Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2008 o 21:21, mic02 napisał:

Takie rzeczy tylko druidem (imbaaa.....), próbowałem shammym i nie działa.. :(

bo ma instant travel form, ale i na to są sposoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 00:48, Selv napisał:

Zależy, dobry drood ucieknie zawsze co jest swoistym przegięciem, niezależnie z kim walczy.

dobrze że im ograniczyli chociaż używanie formy ptaszka w walce, to by było przegięcie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 01:41, SoieR napisał:

dobrze że im ograniczyli chociaż używanie formy ptaszka w walce, to by było przegięcie ;P


Ale nadal jest instant, wystarczy więc odbiec (najlepiej w Travel Form), wskoczyć w formę ptaka i odfrunąć na dobre :P Akurat z wyjściem z trybu walki nie ma większego problemu, wystarczy odznaczyć cel i odbiec w długą. Na wszelki wypadek można zapodać Cyclone, aby kupić sobie kilka dodatkowych sekund na ucieczkę. Tak więc można w ten sposób skutecznie uciec przed walką (kiedyś było to mało możliwe, bo na epickim wierzchowcu łatwo szło takiego gepardo-druida dogonić).

I teraz pomyśl tylko co by było jakby dano druidom vanish ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 13:33, kpiska napisał:

Mam pytanie: jak awansować z alchemii (tak jak np. herbalism awansuje jak zbieram ziola to
jak z alchemia jest?)

Z góry dziękuje

robisz napoje jeśli masz odpowiednie składniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 14:02, Selv napisał:

Vanish=fly form in combat, lol :D

a chodziły plotki o tym, że mają dodać Oo


Jakby dodali, to 3/4 graczy grających rogue przeszłoby na feral druida ;) Praktycznie nie byłoby sensu nawet zaczynać walki z druidem (tymbardziej kiedy np nosi trinket PvP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 14:33, kpiska napisał:

a jak te mikstury zrobić XD ? Mam empety vial i jakies dwa rodzaje ziol - peacebloom i silverleat.
Wyczytałem że da sie z tego zrobić Minor Healing Potion. Ale nie wiem jak ja otrzymać.

Omg, poszukaj w skillach Alchemii i tam znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, byście podali mi jakieś dobre, polskie serwy do WOW,a.Szkoda mi kasy na płacenie miesięcznego abonamentu, więc się pytam.Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 15:40, rafalski10 napisał:

Mam pytanie, byście podali mi jakieś dobre, polskie serwy do WOW,a.Szkoda mi kasy na płacenie
miesięcznego abonamentu, więc się pytam.Z góry dziękuje za odpowiedź.


Odejdź od kompa, weź młotek i się nim jeb.. z całej siły w głowę. Piractwu- WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest niesamowity- naprawde ;D Na innych można dostać degrada tylko za 1 niepotrzebnie napisany post, a na tym można w spokoju pytać się o piraty i na ich temat rozmawiać bez żadnej kary ^^ uwielbiam sprawiedliwość jaka panuje na forum.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 15:40, rafalski10 napisał:

Mam pytanie, byście podali mi jakieś dobre, polskie serwy do WOW,a.Szkoda mi kasy na płacenie
miesięcznego abonamentu, więc się pytam.Z góry dziękuje za odpowiedź.



Wszystkie nieoficjalne servery , polskie , prywatne , nie są legalne. Więc grać na nich też nie polecam , bo to piractwo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 15:40, rafalski10 napisał:

Mam pytanie, byście podali mi jakieś dobre, polskie serwy do WOW,a.Szkoda mi kasy na płacenie
miesięcznego abonamentu, więc się pytam.Z góry dziękuje za odpowiedź.

heheheheheh dobre. Ja znam lepszy kawał " pomożemy ci" dobre nie heeheheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, ale ja tego nie rozumiem, bo w innych tematach nawet bezsensownych można dostać degrada za odpisanie komuś takiemu jak pan powyżej (troll szukający zaczepki) a w innych (w tym) można pisać co sie chce a modek nigdy nie zajrzy (od kąd jestem na forum nie widziałem żeby ktoś dostał choćby ostrzerzenia! za propagowanie piractwa) - uważam że to nieuczciwe ze strony ekipy moderatoró! ot tyle mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się