyc. Loguje sie a tu shit...pisze ze potrzebuje zaplacic itp i odsyla mnie do strony. no to wchodze na strone konta chce dodac nowa subskrypcje iiii ZONK! pisze ze credit card method blocked...(konkretnie to:Payment Method Blocked
It seems that you are not allowed to use this payment method. Please contact our Account and Billing team via www.wow-europe.com/en/support/. ) Wtf? ktos moze mi powiedziec co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema - krótkie pytanie - czy w battlechest''cie są takie same pudełka z WoWem jak te kupowane oddzielnie, czy jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 22:39, Ancient Lord napisał:

Siema - krótkie pytanie - czy w battlechest''cie są takie same pudełka z WoWem jak te
kupowane oddzielnie, czy jakieś inne?


Nie, płyty są w kopertach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wyjdzie jeszcze z parę dodatków do WoW i potem Blizzard skupi swoją uwagę na nowym, tajnym póki co projekcie (wiadomo, że będzie to zupełnie nowe uniwersum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może padło jakieś podejrzenie, że używasz kradzionej karty czy coś. Skontaktuj się z nimi mejlowo lub najlepiej przez telefon na początek (potem pewnie i tak trzeba będzie uzgodnić szczególy mejlowo), numery/adresy masz na stronie oficjalnej (i mała rada: dzwoń przez Skype, bo możesz ostro zabulić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 23:08, Sth`Devilish napisał:

Nie. Wyjdzie jeszcze z parę dodatków do WoW i potem Blizzard skupi swoją uwagę na nowym,
tajnym póki co projekcie (wiadomo, że będzie to zupełnie nowe uniwersum).


Z tego co wiem to w przyszłym roku nie będzie dodatku do WoWa a co do tego tajnego projektu to już na blizzconie powiedziano że będzie to MMO w nowym uniwersum i że już trwają nad nim prace.

A jeśli chodzi o kolejne dodatki do WoW już na tym forum padł news w który zostały opisane dodatki itd. na dana chwile wiadomo trochę więcej niby o nich lecz to wszystko z plików bety i nie potwierdzone przez Blizza wiec można je na dzień dzisiejszy włożyć miedzy bajki :)

link do mapki z oddanymi wyspami koło wiru itd. http://www.world-warcraft.pl/images/azerothmap.jpg czy jest prawdziwa itd. ? nie mam pojęcia niby była z plikami w becie itd. dla tego mowie zobaczymy co czas przyniesie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 01:42, TTBoS napisał:

co do tego tajnego projektu to już na blizzconie powiedziano że będzie to MMO w nowym uniwersum i że już
trwają nad nim prace.


Czyli tak jak pisałem powyżej, tajny. Nic po za tym nie wiadomo.

Dnia 17.12.2008 o 01:42, TTBoS napisał:

A jeśli chodzi o kolejne dodatki do WoW już na tym forum padł news w który zostały opisane
dodatki itd. na dana chwile wiadomo trochę więcej niby o nich lecz to wszystko z plików
bety i nie potwierdzone przez Blizza wiec można je na dzień dzisiejszy włożyć miedzy
bajki :)


Gwoli ścisłości, to ja tutaj zacząłem dyskusję na temat tego, ktoś mnie uprzedził z linkiem (pogratulować) :) O tym wycieku wiem już od bardzo dawna i nie pochodzi to z żadnej bety czy nawet alphy - to jest po prostu plan Blizzarda co do poszerzania świata w WoW.

Dnia 17.12.2008 o 01:42, TTBoS napisał:

link do mapki z oddanymi wyspami koło wiru itd. http://www.world-warcraft.pl/images/azerothmap.jpg


To jedynie domysły, po za tym wg mnie Broken Isles powinno się znajdować bardziej na północ (tak jak było w pierwotnej mapie, pre-WotLK). To tylko zwykła wyedytowana przez kogoś mapka (notabene, ktoś tutaj pisał, że to jego artykuł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 22:47, Konrad512 napisał:

> Siema - krótkie pytanie - czy w battlechest''cie są takie same pudełka z WoWem jak
te
> kupowane oddzielnie, czy jakieś inne?

Nie, płyty są w kopertach.


Serio w kopertach?! ;/
Kurde myślałem, że to jakaś grubsza ryba bo coś dużego było w tym pudle, ale skoro tak mówisz to wezmę podstawkę i dodatek oddzielnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 07:43, Ancient Lord napisał:

Serio w kopertach?! ;/
Kurde myślałem, że to jakaś grubsza ryba bo coś dużego było w tym pudle, ale skoro tak
mówisz to wezmę podstawkę i dodatek oddzielnie ;p



Do Battlechesta wrzucają 2 guide''y każdy ponad 200 stron, bardzo przydatne dla początkujących takich jak ja nie powiem ^_^. Zważywszy na ich rozmiar to niemożliwe jest żeby się zmieściły do normalnych pudełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 14:45, Sth`Devilish napisał:

> Witam, ściągnąłem triala, utworzyłem konto i wszystko jest OK dopóki nie włączam
gry
> i po próbie zalogowania wyskakuje mi komunikat o złych danych... Co mam zrobić?


Złe dane logowania? Pewnie ściągnąłeś triala w wersji US, a konto utworzyłeś na stronie
EU (albo na odwrót). Musisz ściągnąć i utworzyć konto na europejskiej stronie, bo to
są różne bazy danych, i mając konto utworzone na EU, nie możesz grać na serwerach US
i vice versa. Spróbuj tej strony http://www.trywarcraft.com/ .


Nie o to mi chodziło, czytałem na innych forach, że nie przychodzą na pocztę mejle weryfikujące, wtedy konto jest nieaktywne i nie można się zalogować w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 23:08, Sth`Devilish napisał:


a wiesz coś więcej na ten temat ? Może czy to będzie coś jak WoW ( krasnoludy, ludzie, elfy ) czy w ogóle jakies kosmiczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 12:54, skubsa napisał:

>
a wiesz coś więcej na ten temat ? Może czy to będzie coś jak WoW ( krasnoludy, ludzie,
elfy ) czy w ogóle jakies kosmiczne ?


JEDYNĄ informacją na temat tego projektu jest to, że będzie to zupełnie nowe uniwersum. Nie wiadomo czy będzie to bardziej fantasy, czy sf, czy może jeszcze coś innego ... nic tak naprawdę nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 12:54, skubsa napisał:

>
a wiesz coś więcej na ten temat ? Może czy to będzie coś jak WoW ( krasnoludy, ludzie,
elfy ) czy w ogóle jakies kosmiczne ?


Sth`Devilfish mowil o wycieku informacji o dodatkach do Wowa, a nie odnosnie nowego projektu Blizza. Sorry ze sie wtracilem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się