Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Na jakiej zasadzie działa ten scroll? to MUSI być stare konto które nie jest aktywne? Bo w innym razie kupiłbym sobie Battlechest za 30 zł, ktoś wysłał by mi scroll i miałym miesiąc grania i wszystkie dodatki za 30 zł... I czy ten boost na 80 lvl postaci to też musi być na jakąś postać która już istnieje nałożony? Czy moge załozyć i pozniej dac sor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są teraz jakieś niezbalansowane klasy na pvp ?
Dokładniej mi chodzi o locka i huntarda.
Grałem już shamanem i dk na pew pew i chciałem sobie zmienić ;d
Wiem że to dwa różne style gry, ale czy któraś z tych klas jest faceroll na arenach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 15:35, Deathblade napisał:

Czy są teraz jakieś niezbalansowane klasy na pvp ?
Dokładniej mi chodzi o locka i huntarda.
Grałem już shamanem i dk na pew pew i chciałem sobie zmienić ;d
Wiem że to dwa różne style gry, ale czy któraś z tych klas jest faceroll na arenach ;)

co masz na myśli? hunter wymiata na bg (na arenach też sobie łądnie radzi ale tu już wymagana jest praktyka), lockiem ograniczam się do pve gdyż sama myśl o byciu trenowanym przez warki/dk/rogali 24/7 mnie mdli po prostu.
retri jest dość dobry ("troche" op rng heal na innych, taki sobie survival i self heal oraz dość sytuacyjne utiliti (bardzo zależne od tego czy przeciwnik ma ofensywne i defensywne dispele)
najlepszymi klasami ogółem atm są według mnie rogal i feral, chore cc, chory dmg, chory survival, no miodzio - na solo jedynie mag i bardzo dobrze grany hunter ma szanse z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Lock afli to teraz potezna klasa na arenki, obecnie chyba najlepszy setup to RLS, w czolowce sie trzyma tez shadowplay, a i stary ale dobry MLS dalej daje rade. Na duele vs casterow tez jest strasznie op, gorzej jak ma walczyc z melasem, taki rogal/feral, nawet ogarniety dk cisnie locka az milo.
A na hunterze sie nie znam :) Ogolnie jest chcesz zaczac kariere pvp na nowo to lock bedzie dobrym wyborem. Na rated bg tez lock to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ogolnie jest chcesz zaczac kariere pvp na nowo to lock

Dnia 10.03.2012 o 16:40, TigerXP napisał:

bedzie dobrym wyborem. Na rated bg tez lock to podstawa.


Ja chcę. Znasz jakiś dobry build? Ewentualnie pod rogala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nope, nie gram lockiem wiec nie mi robic buildy :P Ale wystarczy wejsc na battleneta, zakladka pvp, wybrac dajmy na to arenki 3v3 i oblookac buildy topowych lockow, w tym temacie niczego sie nowego i tak nie wymysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pogniewam się za Scrolla od jakiejś życzliwej duszy.
Nie obiecuję, ale być może (o ile nie przedłuży się grind w WoT z powodu nadchodzącego patcha) wezmę sobie prepaida za dwa/trzy tygodnie. ;]

meryphillia[małpa]o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 12:17, Rizzan napisał:

Czy po otrzymaniu SoR upgrade do Cata jest na stałe? (tzn, nie będę musiał go już nigdy
kupować?)


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się