Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2012 o 20:56, Grodhar napisał:

Ta darmowa migracja z SoR to na jakikolwiek server?


Nie, tylko na realm osoby, która wysłała scrolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Orientuje się ktoś może jaka jest najszybsza droga zakupu pre paida z http://www.wowprepaid.pl/ nie mając dostępu do przelewów internetowych ani konta w banku? Chodzi mi o coś podobnego do przekazu pocztowego lub przelewu z placówki banki, który doszedłby w max 2-3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 04:22, Grodhar napisał:

Witam. Orientuje się ktoś może jaka jest najszybsza droga zakupu pre paida z http://www.wowprepaid.pl/
nie mając dostępu do przelewów internetowych ani konta w banku? Chodzi mi o coś podobnego
do przekazu pocztowego lub przelewu z placówki banki, który doszedłby w max 2-3 godziny.

No chyba żartujesz :) nie w Polsce - poczta to kilka dni - bank 1-2 dni :)
Idz do kogoś kto ma konto - daj mu kase i nich on Ci kupi albo w Empiku, ale tam mega drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 04:22, Grodhar napisał:

Chodzi mi o coś podobnego do przekazu pocztowego lub przelewu z placówki banki, który doszedłby w max 2-3 godziny.


Wybierz wpłatę przelewem na jedno z podanych tam kont bankowych a następnie pójdź do tego banku i wpłać pieniądze w okienku. Jeśli wpłatę wykonujesz w banku, który jest właścicielem konta pieniądze są księgowane prawie od razu - więc zanim wrócisz do domu już będziesz mieć kod na mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 04:22, Grodhar napisał:

który doszedłby w max 2-3 godziny.

Idź 2-3 godziny z kasą na prepaid do kolegi/koleżanki który/a posiada konto i niech oni Ci go zakupią... Przekaz pocztowy w max 2-3 godziny... DOOOOOBRE!! :D Jedyne co możesz jeszcze spróbować to iść bezpośrednio do banku i stamtąd wysłać przelew, ale nie wiem czy nie mając konta można ot tak wysłać przelew poprzez bank...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 09:50, Pajonk78 napisał:

Jedyne co możesz jeszcze spróbować to iść bezpośrednio do banku i stamtąd wysłać przelew, ale nie wiem czy nie mając konta można ot tak wysłać przelew poprzez bank...


Przelew - operacja przesłania pieniędzy z konta na konto. Aby tego dokonać trzeba mieć konto w danym banku.

Wpłata na konto - wpłacenie "fizycznych" pieniędzy na konto w banku. Wpłatę można dokonać na dowolne konto, jeśli znasz jego numer, w okienku w banku....

W skrócie drukujesz sobie nr. konta na które należy wpłacić pieniądze, idziesz do banku i najzwyczajniej w świecie je wpłacasz. Taka wpłata księgowana jest od razu...


Daaaamn czy ludzie naprawdę już nie korzystają z banków w dzisiejszych czasach by tego nie wiedzieć? o-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe.
Pojawiłem się w wowie i już mi wysyłają liściki, że im "ekonomie" rujnuję. ;D

Też na waszych serwerach ceny takie z dupy?
Zdaję sobie sprawę, że Aerie Peak, to dość stary serwer i na pewno zostało na nim sporo osób, które nie mają na co wydawać złota, ale niektóre ceny są po prostu z lekka pogięte.
Przykładowo Netherweave Cloth o który właśnie się rozchodzi, którego nieprzebrane ilości zgarniam w questach na mobach, a z racji całkiem dobrej ceny za stack, to czego nie zużyję na bandaże leci na AH.
Pierwotnie stack stał po 20+ g. i zasuszeni "biznesmeni" nadal za tyle wstawiają, a ja wraz z kilkoma innymi tygrysami biznesu ;D walczymy na ceny (niestety mój wczorajszy rekord obniżek do 8.49 został pobity przez jakiegoś chińczyka chyba do 7.89 :F).

Gorzej niestety że dużo matsów, które przydałby mi się do zebrania by podnieść poziom LW, też osiąga jakieś ceny z kosmosu rzędu 200+ za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ponad rok temu zostałem shakowany na battle.net . Wszystko odzyskałem ale moje konto do WoW''a zostało zablokowane(reszta gier działana tym koncie).Dzisiaj chciałem sobie ten dostęp do WoW''a odblokować zostałem poproszony o to żebym wysłał skan dowodu osobistego .Wysłałem im skan dowodu ale zasłoniłem nr dowodu i pesel reszta danych które podawałem przy zakładaniu konta została widoczna a mimo to zostałem poproszony o skan dowodu ale bez zasłaniania . Moje pytanie brzmi czy to nie jest nadużycie ze strony blizarda i czy jest to zgodne z prawem ?? Po co im nr dowodu osobistego i pasel .

Moderator tego forum o nicku Wojman mi odpisał i zamknął temat a ja nie miałem szansy się ustosunkować do jego odpowiedzi dlatego robie to tutaj.
Moderator odpisał mi "Chodzby dlatego, że numer pesel potwierdza kilka danych. Masz wybór: możesz wysłać skan, możesz też nie wysłać. Twój wybór."
Drogi moderatorze masz dużo racji ale w przypadku urzędów i banku a nie prywatnej firmie jaką jest blizzard. Nie podawałem im peselu i nadal uważam że jest im to nie potrzebne do potwierdzenia danych podanych przy rejestracji zresztą tak samo jak numer dowodu osobistego. Masz racje "mam wybór" i wybrałem .Każda osoba powinna dbać o swoje dane osobowe i ja to robie . Mam nadzieje że moderator nie usunie tego posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką samą sytuację. Ja machnąłem ręką i wysłałem niepozasłaniane. Jest to nieetyczne z ich strony, bo naprawdę dużo ryzykujesz. Za cholerę za to nie wiem, po co im pesel. ;) Nigdzie się go nie podawało przy zakładaniu konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 14:40, luks123 napisał:


Jak wiesz, wszystko to się popieprzyło kiedy wprowadzili tzw. Battle Tag, tzn. kazda osoba musi zostać ujawniona, wcześniej czy później. Muszą wiedzieć skąd pochodzisz ile lat masz, oraz wszelkie dane personalne. Głupio, ale kredytu przecież nie wezmą na Ciebie, dane są przechowywane i nigdy i nigdzie nie zostaną udostępnione, akceptując regulamin (tworząc konto) sam się na to zgadzasz. W tych czasach baaardzo dużo osób jest podszywających się za włascicieli kont itp. Dlatego potrzebny im dowód tożsamości, aby cokolwiek zmienili na Twoim koncie. Zamiast się z nimi kłucić to po prostu wyślij im to bez tzw. cenzury ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 14:51, Undertaker napisał:

Miałem taką samą sytuację. Ja machnąłem ręką i wysłałem niepozasłaniane. Jest to nieetyczne
z ich strony, bo naprawdę dużo ryzykujesz. Za cholerę za to nie wiem, po co im pesel.
;) Nigdzie się go nie podawało przy zakładaniu konta.


Choćby dlatego, że PESEL potwierdza kilka danych jak np. datę urodzenia. Co za problem zrobić sobie w photoshopie zmodyfikowany dowód osobisty, żeby się podać za właściciela konta. Po za tym jak to sobie wyobrażasz, że udowadniasz, że jesteś właścicielem konta i pewne dane na nim zamazujesz. Gdybym ja otrzymał taki skan to bym pomyślał, że ktoś zwyczajnie się podszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dwa pytania
Kiedys na allegro bylo takie cos (pisze cos bo nie pamietam w jakiej to bylo formie) zeby przetransferowac postac, teraz nie moge tego znalezc, ma ktos moze namiary na cos podobnego?
I pytanie numer dwa, jak wyglada pvp na burning legion po stronie ally? Bo w hordzie na wyzszym racie lekka bieda sie robi.

Czy tylko ja mam problemy z gram.pl i dodawaniem postow (uzywam opery)?

Edit: ten transfer juz znalazlem, ale drugie pytanie dalej aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem troszke po stronie ally nawet przenioslem tam swojego palka tylko dlatego zeby pograc 3v3 z kumplami , i szalu nie ma . Oczywiscie znajdziesz gildie grajaca rBG , ale tak samo jak w hordzie na wyzszym racie jest ubogo . Wielki plus to instant kolejki na bg prawie zero czekania , niewiem czemu tak jest ale w hordzie to porazka . Ja grajac w hordzie weekend Eots wyfarmilem na gora 1 spec gear dla nowej postaci , w ally weekend AV wyfarmilem na 2 spece + itemy na dis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 10:10, TigerXP napisał:

/ciach/

Wygląda to jak połączenie female dwarf z worgenką i... nie podoba mi się zbytnio. :/ Jakieś takie... nijakie - Pandareni prezentują się nieźle, ale Pandarenki w moim odczuciu już nie bardzo. :/ Ilość postaci kobiecych na moim koncie po premierze MoP nie ulegnie w takim razie zmianie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się