Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2009 o 19:10, Grodhar napisał:

> > W resto świetnie trzyma raid podczas bardziej skomplikowanych bosów, czyt.
Ignis
> lub jakikolwiek boss gdzie > trzeba się nabiegać.
> To z tym Ignisem to żart, co?
A wygląda jak bym, żartował? Gdzieś nie jasno się wyraziłem?

Ewidentnie wygląda na albo sakrazm albo ignorancję, dlatego pytam czy to dowcip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 19:20, Grodhar napisał:

Chodzi mi o to że w WoW''ie mało kto mówi po ang. Nawet sami angole używają uproszczonych
form czasowników itp. bo łatwiej im się wtedy dogaduje z innymi. Ja zaczynałem z zerową
znajomością języka, i to właśnie przez WoW''a się go nauczyłem :D

powiem że z moim bratem było tak samo, zaczynał grać to o wszytsko się pytał, nie potrafil się z ludzmi dogadać ani nic, teraz sobie lajtowo śmiga, wiadomo- na dostanie się do anglo jezycznej gildii nie ma sznas bo voice chatu po ang to prawdopodobniue nie ogarnie ale i tak to co się nauczył to imho wielki plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem że serwy niektóre są nie dostępne (hoamarush) ja nie za bardzo rozumiem to po lewiej kiedy hoamrush będzie dostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja biegać musiałem bo miałem to szczęście (jeszcze w pierwszej mojej gildi na 80) że tank mi uciekał z addsami za daleko a po drodze hm bodajże ta ziemia się paliła, nie pamiętam już dobrze, 2 razy tego bosa robiłem przeważnie skipowaliśmy. Ignis jest skomplikowany(czyt. ciekawy), nie trudny, robiłem go w 7 osób i też nie było specjalnego problemu.

Jeśli twoja argumentacja zbiega się do ''''kek'''' to chyba za dużo nie widziałeś. Do biegania to może zły przykład, może dance na naxxie to lepszy pomysł, ale znowu tam się nie obrywa.

Chyba każdy wie że druid jest jedyną klasą która może sobie pozwolić na swobodny healing w biegu, i większość pewnie zrozumiała co miałem na myśli. Lecz zawsze znajdzie się ktoś kto nie ma co robić i przyklei się jak mucha do gnoju, bo on ma akurat inne zdanie, w imię, hmm, czego? Na prawdę nie masz nic innego do roboty? Sprawia Ci to satysfakcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się obronić Brewfest przed atakiem krasnoludów? Bo u nas ciągle wszyscy failują..
I nie wiem czy to ludzie tu są tak durni czy jest jakiś bug z eventem?
Bo quest z rzucaniem kuflami w bota był zabugowany - trafić go można było tylko wbiegając na bota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 19:20, Grodhar napisał:

Chodzi mi o to że w WoW''ie mało kto mówi po ang. Nawet sami angole używają uproszczonych
form czasowników itp. bo łatwiej im się wtedy dogaduje z innymi. Ja zaczynałem z zerową
znajomością języka, i to właśnie przez WoW''a się go nauczyłem :D

Aha, trochę inaczej do odebrał :) . A tak na marginesie to nigdy bym nie pomyślał że można nauczyć się ang w WoW''ie ale pewnie też nie grasz na Burning Legion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 19:20, Grodhar napisał:

Chodzi mi o to że w WoW''ie mało kto mówi po ang. Nawet sami angole używają uproszczonych
form czasowników itp. bo łatwiej im się wtedy dogaduje z innymi. Ja zaczynałem z zerową
znajomością języka, i to właśnie przez WoW''a się go nauczyłem :D

Bo masz na myśli "nauczony" angielski, czysty, piękny, gramatyczny itp. Taki którym posługują się np. prezenterzy telewizji itp. a normalni, zwykli ludzie używają uproszczonego, czy u nas w Polsce młodzież mówi "Hej kolego czy mógłbyś mi podać papierosa", nie, rzuca raczej coś w stylu "Hej ziom rzuć szluga". Poza tym dochodzi jeszcze MMORPGowy żargon jak drop, res, inst. Ja jak pierwszy raz zajrzałem do tego tematu to pomyślałem "W jakim języku oni u licha rozmawiają O_o"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 21:04, DemoBytom napisał:

Czy komuś udało się obronić Brewfest przed atakiem krasnoludów? Bo u nas ciągle wszyscy
failują..
I nie wiem czy to ludzie tu są tak durni czy jest jakiś bug z eventem?
Bo quest z rzucaniem kuflami w bota był zabugowany - trafić go można było tylko wbiegając
na bota..


na moim servie metoda prob i bledow, co zajelo nam 3 godziny- niektorzy sprytniejsi jakies macro wpisywali i kazali innym to robic- dalismy rade. Myk byl taki ze kazdy wbiegal na krasnale. Czyli na kjednego krasnala przypadalo kilka postaci i jak jednego odrzucilo to reszta dopadala krasnala hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim serwerze było bez problemów, szybko i gładko obroniliśmy Brewfest, ja się nawet nie zdążyłem rozgrzać, bo chłopaki rozgonili towarzystwo. A rzucanie kuflami w robota też normalnie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2009 o 20:24, Grodhar napisał:

Jeśli twoja argumentacja zbiega się do ''''kek'''' to chyba za dużo nie widziałeś. Do
biegania to może zły przykład, może dance na naxxie to lepszy pomysł, ale znowu tam się
nie obrywa.


no racja, zostańmy przy tym, iż rzeczywiście mało widziałem;) tak będzie lepiej dla obu stron. A dance na naxxie to pewnie dobry przykład, zwłaszcza że mamy już ulduar i cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 21:38, Prosiaq napisał:

Na moim serwerze było bez problemów, szybko i gładko obroniliśmy Brewfest, ja się nawet
nie zdążyłem rozgrzać, bo chłopaki rozgonili towarzystwo. A rzucanie kuflami w robota
też normalnie działało.


U nas rzucanie kuflami działało normalnie, ale mimo to wydaje mi się, że zdobycie Brewmastera jest w tym roku bardzo trudne. Potrzeba 600 tokenów. Pierwszego dnia można zebrać ~ 100. W następne dni za questy jest po 25. Event trwa zdaje się 12 dni. Pozostałe tokeny trzeba zebrać noszeniem beczek. Za jedną są dwa tokeny. 500 / 12 = 41.(6). Czyli trzeba by codziennie odnieść ~ 9 beczek, co nie jest proste. W dodatku dziś część serwerów padła i zanim to nastąpiło zrobiłam zadania tylko jedną postacią.

Brakuje tu bardzo tego dodatkowego questa z różowymi elekami, który usunięto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 21:04, DemoBytom napisał:

Czy komuś udało się obronić Brewfest przed atakiem krasnoludów? Bo u nas ciągle wszyscy
failują..
I nie wiem czy to ludzie tu są tak durni czy jest jakiś bug z eventem?
Bo quest z rzucaniem kuflami w bota był zabugowany - trafić go można było tylko wbiegając
na bota..


U mnie tak było do dzisiaj. W ciągu dnia Blizz zrobił restart serwera i quest (a także event z atakiem) zaczął działać poprawnie.

Jeśli nie będzie restartu, to poczekaj do maintenance i zrób questa w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 21:50, asfodel napisał:

jest w tym roku bardzo trudne. Potrzeba 600 tokenów

600? 350 = strój, robisz achiev, odsprzedajesz go z powrotem, kupujesz Brew of the Month + Hopsy = 148 tokenów w kieszeni. Beczka + pet + gogle (wszystko opcjonalne) to dodatkowe 152 tokeny do wyfarmienia (czyli w sumie 502 tokeny by mieć wszystko prócz stroju). A jeżeli chcesz mieć absolutnie wszystko no to w następnym roku zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 21:04, DemoBytom napisał:

Czy komuś udało się obronić Brewfest przed atakiem krasnoludów? Bo u nas ciągle wszyscy
failują..


Jasne, za pierwszym podejściem i potem jeszcze dwukrotnie. Banalny jest, trzeba tylko stanąć koło stolika z darmowymi piwami i wrzucić sobie na jakiś skrót klawiszowy (u mnie pod i tak praktycznie nieużywane w walce 6).

Dnia 21.09.2009 o 21:04, DemoBytom napisał:

I nie wiem czy to ludzie tu są tak durni czy jest jakiś bug z eventem?
Bo quest z rzucaniem kuflami w bota był zabugowany - trafić go można było tylko wbiegając
na bota..


A to może macie buga. U mnie wszystko działało ładnie, zarówno bot jak i później obrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 23:33, pkapis napisał:

Jasne, za pierwszym podejściem i potem jeszcze dwukrotnie.


U nas w kóńcu się udało.. Ale tylko raz i teraz dalej ludzie failują.. >.>''
Nie wiem czemu.. Ważne, że achievementa już mam xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 22:29, DragonLord napisał:

> jest w tym roku bardzo trudne. Potrzeba 600 tokenów
600? 350 = strój, robisz achiev, odsprzedajesz go z powrotem, kupujesz Brew of the Month


Cenna wskazówka, nie wpadłam na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 00:31, asfodel napisał:

Cenna wskazówka, nie wpadłam na to.


Dodatkowo noszenie beczek powinno Ci dać minimum 20 tokenów/próba (maksymalnie jest ponad 40), zauważ też, że noszenie beczek resetuje się co 12 godzin więc możesz robić 2 razy dziennie (czasem się buguje i resetuje się co 18 godzin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się