Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2012 o 10:10, TigerXP napisał:

Hehe widzieliscie?
http://eu.battle.net/wow/en/blog/3864438/Female_Pandaren_Revealed-19_03_2012
Swietnie wygladaja, podobaja mi sie te female :D


Dla mnie porażka. Pierwsze skojarzenie to miś Yogi.

A inne zrzuty ekranu...powiem tyle, że mam nadzieje, że ten cały MoP będzie najkrótszym dodatkiem i szybko zrobią kolejny.

Poza tym, ja chcę nowe modele starych postaci, bo to się robi już irytujące. Thralla poprawili, a resztę "nie mamy czasu, bo trzeba projektować płatne mounty i dopracować pandy, aby nas grafik, które je rysuje i kocha, był zadowolony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardzo podoba, osobiscie lubie takie klimaty :p mam szczara nadzieje, ze po tych wybuchowym Lich Kingu i Cataclysmie uspokoją troche klimat wowa upodabniajac do BC czy pierwszej czesci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieta Panda mi się po prostu nie podoba ;/. Wg. mnie klasa jest najbardziej zwymyslana, już Worgen uszedł, ale to... Jakoś mi nie podchodzi. Typowe Kung Fu Panda, natomiast klimat krainy itp. jest cudowny. Zacieram ręcę ze względu na nowy kalkulator umiejętności, oraz arene petów - Co jak co, ale zawsze lubiałem konkurencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 14:37, Flurry napisał:

Kobieta Panda mi się po prostu nie podoba ;/. Wg. mnie klasa jest najbardziej zwymyslana,


W jakim sensie "zwymyślana" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie nowego scrolla. Mianowicie ten boost na 80 wybranej postaci. Czy możemy po otrzymaniu scrolla, zrobić nową postać i dopiero użyć boosta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 16:58, Flurry napisał:

>
Coś co powstaje na siłe ma taki efekt ;)

Tak samo areny petów są robione na siłę. Dla mnie to cały dodatek się tak zapowiada niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 17:02, Quandor napisał:


Ja tam wole poczekać z osądem. Osobiście nie przeszkadzają mi pandy i klimat dalekiego wschodu. Pokemony traktuję jako dodatek do gry ( większej roli raczej nie będzie to odgrywać ). Dodatek nie będzie miał głównego bossa, a będzie bardziej skoncentrowany na walce pomiędzy hordą a alliance. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 16:03, Murith napisał:

Mam pytanie odnośnie nowego scrolla. Mianowicie ten boost na 80 wybranej postaci. Czy
możemy po otrzymaniu scrolla, zrobić nową postać i dopiero użyć boosta ?


Ja najpierw stworzylem sobie postac a pozniej dalem dopalacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam , w sumie wolę nie komentować tego i zobaczyć, ocenić jak dodatek już wyjdzie... Na dole to : z czym mi się kojarzy klasa panda...

20120319172332

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 17:24, Flurry napisał:

E tam , w sumie wolę nie komentować tego i zobaczyć, ocenić jak dodatek już wyjdzie...
Na dole to : z czym mi się kojarzy klasa panda...


Nie tylko Tobie, kazdemu sie to tak kojarzy. Ale czy to wina Blizza ze ktos wpadl na pomysl zrobienia takej bajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za głupot w tych wywiadach. Jest jakieś skrócone podsumowanie zmian, które odfiltrowuje marketingowy bełkot i przedstawia same fakty? W którym patchu dodają Pikachu do sklepu itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 17:36, KaPe napisał:

Za głupot w tych wywiadach. Jest jakieś skrócone podsumowanie zmian, które odfiltrowuje
marketingowy bełkot i przedstawia same fakty? W którym patchu dodają Pikachu do sklepu
itd?


Na mmo-champion jest podsumowanie bodajże w drugim newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 17:33, TigerXP napisał:

Nie tylko Tobie, kazdemu sie to tak kojarzy. Ale czy to wina Blizza ze ktos wpadl na
pomysl zrobienia takej bajki?


Moja ulubiona bajka Dineya była wcześniej. Ten pomysł na film, też się zrodził wcześniej od gry. Ale to tylko gra, to tak jakbym miał się czepiać, dlaczego człowiek, przecież on już się gdzieś pojawiał wielokrotnie :P. Znając prawdę sam spróbuje sobie pograć pandą ^^. hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Ten pomysł na film, też się zrodził wcześniej od gry.

Może i wcześniej od gry, ale Pandareni w uniwersum Warcrafta są od samego początku, co było już wałkowane wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos tam juz udawadnial (i chyba mu sie udalo) ze panderani w zamysle blizza byl jeszcze dlugo przed W3. Klocic sie nie bede, bo informacji takich nie posiadam, ale jakby przekopac temat to by sie pewnie znalazlo.
Ale tak naprawde co to za roznica co bylo wczesniej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 18:48, Kamil2142 napisał:

Może i wcześniej od gry, ale Pandareni w uniwersum Warcrafta są od samego początku, co
było już wałkowane wiele razy.


Nawet nie wiedziałem, gdzie się spotkać mogę z tą cywilizacją, bo jak przemierzam świat wow tak ich nie widziałem. Wiesz może ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 19:10, Flurry napisał:

Nawet nie wiedziałem, gdzie się spotkać mogę z tą cywilizacją, bo jak przemierzam świat
wow tak ich nie widziałem. Wiesz może ? :)


Blizz wykombinował to tak, że sobie spokojnie żyli od 10000 lat na Pandarii, odizolowani od świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 19:19, Rizzan napisał:

Blizz wykombinował to tak, że sobie spokojnie żyli od 10000 lat na Pandarii, odizolowani
od świata.


To sobie rzeczywiście dobrze wykombinowali ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się