Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2009 o 18:50, Murith napisał:

>
W tournamencie, można wymieniać Champion''s Seal na 250 repy. Warunek jest jeden : trzeba
ukończyć daily i zdobyć champion of the Darnassus.


Nie Champion''s seal tylko Writ, który można wziąć raptem z czterech questów zamiast torebki (zawierającej 10G i sporadycznie jedne Champion''s seal).
Za to bardzo łatwo nabija się reputację robiąc questy ze startowych krain. Przynajmniej połowa questów daje po 250 reputacji i można sobie nabić ładnych parę tysięcy. Chociaż przed 10-tym się tak nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pasuje to nie musisz czytać moich postów chyba że aż tak bardzo przeszkadza ci moja obecność to wyniosę się z tego forum.

Dnia 29.08.2009 o 01:58, FeniksX21 napisał:

Usuń folder "X:\...\World of Warcraft\WTF"

Dzięki L33T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 09:06, Los_Emilos napisał:

Jak nie pasuje to nie musisz czytać moich postów chyba że aż tak bardzo przeszkadza ci
moja obecność to wyniosę się z tego forum.


Chodzi mi o to ze ty ciągle masz jakieś problemy z gra ... lub cos do niej chcesz pomocy ?

nie możesz o takie pierdoły spytać kogoś w grze chyba ze nie grasz z polakami a angielski zerowy

i nie spamuj postami 3 krotnie jak kilka stron wcześniej bo widocznie zależy ci zeby nabic posta a no tak bo w wowie nie ma żadnego achievmenta za to .. yhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 13:27, Grodhar napisał:

Gdzie na world map w WoW jest Kul''Tiras i Khaz Modan ;p ?


Kul Tiras nie ma a Khaz Modan to nazwa królestwa krasnoludów które składa się z Dun Morogh, Wetlands i Loch Modan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare wejście do instancji poprzez teleport znajdujące się w górach Alterac.. Nie wiem czy dziś jeszcze portal działa i przenosi graczy do AV. Kiedyś mozna było tak właśnie wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 13:39, Grodhar napisał:

I taka prośba mógłby mi kto wytłumaczyć którędy i jak on się tam dostał ;p ? I o co w
ogóle chodzi? Przecież AV tak się nie zaczyna ;p
http://www.youtube.com/watch?v=pFzf5_FYxNI


Jak się dostał? Normalnie. Wyobraź sobie że wejścia do BGsów dodanych przed TBC istnieją w starym świecie w formie portali, tak samo jak wejścia do dungeonów. I kiedyś się do nich biegało aby zapisać się na BG (można było zapisać się tylko na jeden BG). Zwyczajnie podszedł do takiego wejścia gdzie stała horda i czekała na rozpoczęcie walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 13:46, DemoBytom napisał:

Stare wejście do instancji poprzez teleport znajdujące się w górach Alterac.. Nie wiem
czy dziś jeszcze portal działa i przenosi graczy do AV. Kiedyś mozna było tak właśnie
wejść.


Obok portali stoją tam teraz... battlemasterzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=122499 warte uwagi, dzięki temu filmikowi rerolnełem ele specem na PvP ;)

Spodobało mi się też to że jak wali instanty to ma wyciągniętego shielda i weapona, przy castowaniu czegoś co zajmuje jakiś czas broń się chowa, a on od razu fajnie wyciąga, wiecie może jak to robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 21:11, Grodhar napisał:

http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=122499 warte uwagi, dzięki temu filmikowi
rerolnełem ele specem na PvP ;)

Spodobało mi się też to że jak wali instanty to ma wyciągniętego shielda i weapona, przy
castowaniu czegoś co zajmuje jakiś czas broń się chowa, a on od razu fajnie wyciąga,
wiecie może jak to robi ?


No idea, bu no klikasz autoatak i to Ci tak robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 21:18, Grodhar napisał:

Ale fail, masz racje, jako caster rzadko używam auto ataku ale tak właśnie jest, dzięki
;D


Sam też gram casterem i na początku też nie wiedziałem, potem chwila namysłu i edit .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno musialem usunac WoW''a z kompa i teraz mam pytanie czy jesli mam zainstalowana podstawke tbc i wratha to musze patchowac calego wowa od poczatku czy wystarczy ze sciagne tylko patche do wratha?
P.S Gdy po instalacji wszystkiego wszedlem do gry automatycznie zaczelo mi sciagac patche z numerkiem 3. (czyli do wratha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się