Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2006 o 21:20, pres1990 napisał:

Są już talenty i zaklęcia dla druida. Skubani będą umieli się zmieniać w ptaka na 68 poziomie

Ciekawe tylko jak to wpłynie na liczbę grających druidem. Na razie druidów jest mało, więc może kogoś to zachęci do gry tą klasą ;) Poza tym nie zmieni to wiele bo na instancjach i tak dalej będą oni healbotami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 21:59, szycha666 napisał:

juz gram na Burning legion:D
Kurcze tak se gram i wypasik tylko sciagnolem gre, pisze wersja 1,9,4 potem wlonczylem cos
sie sciagalo 450 mb i pisze wersja 1.2. to teraz musze sciagnac znow 1.9.4??


Wszystkie patche sciagna sie same jak beda potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 23:31, Volvox napisał:

> juz gram na Burning legion:D
> Kurcze tak se gram i wypasik tylko sciagnolem gre, pisze wersja 1,9,4 potem wlonczylem
cos
> sie sciagalo 450 mb i pisze wersja 1.2. to teraz musze sciagnac znow 1.9.4??

Wszystkie patche sciagna sie same jak beda potrzebne.


sciagalo sie cos 455 mb a przedtym piaslo ze jest wesja 1.9.4 bo ja scaigalem gre z neta bo mam to 10 dni gratis i normalnie gram a pisze ze wersja ta z tych starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 23:55, szycha666 napisał:

dojkladnie 1.12.0


Wersja 1.9.4 to jest wersja jaka była dostępna jakieś pół roku temu :P Aktualna wersja gry to 1.12.0, patch który ściągałeś aktualizuje dowolną wersję gry (nawet 1.1.0, ta chyba była zaraz po wypuszczeniu gry). do wersji 1.12.0.

Jeżeli nie masz odpowiedniej wersji gry to po prostu się nawet nie zalogujesz, jeśli się zalogowałeś i możesz grać to wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mi powiiedzec ktos jak jak Rogal otwiera zamki, potrzebuje do tego jakiegos talentu czy "czaru" czy ma tak juz od urodzenia, ze otwiera? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 13:54, roctez napisał:

Moze mi powiiedzec ktos jak jak Rogal otwiera zamki, potrzebuje do tego jakiegos talentu czy
"czaru" czy ma tak juz od urodzenia, ze otwiera? :P


Lockpicking jest bodaj od 10 levelu. Czyli nie, nie od urodzenia tylko po którymś awansie pojawia się taka umiejętność. Robisz chyba nawet questa na niego nad Lakeshire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 15:50, Jay Z napisał:

> Moze mi powiiedzec ktos jak jak Rogal otwiera zamki, potrzebuje do tego jakiegos talentu
czy
> "czaru" czy ma tak juz od urodzenia, ze otwiera? :P

Lockpicking jest bodaj od 10 levelu. Czyli nie, nie od urodzenia tylko po którymś awansie pojawia
się taka umiejętność. Robisz chyba nawet questa na niego nad Lakeshire.

O nie, nie! Lockpicking jest dostępny około 16-20lvl. Możliwe, że jest q na niego, nie jestem pewien. Chociaż tak przy okazji Blacksmitherzy tworzą specjalne klucze, którymi też można otwierac pozamykane kuferki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 16:33, enderek3 napisał:

> mam pytanie może mi ktoś powiedzieć gdzie moge znaleźć taki miecz http://www.goblinworkshop.com/items/nightblade.html

Kupić na AH.


AH odpada-epiki za drogie tam są :P
http://www.thottbot.com/?i=13823
Na dole masz % drop i wskazówki forumowiczów.
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=1982
Jak widać ten przedmiot ma random drop, więc TRUDNO będzie Ci na niego trafić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 19:34, szycha666 napisał:

Chce zaczac grac na serv BUNRNING LEGION jest tam duzo polakow i polskie guildie, ale czesto
czeba stac w kolejce zeby wejsc :/ polecacie te serv?

Zaiste, Polaków jest tam bardzo dużo. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że 1/3 lub 1/4 serwera...
Nowi gracze przeważnie grają na mniej zaludnionych serwerach- Venture CO czy inne Aerie Peak. Jest tam dużo niskolevelowych graczy, i nie ma takich lagów jak na starych serwerach. Jednak polecałbym Ci grę na tym serwerze; odnajdziesz tu dobrą atmosferę i sporo kumpli. Wybieraj sam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wręcz przeciwnie, za nic w świecie nie polecałbym grania na realmach FULL! Stanie w kolejce=odejmowanie czasu gry=odejmowanie abonamentu... Po co Wam Polacy na serwie? Szkolcie język i rozszerzajcie kulturę! (no dobra, z tą kulturą przesadziłem :P) Dobra atmosfera to jest tylko na serwerach RP :P Wybierz realm Vek''nilash, ma status recommended, a jest na nim polska gildia co to już ZG robi i pewno więcej, bo dawno się nie orientowałem ^^ (Moonblades - jakby ktoś szukał, ale biorą od 50lvl+, lub więcej-dawno się...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 20:50, CH1CKEN napisał:

A ja wręcz przeciwnie, za nic w świecie nie polecałbym grania na realmach FULL! Stanie w kolejce=odejmowanie
czasu gry=odejmowanie abonamentu... Po co Wam Polacy na serwie? Szkolcie język i rozszerzajcie
kulturę! (no dobra, z tą kulturą przesadziłem :P) Dobra atmosfera to jest tylko na serwerach
RP :P Wybierz realm Vek''nilash, ma status recommended, a jest na nim polska gildia co to już
ZG robi i pewno więcej, bo dawno się nie orientowałem ^^ (Moonblades - jakby ktoś szukał, ale
biorą od 50lvl+, lub więcej-dawno się...).

Kolejki na Burning Legion to tylko wieczorami... Skoro już mu tak polecasz serwery RP, to niech weźmie Ravenholdt :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, do doświadczonych graczy WoWa :) Jak mogę mojego zwierzaka nauczyć skilli typu. Prowl, Dash? Nie chodzi mi o np. Natural Armor, Greater Stamina itd. :] Mam 21 lvl, a nie mogłem mojego kotka nauczyć takich skilli jak np. Bite, który niby jest od początku... Także mój zwierzak ma narazie tylko Growl, który jest od początku, i którego można nauczyć sie u Beast Trainera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 08:22, Delis napisał:

Mam takie pytanko, do doświadczonych graczy WoWa :) Jak mogę mojego zwierzaka nauczyć skilli
typu. Prowl, Dash? Nie chodzi mi o np. Natural Armor, Greater Stamina itd. :] Mam 21 lvl, a
nie mogłem mojego kotka nauczyć takich skilli jak np. Bite, który niby jest od początku...
Także mój zwierzak ma narazie tylko Growl, który jest od początku, i którego można nauczyć
sie u Beast Trainera

Jest tak najpier oswajasz zwierza którego skill chcesz mieć potem latasz z nim troche, zabijesz pare stworków i dostajesz komunikat że nauczyłeś się np. Bite 2. Potem patrzysz czy twój pet ma wystarczająco training points jeśli tak to go uczysz. Część skilli wymaga opowiedniego lv także polecam http://petopia.brashendeavors.net/ lub http://forums.serevala.com/forum/showthread.php?t=759 i na koniec http://petcalc.tripod.com/ miłej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się