Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2009 o 12:50, Gallbaroquo napisał:

Mam problem z patchem włączam launchera żeby mi sie sciagalo i nic wogóle się niesciaga
podali byscie linka z ktorego bym mogl sciagnac patcha 3.2.2 EU?

na wowwiki masz całą mase linków do rożnych łatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 23:29, DemoBytom napisał:

> Bleh i Ciotka padła :/

Hmm szybko coś..
Trzeba jakiś wyjątkowy sprzęt na nią mieć?

Fire res aura/totem i mózg. Generalnie walka jest łatwa a wręcz banalna wystarczy mięć tanków trzymających moby na Aoe (Dk, pala mile widziani). No i fajny dps wychodzi po 8k+:).
Nie wiem jak 25 ale 10 jest jak najbardziej pugowalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 23:32, Vaadeer napisał:

Fire res aura/totem i mózg.

Fire res aura na Onyxie, a po co? Zrobiłem ją nie mając nawet tego w drużynie. Na 25 man jest niewiele trudniej, ogólnie to taka nieco trudniejsza VoA. Raczej typowo boss do zabicia dla zabawy w wolnej chwili, myślę, że i na 25 co bardziej kumate PuGi również dadzą sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno było się spodziewać czegoś więcej, ten raid to tylko taki bonus na 5-lecie WoW''a. Niemniej, warto tam pójść, choćby po "darmowe" emblemy, a i niektóre przedmioty są całkiem niezłe. Tak przy okazji - Onyxia nadal dropuje głowę, która daje questa, ale nie ma on teraz żadnego eventu ani wieszania głowy w Stormwind/Orgrimmar (zapewne po to, aby nie miało to powiązania z oficjalnym lore - w końcu w komiksie to Varian przyniósł jej głowę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 00:58, Arcling napisał:

> Fire res aura/totem i mózg.

> Fire res aura na Onyxie, a po co? Zrobiłem ją nie mając nawet tego w drużynie. Na 25

Dnia 24.09.2009 o 00:58, Arcling napisał:

man jest niewiele trudniej, ogólnie to taka nieco trudniejsza VoA. Raczej typowo boss
do zabicia dla zabawy w wolnej chwili, myślę, że i na 25 co bardziej kumate PuGi również
dadzą sobie radę.

Next time powiem paladynowi by użył Crusadera.... ludzie robicie z siebie nie wiadomo jakich pro. Owszem można zrobić, ale po co skoro można użyc aury i ulżyć healerom? Albo nie po co, ja nie jestem healerem to co mnie obchodzi ich praca.
Drama inc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25Man
MT Warek
2 OT Pally/DK
4 AoE dealers 2xHunt/Mage/Boomkin
Ranged DPS w Phase 2 na bossie reszta wyznaczona do AoE na addach.
Sama Ciotka jest prosta jak nikt nie lata za/przed nią i nie dostaje z ogona/szponów, nie staje się po tyłek w ogniu w Phase 2, kiedy wchodzi się w Phase 3 (40% hp) jest reset agro table więc każdy dps daje czas MT na zbudowanie agro, w samym Phase 3 opłaca się trzymać się blisko ścian bo od czasu do czasu dostaje się fear i nie stać na szczelinach bo dostajesz obrażenia od ognia i tyla. Co do Fire Res Aura to się przydaje, Ciotka potrafi strzelić tanka za 50% hp potem poprawić odechem przez co tank może dość szybko paść więc pomoc healerom mile widziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 01:00, DemoBytom napisał:

Mówiąc krótko - żadnej radochy z nowej Onyxii?:/
Myślałem, że choć trochę zajmie ludziom jej zjechanie :(
Lipa..


Wczoraj wieczorem zrobiliśmy ja w wersji 25 z gildią (za 1 razem bez vipowania)- kilku koksów raiderów, a reszta to łapanka z gildii.
Ogólnie to walka nie jest trudna - trzeba tylko się dobrze ustawić (po bokach) i w 2 fazie wystarczy że tankowie dobrze addy złapia - full nuke aoe, a reszta patrzy gdzie łazi i unika ognia. MT trzeba pilnować na healu bo czasem dostaje mocno - hilałem go z palasem (ja w dicho - więc głownie shieldowanie i takie tam)
Walka, przyjemna - nie zatrudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 00:58, Arcling napisał:

Fire res aura na Onyxie, a po co?


Nie no, parasol w d*pie też można otworzyć, tylko jaki w tym sens, żeby samemu sobie życie utrudniać? To może weź jeszcze tanka w saronite battlegear, bo po co mu epiki no a healerzy koniecznie świeżaki w zielonkach, bo po co inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 11:53, Fumiko napisał:

> Fire res aura na Onyxie, a po co?

Nie no, parasol w d*pie też można otworzyć, tylko jaki w tym sens, żeby samemu sobie
życie utrudniać? To może weź jeszcze tanka w saronite battlegear, bo po co mu epiki no
a healerzy koniecznie świeżaki w zielonkach, bo po co inni?

dobrze powiedziane ^.-

wracając do brewfestu
mam po dziurki w nosie te wszystkie bugi, najgorsze są te dc przy logowaniu, otuż moj brachol bardzo chce tą bestie kodo z tego, mi tam na tym nie zależy więc wpadłem na pomyśł że przyporoadze swoje popstacie do brd szybki alt+f4 po odpaleniu eventu i zaloguje sie na mojego tanka, problem w tym że przez te dc brat oomkinem za 1 razem padł tuż po tym jak wbiłem się na postać, udało mi się co prawda złapać bosa i kilku addów ale 1 sie tam gdzieś zaplątał i go ubil, więc obczailiśmy że powinien jednak siedzieć w trzewku dla swojego bezpieczeństa no i ich chwile przytankować no i musze powiedzieć że to działa ;P ale teraz o co mi chodzi, wiecie może czy przy śmierc wszyystkich osob obecnych w pomieszczeniu event ten się resetuje i co za tym idzie przepada czy można poźniej jeszcze ubić kolo po resnieciu sie? teraz się jakoś udawało ale boje sie że jak dostane 2 albo 3 razy dc z rzedu przy kogowaniu i brat padnie przepadnie proba
ps: PRECZ Z TAKIM RNG! drop rate na tego cholernego mounta jest taki niski +trzeba rolować z 4 innymi osobami że zdobycie tego dość fajnego co by nie powiedzieć mounta jest w 99% szczęśliwym trafem... ja rozumiem w pewnym stopniu że musi być ten los- ale bez przesady
ps: tak zbugowanego patcha dawno nie było gg blizz z testowaniem na tym tak zwanym "ptr", tak zwanym bo czasem mam wrażenie żę to tylko od picu i wcale nic nie testuja i nie mówie tu tylko o tej łatce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest taka: panom od wymyślania walk, do których trzeba zbierać konrektny gear (Fire/Shadow/Frost/Nature/Arcane Resistance czy też achievmenty z wymogiem item lvl) DZIĘKUJEMY za niepotrzebne komplikowanie życia graczom i prosimy o nie pracowanie nad kolejnymi grami MMO.

Nie żebym miał coś przeciwko statystykom w grach MMO, ale akurat pod tym względem w WoW się przesadza... Mógłbym to zakceptować, ale tylko w formie czegoś innego niż konieczność kolekcjonowania ciuszków i przebieranie się przed walką, np czyjś buff lub jakaś dodatkowa robota (rola) dla kogoś w raidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież buffy na resisty są jak najbardziej. Starczy mieć szamana i paladyna/priesta i masz obstawione wszystkie resisty na dobrą sprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 12:36, Fumiko napisał:

Ale przecież buffy na resisty są jak najbardziej. Starczy mieć szamana i paladyna/priesta
i masz obstawione wszystkie resisty na dobrą sprawę...


No właśnie. Więc po co było komplikować graczom życie i od zarania dziejów, aż po dziś sugerować im aby zbierali jeszcze specjalnie gear z tą statystyką :) Nic w tym fajnego, mimo że czasy się zmieniły i nie mamy aż takiego wymuszania tego na nas jak w starych raidach, to jednak jest to zbędne i tylko niepotrzebnie sztucznie utrudnia grę, bo przecież w grę wchodzi oczywiście RNG (znaczy się, nie każdy będzie mieć możliwość pełnego wyposażenia się w taki sprzęcior).

To jest jedna z tych rzeczy, którą Blizzard już dawno powinien kompletnie porzucić (znaczy się, statystykę Resistance, która jest tak na prawdę dobra tylko w dużej ilości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 07:41, Vaadeer napisał:

Next time powiem paladynowi by użył Crusadera.... ludzie robicie z siebie nie wiadomo
jakich pro. Owszem można zrobić, ale po co skoro można użyc aury i ulżyć healerom? Albo
nie po co, ja nie jestem healerem to co mnie obchodzi ich praca.
Drama inc.

Jeśli party na 10 man nie ma palka? Można spokojnie się obejść bez tego. Resistance w praktyce nie jest potrzebny na żadną z obecnych walk. Owszem, jak jest taka możliwość to ułatwia nieco sprawy, ale nie jest to jakiś wymóg - o to chodziło.

Poza tym zgodzę się z Azvarem, że wszelkie resistance i tak są zbędne. Większość czasu używa ich się w małych ilościach i tak naprawdę niewiele one zmieniają. Blizzard ma w planach uproszczenie statystyk, ciekawe czy prócz mp5, armor penetration, attack power zniknie też resistance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się