Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2009 o 10:36, asfodel napisał:

Obecne krótkie instancje bardzo mi odpowiadają,


Z drugiej strony BRD miało swój klimat i czuć było wielkość tego miejsca. Rzeczywiście zbyt duża ilość takich instancji była by uciążliwa, ale w czasach czystego WoW to było jedyne tak duże miejsce (nie licząc mojego ulubionego Stratholme, bo było wyraźnie podzielone na 2 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 10:36, asfodel napisał:

A szczytem wszystkiego według mnie jest Maraudon - przez godzinę szukaliśmy drogi do
ostatniego bossa, biegając bez sensu w kółko, a z questów zrobiliśmy tylko jeden bo pozostałych
nie udało nam się znaleźć. Uldaman przy Maraudon to mały pikuś. ;-P


Maraudon! To właśnie o tę instancję mi chodziło, tylko pomyliłem nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DK można zastąpić wszystkim innym ;p (tutaj trochę myślałem i nie przychodzi mi do głowy nic unikatowego...)

Shaman ma najpotężniejsze buffy toteż jest core raidu, no i Bloodlust ;)

Mag jako dps, niezły kiting - owszem, warrior też jako heavy tank.

Hunter dps, zdejmuje enrage, więc też dość przydatny, paladyn spełnia 3 role, jest świetnym healerem.

Druid? Druid w bala niezły boost dpsu do innych casterów, jako tank może zastąpić warriora, melee dps też ma bonus, ale znowu zastąpi go warrior, i na odwrót. W resto świetnie trzyma raid podczas bardziej skomplikowanych bosów, czyt. Ignis lub jakikolwiek boss gdzie trzeba się nabiegać.

Jak potrzebujesz jakiegoś dokładniejszego opisu to na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 23:14, Michal256 napisał:

A z długich to właśnie BRD, BRS, Scholo. Chociaż na dłuższą metę - i te dało się zamknąć
w godzinę.


Nawet na 80 poziomie wykonanie wszystkich questów (wszystkich możliwych w 1 runie) oraz wybicie wszystkich bossów zajmuje więcej niż godzinę. BRD na 60 poziomie z dobrym party to była wyprawa wielogodzinna. Ze złym party często krótsza bo rozpadało się po pewnym czasie nigdy nie dochodząc do końca. Scholomance było długie, nudne i loot był co najmniej niesatysfakcjonujący. O Maraudonie nawet nie będę się wypowiadał bo to jest koszmarek designerski. Poza tym łatwiej jest znaleźć ludzi z gildii czy też z LFG, którzy mają 1h wolnego czasu niż 5. Do tego obecnie do heroików czy na szybkie rajdy nigdy nie czekałem na party dłużej niż 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją główną postacią jest mag Draenei na 43lvl ale na kilka dni chce sobie od niego odpocząć i właśnie myślałem o zrobieniu elfa huntera lub właśnie druida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 15:26, Grodhar napisał:

W resto świetnie trzyma
raid podczas bardziej skomplikowanych bosów, czyt. Ignis lub jakikolwiek boss gdzie trzeba
się nabiegać.

to był sarkazm, right...? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 15:32, Vandergaart napisał:

Nawet na 80 poziomie wykonanie wszystkich questów (wszystkich możliwych w 1 runie) oraz
wybicie wszystkich bossów zajmuje więcej niż godzinę. BRD na 60 poziomie z dobrym party
to była wyprawa wielogodzinna. Ze złym party często krótsza bo rozpadało się po pewnym
czasie nigdy nie dochodząc do końca. Scholomance było długie, nudne i loot był co najmniej
niesatysfakcjonujący. O Maraudonie nawet nie będę się wypowiadał bo to jest koszmarek
designerski. Poza tym łatwiej jest znaleźć ludzi z gildii czy też z LFG, którzy mają
1h wolnego czasu niż 5. Do tego obecnie do heroików czy na szybkie rajdy nigdy nie czekałem
na party dłużej niż 15 minut.


Przy tej godzinie chodziło mi o samo przejście instancji. Z questami to z pewnością więcej zajmuje, bo trzeba by wychodzić, oddawać, brać nowe w trakcie runy. Ale questy robisz tylko raz. Po loot wracasz się wielokrotnie. I właśnie na loot runach można ukończyć instancje o wiele szybciej.

Poza tym, instancje z podstawki miały jeszcze tą właściwość, że po ukończeniu niektórych questów można było przywołać dodatkowych bossów/wywołać eventy. Tego nie ma w obecnych instancjach. Powiem więcej - nawet teraz można niektórych starych graczy zaskoczyć czymś o czym nie mieli zielonego pojęcia (np. Vaelastraszem pomagającym na arenie w UBRS). Teraz każdy przechodzi instancje raz i już wszystko o niej wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 16:23, SoieR napisał:

> W resto świetnie trzyma
> raid podczas bardziej skomplikowanych bosów, czyt. Ignis lub jakikolwiek boss gdzie
trzeba
> się nabiegać.
to był sarkazm, right...? ;P

Nie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 17:35, Los_Emilos napisał:

Z tego co widziałem jest nakładka polska na WoW''a

lulwut?! nie słyszałem o takim czymś i radze dla dobra włąsnego nie próbować instalować takich cacek ;P

Dnia 21.09.2009 o 17:35, Los_Emilos napisał:

ale czy jest jakiś addon dzięki któremu
miałbym szybki dostęp w grze do słownika online?

alt+tab +przeglądarka z otwartą strona na jakimś słowniku online lub gg z numerem do bota wpisujesz coś w stylu "pa <polskie słowo" i tłumaczy na angielski lub w 2 strone "ap <angielskie słowo>" i tłumaczy z angielskiego na polski, zymple az dat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 15:26, Grodhar napisał:

W resto świetnie trzyma raid podczas bardziej skomplikowanych bosów, czyt. Ignis lub jakikolwiek boss gdzie > trzeba się nabiegać.


To z tym Ignisem to żart, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 18:21, Mirajka napisał:

> W resto świetnie trzyma raid podczas bardziej skomplikowanych bosów, czyt. Ignis
lub jakikolwiek boss gdzie > trzeba się nabiegać.

To z tym Ignisem to żart, co?


A wygląda jak bym, żartował? Gdzieś nie jasno się wyraziłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 18:14, Grodhar napisał:

Następny co się nie uczył, czego takiego nie rozumiesz ^^ ?

Nie idę na anglistykę zatem chyba wszystkich słów nie mam obowiązku znać/pamiętać a chciałem sobie ułatwić sprawdzanie słów w słowniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że w WoW''ie mało kto mówi po ang. Nawet sami angole używają uproszczonych form czasowników itp. bo łatwiej im się wtedy dogaduje z innymi. Ja zaczynałem z zerową znajomością języka, i to właśnie przez WoW''a się go nauczyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 19:10, Grodhar napisał:

> > W resto świetnie trzyma raid podczas bardziej skomplikowanych bosów, czyt.
Ignis
> lub jakikolwiek boss gdzie > trzeba się nabiegać.
>
> To z tym Ignisem to żart, co?

A wygląda jak bym, żartował? Gdzieś nie jasno się wyraziłem?


No na Ignisie rzeczywiście strasznie człowiek musi się nabiegać... kek
A na dodatek rzeczywiście jest on bardzo skomplikowany 2xkek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 19:22, Nightdew napisał:

No na Ignisie rzeczywiście strasznie człowiek musi się nabiegać... kek
A na dodatek rzeczywiście jest on bardzo skomplikowany 2xkek


Oj cichaj już i się z pro rajdowcem nie kłóć, bo frajerem zostaniesz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się