Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2009 o 23:59, Lord_Ridick napisał:

Witam, niedawno musialem usunac WoW''a z kompa i teraz mam pytanie czy jesli mam zainstalowana
podstawke tbc i wratha to musze patchowac calego wowa od poczatku czy wystarczy ze sciagne
tylko patche do wratha?
P.S Gdy po instalacji wszystkiego wszedlem do gry automatycznie zaczelo mi sciagac patche
z numerkiem 3. (czyli do wratha)


Reinstalując grę, wystarczy zainstalować WoWa z płyty DVD Wratha. Wszystkie poprzednie części (podstawka i TBC) znajdują się również na tej samej płycie, obok danych Wratha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy da sie zrobić downgrade konta? Żeby wyłączyć/usunąć czy coś w tym stylu TBC i WotLK? Widziałem na forum jednej z gildii pre-TBC instrukcję jak to zrobić ale niestety mają problemy z forum i nie mogę sprawdzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 01:45, Kresseleth napisał:

Wiecie może czy da sie zrobić downgrade konta? Żeby wyłączyć/usunąć czy coś w tym stylu
TBC i WotLK? Widziałem na forum jednej z gildii pre-TBC instrukcję jak to zrobić ale
niestety mają problemy z forum i nie mogę sprawdzić :/


Downgrade''u nie zrobisz, ale od niedawna da się zablokować możliwość levelowania. Wystarczy odpowiednio na lvl 60 lub 70 pójść do NPC w SW/Org koło battlemasterów i za 10 golda zablokować zdobywanie expa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 01:59, Michal256 napisał:

Downgrade''u nie zrobisz, ale od niedawna da się zablokować możliwość levelowania. Wystarczy
odpowiednio na lvl 60 lub 70 pójść do NPC w SW/Org koło battlemasterów i za 10 golda
zablokować zdobywanie expa.

Eeeee... czy możesz mi wytłumaczyć, w sposób zrozumiały dla kogoś kto z WoWem miał tylko przelotny romans Dlaczego ktoś chciałby blokować sobie możliwość XPienia... i to na dodatek chciałby płacić za to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 02:40, Hubi_Koshi napisał:

Eeeee... czy możesz mi wytłumaczyć, w sposób zrozumiały dla kogoś kto z WoWem miał tylko
przelotny romans Dlaczego ktoś chciałby blokować sobie możliwość XPienia... i to na dodatek
chciałby płacić za to ??


Sporo osób ma postacie na levelach 19,29,39 z najlepszym możliwym dostępnym sprzętem. Chodzi o to, aby móc bawić się w PvP na Battlegroundach na innym levelu niż maksymalny. Z jednej strony postać taka ma dość niski level, z drugiej dzięki ekwipunkowi (w którego zdobyciu zapewne wspomagała się główną postacią na max. levelu) jest kilkukrotnie mocniejsza od typowej osoby na takim poziomie (widziałem już takich, którzy mieli 4x więcej HP od normalnego odpowiednika ;P), co na najwyższym levelu jest raczej niemożliwe. No, a przypadkowe zdobycie poziomu sprawia, że nagle trafia się na inny poziom Battlegrounda (bo to jest tak - jedno jest dla leveli 10-19, drugie 20-29, kolejne 30-39 itd.). A levele 60 i 70 mają (o ile dobrze pamietam) oddzielne BG, tylko dla osób na swoim levelu. Ale sprzęt i tak się bardzo liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem polecany tutaj bardzo dobry addon do herbalism ale niestety skasowałem folder z addonami przez Aukcionera. W sieci znalazłem do tej pory tylko Gatherer ale nie wiem czy to był ten który pokazywał na mapie składniki które już odkryłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to ten, i nie masz nic szukać w sieci, chyba że naprawdę chcesz się nabawić keylogerów,
www.curse.com
Tutaj znajdziesz wszystko co potrzebne. Każdy możliwy AddOn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakieś fajne kampanie do W3+FT?
Kolejny raz przeszedłem całe, i mi smutno ;p
Koknretnie chodzi mi o fanowskie mody do singla, przedstawiające wydarzenia z WoW lub wcześniejszych warcraftów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 01:59, Michal256 napisał:

Downgrade''u nie zrobisz, ale od niedawna da się zablokować możliwość levelowania. Wystarczy
odpowiednio na lvl 60 lub 70 pójść do NPC w SW/Org koło battlemasterów i za 10 golda
zablokować zdobywanie expa.


Hmm może i już nie można. Transferu postaci z konta na konto też się nie da jeśli z WotLK na classic chcę przenieść. A zablokowanie expa to jeden wielki fail. Nikt praktycznie nie blokuje i czeka się tygodniami na jakiąś grę :/ Trzeba będzie kupć pre-paida na drugie konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już ostatnie pytanie. Kumpel zrzędzi mi abym już rozłożył talenty. Mam 24lvl. Chce iść we Frost lub Fire ale nie mam pojęcia jak rozłożyć talenty. Mógłby ktoś podać mi przykładowe drzewka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie. Czy tak jak w GW da się zrobić aby aby przy logowaniu hasło było automatycznie podawane, nie trzeba było go wpisywać?

EDIT: Czy na XFire jest jakaś grupa użytkowników którzy wypowiadają się w tym temacie i są związani z World of WarCraft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 17:55, the_bishop napisał:

blokuja blokuja expa, twincy i ci z vannila wow.U mnie na serwerze jest nawet gildia
w ktorej sa same 60


Twinki może tak ale vanilla nie muszą ani nie mogą bo i tak nie dostają expa. A gildii w których są same 60 jest masa :P I jest świetna zabawa jak sie razem raiduje i na PvP chodzi.

A z innej beczki. Pierwszy raz udało sie mi zrobić trochę world PvP. Jak z ramps wychodziliśmy to natrafiliśmy na ekipe kozaków z Hordy :D Czemu kozaków? Otóż 2 DK, priest, shaman i ktoś jeszcze. Tyle ze u nas byly 2 osoby w pełnym field marshal armorze(ja - mag i priest), DK i warriora w połowie takiego gearu. Zabawa fajna bo padali po dwóch arcane barrage ale w końu wpadła 80 hordy i rozgoniła towarzystwo xD Tyle że reszta sie wkurzyla i zaraz wpadła swoimi 80tkami i dalej sie wszyscy tłukli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 17:30, L33T napisał:

Nie da się, i od kiedy masz automatycznie wpisywany pass w GW? Widać twoje konto ci nie
miłe.

W skrócie do Guild Wars dopisywało się linijkę -password *** a zamiast tych kropek hasło. Ta metoda była polecana na łamach oficjalnej polskiej strony tejże gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się