Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2009 o 21:36, DragonLord napisał:

Jeżeli to faktycznie nie jest fake, to jest to wyjątkowo oryginalny model i wniósł by
sporo świeżości. Bardzo mi się podoba :D.


Łe, paskudny, dla Trolla powinien mniej świnię przypominać a bardziej drapieżnego kocura, chudego i wściekłego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:47, Azvar napisał:

Haha, Dzik Form :) Imho bardziej pasowałoby do trolla coś hieno-podobnego :)

To nie jest dzik, to jest ryś. Cat form to cat form i kota przypominać musi, a ten jest wyjątkowo oryginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten kot.. Jakaś taka.. Świńska morda :P

Swoją drogą skoro są różne formy kota i niedźwiedzia - to czemu nie ma różnych modeli drzew? Jest jedno do tego takie samo jak przywoływane treanty? o-O''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trolle jak trolle ale moim zdaniem Worgeni będący sami w sobie w innej formie niż ich podstawowa, mający się jeszcze zmieniać w koty i niedzwiedzie? Chyba że dostaną oni wersję chudego i grubego wilka(Ew. nazwa pozostanie Cat i bear form, ale wyglądać będzie i tak jak chudy i gruby wilk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 22:26, DemoBytom napisał:

Swoją drogą skoro są różne formy kota i niedźwiedzia - to czemu nie ma różnych modeli
drzew? Jest jedno do tego takie samo jak przywoływane treanty? o-O''


To samo się chyba tyczy też ptaków czy moonkinów?
Wyobrażacie sobie ptaka z kłami? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 22:45, Vaadeer napisał:

Trolle jak trolle ale moim zdaniem Worgeni będący sami w sobie w innej formie niż ich
podstawowa, mający się jeszcze zmieniać w koty i niedzwiedzie? Chyba że dostaną oni wersję
chudego i grubego wilka(Ew. nazwa pozostanie Cat i bear form, ale wyglądać będzie i
tak jak chudy i gruby wilk).

Ja natomiast nie widzę problemu aby chodzące wilki zmieniały się w koty i niedźwiedzie skoro chodzące krowy (Taureni) mogą to normalnie zrobić i nikt nie mówi, że powinny być modele krowy przypasionej i krowy przyczajonej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 23:35, Ninger napisał:

i nikt nie mówi, że powinny być modele krowy przypasionej i krowy przyczajonej :D


Hahah xD
Wyobraziłem sobie xD
Gruba krowa jako tank, chuda krowa jako DPS xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:36, DragonLord napisał:

Jeżeli to faktycznie nie jest fake, to jest to wyjątkowo oryginalny model i wniósł by
sporo świeżości. Bardzo mi się podoba :D.

A mi się jakoś niespecjalnie podoba. Nie pasuje moim zdaniem za bardzo do trolla i te kły jakoś tak dziwnie "przyczepione". Być może jest to fake. Sama twarz również nie za dobrze wygląda (za bardzo przypomina zwykłego kociaka, a za mało jakąś panterę czy lamparta), jakaś taka mało trollowa ta forma ogólnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a mi nie pasuje, tzn wolałbym coś bardziej na zasadzie chudy/gruby wilk:). Wystarczy ze wrogeni są nową rasą, mają b.ładny wygląd(Dlatego pewnie zaraz po starcie dodatków lagi w startowej krainie wilków będą kosmiczne, troche normalnych by zobaczyć i reszta neokidow by być imba mega pro 11111!!1111 elo wilkołakiem rzuci się by ich spróbowac, tak samo będzie z Goblinami, choć na Gobliny może mniej bo są brzydkie.)no ale wracając do tematu, Worgeni są nową rasą , z b.ładnym skinem a wiadomo że grając druidem to wygląd swojej postaci widzi się tylko po zalogowaniu na konto. I tak jak Taureńskie miśki i koty ciągną krową bo mają krowie rogi.(no teraz po patchu już nie, ale przed patchem to Dire Bear wyglądał jak świnio-krowa a nie niedźwiedź)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, ja mam nie zpatchowanego w3, z platynowej kolekcji i naprawdę nie widzę niczego co koniecznie musi być w ogóle patchowane. To co oni jeszcze po tylu latach tam wymyślili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 09:38, Vaadeer napisał:

tak samo będzie z Goblinami, choć na Gobliny może mniej bo są brzydkie.)no ale wracając
do tematu, Worgeni są nową rasą , z b.ładnym skinem a wiadomo że grając druidem to wygląd
swojej postaci widzi się tylko po zalogowaniu na konto.

Swoją drogą to ciekawie człowiek będzie wyglądał w sprzęcie druida. Nie zapominajmy, że worgeni są ludźmi objętymi klątwą stworzoną przez Arugala i będą nawet mieli racial, który poza walką pozwalać im będzie na przełączanie się między formą ludzką, a formą worgena (w przypadku wejściu w combat już takiego wyboru nie będzie - postać automatycznie będzie przybierała formę worgena).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat dość proste, stwórz sobie człowieka i przelinkuj sety druidowskie. Każda część armora jest tworzona na wszystkie możliwe rasy. Blizzard będzie musiał się sporo napracować, by te setki starych łachów ze starego wowa przerobić, by pasowały na Worgenów i goblinów, obu płci.


Co do druid forms - formy Trola na 101% będą miały kły (tak jak Taureńskie mają rogi). Ja osobiście liczę właśnie na coś nowego, a nie jakąś kolejną panterę. Lampart też odpada, bo Travel form to Gepard, który wygląda bardzo podobnie. Nie zdziwiłbym się, że do Hordy przyłączy się jakiś inny szczep Troli w związku z Kataklizmem (inaczej jedyną możliwą formą byłby tak naprawdę tygrys, tylko on występuje na wyspach, skąd pochodzą Darkspear). Ponadto sądzę, że przydałaby się jakaś forma bardziej... delikatna, by skontrować byczy wygląd kotów u Taurenów (w tym niestety female).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 14:41, Nagaroth napisał:

Arugal nie stworzył klątwy Worgeńskiej ;)
On ściągnął Worgeny z innego świata i one same już rozszerzały klątwę

Komu jak komu, ale mi akurat takich rzeczy nie trzeba przypominać, bo dobrze to wiem. Nawet w oficjalnych materiałach jest mowa o "Arugal''s curse" - chodzi o skrót myślowy. On przywołał worgeny i to przez niego ta klątwa się rozprzestrzeniła na ludzi. Planował ich użyć jako broni przeciwko pladze, ale nie udało się to do końca. Po tym jak zwariował rozszerzanie zasięgu klątwy było już zaplanowane(adoptował worgenów jako "swoje dzieci"), po tym jak został później przywrócony do życia (o ile bycie Cieniem można nazwać życiem) dalej wprowadzał klątwę umyślnie w Grizzly Hills (teraz już jako sługa Króla Lisza). Tak więc jak najbardziej ta postać jest odpowiedzialna za pojawienie się tej klątwy, również bezpośrednio. Zresztą ładnie to wszystko zostało streszczone na wowwiki, wystarczy poczytać.

DragonLord:
Chodziło mi o to, że normalnie nie jest możliwe, aby ludzki model w świecie gry nosił tiery druida (dressing room się nie liczy). Teraz jak najbardziej postać człowieka ubraną w strój druida będzie można zobaczyć. O ile oczywiście będą używać starych modeli ludzi (jest jeden art, na którym przedstawiony jest nieco inny wizerunek człowieka-worgena, więc może jest szansa na to, że nie będą używali tych starych modeli jak na trailerze). Tak już zupełnie na marginesie to zwykłym ludziom też by się przydał jakiś upgrade modeli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 13:44, Grodhar napisał:

Lol, ja mam nie zpatchowanego w3, z platynowej kolekcji i naprawdę nie widzę niczego
co koniecznie musi być w ogóle patchowane. To co oni jeszcze po tylu latach tam wymyślili
?


Jak chcesz grać przez neta, to musisz grę patchować.

A co zmieniają? Ostatnio naprawiali dziurę umożliwiającą uruchomienie dowolnego kodu na komputerze gracza, przy użyciu map do warcrafta 3. Dopiero niedawno została ona wykryta i Blizzard musiał tą usterkę usunąć.

Wiązało się to z dość sporymi zmianami w edytorze i sposobie działania map. Pewnie coś przeoczyli w kampanii i stąd mamy kolejny bug.

Natomiast, z tego co słyszę - patch do w3 nie jest teraz priorytetem. Najpierw się zajmą diablo 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 17:43, Grodhar napisał:

Z ludźmi nie jest tak źle, najbardziej zacofane modele to orki, gnomy i trolle :P


Orki może, gnomy to i tak biegające głowy z nogami, a trolle są już dość zajebiste :P
Jeszcze jakaś zajebista forma druida i będzie good :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się