Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2009 o 23:30, Jedrzej_92 napisał:

Witam. Mam pytanie czy przy zakupie WoW Battlechest będę mógl przez jakiś okres czasu
grać za darmo. Jeśli tak to przez jak długo??


Podstawka daje 30 dni, dodatek nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 23:30, Jedrzej_92 napisał:

Witam. Mam pytanie czy przy zakupie WoW Battlechest będę mógl przez jakiś okres czasu
grać za darmo. Jeśli tak to przez jak długo??

Zakładając konto trial (darmowe 10 dni), a potem zamieniając je w pełne konto za pomocą klucza WoW z Battlechesta będziesz miał 40 dni. Dodatek TBC nie daje dodatkowych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, loool.
Blizzard chyba faktycznie czyta mmo-champion.com. Jak wcześniej był news o tych maskach, że to niby dodatkowe rasy w następnym dodatku, to koleś tam również napisał, że Blizz powinien dodać następne maski żeby zatuszować sprawę. No i puf, nowy build na PTR i nowe maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie właśnie pobrałem sobie Curse Clienta. Naprawdę jest super jedno klikniecie i addon juz jest wgrany polecam wszystkim. Chciałbym również zapytać jakie addony polecacie i czy może ktoś zna jak się nazywa addon który pokazuje na środku ekranu ikonkę spellu który właśnie jest gotowy do użycia. Np haunt jak dla warlocka. Strasznie przydałby mi się ten addon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 22:56, the_bishop napisał:

Chciałbym również zapytać jakie addony polecacie
i czy może ktoś zna jak się nazywa addon który pokazuje na środku ekranu ikonkę spellu
który właśnie jest gotowy do użycia. Np haunt jak dla warlocka. Strasznie przydałby mi
się ten addon.


Dowolny Scrolling Combat Text, możesz sobie ustawić własne eventy (kiedy przykładowo kończy się CD). Spotkałem się z wieloma wariacjami komunikatów, jedno z polskim akcentem: "CS jest ku**a gotowy!!!". Co kto lubi...

http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/scrolling-combat-text.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Curse Client? Wszystko fajnie - tylko, że jak nie ma się konta premium to trzeba klikać każdy addon osobno dla update''a...

Dla ikonki spella gdy cd schodzi - Doom CooldownPulse
http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/doomcooldownpulse.aspx

Scrolling Combat Text - polecam Mik''s Scrolling Battle Text - najlepszy jaki spotkałem
http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/mik-scrolling-battle-text.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 01:48, CH1CKEN napisał:

Curse Client? Wszystko fajnie - tylko, że jak nie ma się konta premium to trzeba klikać
każdy addon osobno dla update''a...

Oh noez !
Średnio cały update mi zajmuje 30 sekund, chyba że korzystasz z 50 addów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak nazywa się addon, którego używa Hunter (zaczyna się z jego perspektywy od 3:30) na tym filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=uv_b1-bsN5o
Chodzi mi o tego na środku, na którym ikony skilli przesuwają się z prawej do lewej, i pokazują kiedy skill jest do użycia.
Tak wiem, że Ch1cken dał linka do podobnego addonu, ale mi bardziej chodzi o ten konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 02:21, Firaxo napisał:

Średnio cały update mi zajmuje 30 sekund, chyba że korzystasz z 50 addów.

Dokładnie to z 90 addonow ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prepaid się skończył i będę się w PTR bawił teraz, może ktoś przybliżyć jak duży jest klient ? Bo nie wiem czy jest sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 14:26, Firaxo napisał:

No prepaid się skończył i będę się w PTR bawił teraz, może ktoś przybliżyć jak duży jest
klient ? Bo nie wiem czy jest sens.


Sam patch to jakieś 1.4 GB :) A możliwe, że będziesz musiał jeszcze od nowa pobierać tam klienta 3.1.0 (tzn full grę), ja przynajmniej tak miałem :/ Kiedyś to działało inaczej, tzn do osobnego folderu kopiowały się po prostu pliki i instalował się patch PTR, teraz jest jakoś dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się