Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2008 o 23:08, Xantus napisał:

Rozumiem ze zdajesz sobie sprawe z tego ze granie na prywatnych serwerach jest nielegalne?

Prawnie owszem, ale (mogę się mylić) Blizzard się tym niespecjalnie przejmuje. Twierdzą że prywatne serwery to w sumie tak jak demko. Nigdy nie oferują wszystkiego, więc jeśli graczowi się Wow naprawdę spodobał to prędzej czy później zawita na któryś z oficjalnych serwów Blizza. Tak na dobrą sprawę to prywatne serwery tym im podnoszą popularność XD Pogra sobie taki człowiek na prywatnym serwie, nabierze ochoty na coś więcej i pójdzie na oficjalny. Jeśli chodzi o oficjalnevs.prywatne. Grałem sobie ostatnio na trialowym koncie i ot tak z ciekawości (nie bijcie! towarzysze moderatorzy, ja tu nic nie propaguję... nawet zniechęcam XD) zagrałem sobie na prywatnym... Jezusicku normalnie zgroza mnie przejęła, prywatne serwery nie mają nawet co skakać do oficjalnych. Już teraz zbieram sobie kasę by kupić pełniaka WoW i w pełni się zabawić w Wowie (bo na trialu to sporo rzeczy powyłączanych i w ogóle :-()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 23:23, Hubi Koshi napisał:

Prawnie owszem, ale (mogę się mylić) Blizzard się tym niespecjalnie przejmuje. Twierdzą że
prywatne serwery to w sumie tak jak demko.

Argument stracił racje bytu wieki temu, gdy Blizzard wydał darmowe triale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co ma Blizz skakać do "prywaciarzy" ? Co im to da ? Więcej pieniędzy stracą na ich tępienie niż to warte, poza tym pirat posiada może 15% w najlepszym wypadku tego co ma oryginał i to nie wiem. Jeżeli ktoś chce pograć naprawdę to musi iść na "oficjala" bo nie ma innego wyjścia, prywatne serwery to masakra jednym słowem, zresztą każdy widział na własne oczy co tam jest, albo może inaczej czego tam nie ma. :) Tak czy siak zapraszam na Oficjalne Blizzowskie Serwery, pograsz sobie porządnie, IMO WoW mnie nudzi, chyba czas na zmianę MMO. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 22:40, Małko93 napisał:

Właśnie załatwiam sobie World Of Warcraft wraz z dodatkiem Burning Cursade i już pewnie w weekend
będę w niego popinał na jakimś prywatnym serwerku :D


WoW na prywatnych serwerach? To pasuje jak ulał to słynnej reklamy piwa Żywiec - "Prawie jak WoW" (a w tle screen z pirackiego serwera, na którym nic nie działa jak należy). To już pomijając fakt, że pisząc o tym propagujesz piractwo na oficjalnym forum dystrybutora tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 23:23, Hubi Koshi napisał:

Blizzard się tym niespecjalnie przejmuje. Twierdzą że
prywatne serwery to w sumie tak jak demko. Nigdy nie oferują wszystkiego, więc jeśli graczowi
się Wow naprawdę spodobał to prędzej czy później zawita na któryś z oficjalnych serwów Blizza.
Tak na dobrą sprawę to prywatne serwery tym im podnoszą popularność XD Pogra sobie taki człowiek
na prywatnym serwie, nabierze ochoty na coś więcej i pójdzie na oficjalny.


Stek bzdur kolego :) Prawie od premiery WoWa są dostępne trial konta (na zasadzie zaproszeń od graczy, w postaci cd-keyów trialowych) i to one służą za wersję demonstracyjną, a pirackie serwery zamiast robić reklamę, robią tak na prawdę anty-reklamę - na prawdę myślisz, że wszyscy którzy zaczynają zabawę na prywatnych serwerach potem przechodzą na oficjalne? Dla sporej części tych osób gra wydaje się niemiłosiernie zabugowana (urok emulacji na prywatnych serwerach...) i po prostu o niej zapominają, zachodząc w głowę jak w WoWa może grać 10 mln graczy na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadasz logiczne, że skoro ktoś gra na prywatnych musi się liczyć z bugami a trudno żeby tak wyglądały oryginalne serwery, chyba debile tylko tak mogą myśleć, wybacz za dobitne skrytykowanie dzieci "neo". Ale kiedyś triale były na pewno trudniej dostępne niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 23:47, oOreVenOo napisał:

Głupoty gadasz logiczne, że skoro ktoś gra na prywatnych musi się liczyć z bugami a trudno
żeby tak wyglądały oryginalne serwery, chyba debile tylko tak mogą myśleć


Nie każdy jest takim guru i pr0 graczem jak ty :) Wyobraź sobie, że wiele osób na prawdę nie zdaje sobie sprawy z różnic, co więcej nie wiedzą jak te różnice postrzegać. Na prawdę myślisz, że każdy kto tam gra zdaje sobie sprawę z tego, że gra na oficjalnych serwerach wygląda inaczej? Przecież oni właśnie dlatego tam zaglądają, bo nie widzą sensu płacenia abonamentu, nie wiedzą za co mają płacić, skoro są pirackie serwery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest trafić na kogoś z tak odciętej społeczności, że nikt z jego znajomych nie grał w WoWa na oficialu i nigdy nie dowiedział się, że privy są gorsze. Bez przesady.
Moja całą gildia w której grałem na przykład przeniosła się z prywatnego serwera na oficjalny, razem z trzema innymi gildiami polskimi więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani nie jestem guru ani pro to raz, dwa przeczytaj to co Selv napisał bo niejednokrotnie się z tym spotykałem, trudno żeby ktoś myślał, iż serwer prywatny może być taki sam lub nawet lepszy od oryginalnego, bez jaj jak Cię proszę. Ludzie grają na prywatnych serwerach TYLKO dlatego, że się nie płaci a nie, że MOŻE być tak samo jak na oryginalu, tu jest kwestia pieniędzy a nie gdzie lepiej czy gorzej, zresztą wiadomo gdzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i liczy się z bugami, ale pamiętam kiedyś z nudów przejrzałem sobie "patch notesy" jakiegoś serwera, gdzie chwalili się, że "już działają krytyki" - w takiej sytuacji, gdy nie działa podstawowa mechanika, ciężko by taka osoba miała pojęcie, co traci, i może wychodzić z założenia "powiedzmy, że część rzeczy jest lepsza, ale to i tak krapowate". Chyba o to chodzi "Sth".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z moim WoWem, mianowicie brat bardzo chce sobie podłączyć internet do kompa w pokoju, majstrował coś przy kabelkach od neta kiedy ja grałem w WoWa, w pewnym momencie miałem DC (internet się odłączył całkowicie), pogoniłem brata, ustawiłem kabelki tak jak były, internet znow się połączył, ale nie mogę się zalogować na WoWa, (zatrzymuje się na Connecting, kliknę cancel to wyskakuje Retrieving Realmlist i dalej nic)choć wszystko poza WoWem działa.
Pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dyskusji prywatne serwy vs. oficjalne.

Sam gralem przez tydzien na prywatnym... i po tym tygodniu zyczac bolesnych doznan "moderatorom" serwera prywatnego kupilem oryginal. I co? Nie zaluje. Nie ma w ogole co porownywac. Oficjalne serwery to conajmniej 3x wiecej graczy, pomocy od ludzi/dla ludzi, nie ma prawie bugow (ja jedynie zauwazylem jeden... ale mniejsza z tym :) ) i to tyle ;)

Wiec polecam oficjalne serwery ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój "kolega" (z gildi ;p) prosił mnie o dobry build pod 70lvl maga frost, więc jak ktoś może, a przedewszystkim się zna to niech tutaj poda linka - byłbym wdzięczny :) Sądzicie że uciekanie podczas walki za pomocą ghost wolf, i leczenie się jest dobrym pomysłem dla shammego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 16:30, Baneb14de napisał:

Mój "kolega" (z gildi ;p) prosił mnie o dobry build pod 70lvl maga frost, więc jak ktoś może,
a przedewszystkim się zna to niech tutaj poda linka - byłbym wdzięczny :) Sądzicie że uciekanie
podczas walki za pomocą ghost wolf, i leczenie się jest dobrym pomysłem dla shammego?

na wowwiki.com napewno coś wygrzebie, a tego 2 pytania, to przepraszam ale nie bardzo rozumiem o co ci biega. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 16:30, Baneb14de napisał:

Mój "kolega" (z gildi ;p) prosił mnie o dobry build pod 70lvl maga frost, więc jak ktoś może,
a przedewszystkim się zna to niech tutaj poda linka - byłbym wdzięczny :) Sądzicie że uciekanie
podczas walki za pomocą ghost wolf, i leczenie się jest dobrym pomysłem dla shammego?

honor ci na to pozwoli???:) a tak na serio to mi sie to nie podoba bo zawsze mogą cię dogonić albo przeszkodzić w ucieczce blokując przemianę. To moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzicie że uciekanie

Dnia 30.01.2008 o 16:30, Baneb14de napisał:

podczas walki za pomocą ghost wolf, i leczenie się jest dobrym pomysłem dla shammego?


Czasem mozesz nie zdazyc rzucic ghost wolfa :P ja najczesciej wale stun (Tauren) i wtedy heal. Najpierw Healing Wave a jesli jeszcze musze to Lesser Healing Wave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 16:57, Ichvander napisał:

Czasem mozesz nie zdazyc rzucic ghost wolfa :P ja najczesciej wale stun (Tauren) i wtedy heal.
Najpierw Healing Wave a jesli jeszcze musze to Lesser Healing Wave


Wyrabiasz się? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się