Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2008 o 07:30, Uther92 napisał:

A ja mam taki noobskie problem-pytanie.
Zacząłem grać hunterem i wszystko było bobrze do puki nie zginął mój pet i teraz nie
mogę oswoić nowego, ani przywołać starego. Próbowałem go "odwoływać" ale to nic nie dało.
co powinienem teraz zrobić, by móc oswoić nowego pet''a ?

idź do stable mastera (w każdej wiosce kolo karczmy)i wyzuć starego peta^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 03:17, Maramadeo napisał:

Powinienes wejsc na Ventrilo do swojej gildii albo jakics tam inny program do rozmowy
w twojej gildii oczywiscie jezeli go macie i poprosic koleszke zeby napisal do GM-a mysle
ze zajeli by sie tym szybciej. jezeli nie macie zadnego programu do rozmowy to napewno
masz kogos na gg.


Tak też zrobiłem, ale GM i tak odsyła na forum i do formularza (który właściwie nie działa nadal, więc pozostaje tylko wysyłanie maila). Gram na The Venture Co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, naprawdę nie spodziewałem się takiej odpowiedzi. Bardzo mi się to przyda, no i fakt z affi do tej pory leveluje z małą strtatą many, a VW jeszcze trzyma aggro - za wiele roboty nie ma, bo DoT''y zabijają same.

Samurai - ja już nie pamiętam co to wakacje - wiem co to masa nocek w czerwcu, jak na razie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 07:52, Uther92 napisał:

Już nvm, po prostu nie miałem ukończonego questa na "retrieve pet " ;P


W becie odwaliłem podobny numer. Dostałem Tame Beast, od razu postanowiłem wypróbować, oswoiłem zwierzaka, tylko że jest głodny. Szukam opcji do nakarmienia go i nic. Sprawdzam u trenera - nie ma. Nie znalazłem i z głodu uciekł. Więc stwierdziłem, że sprawdzę jeszcze później, a na razie idę do Darnassus po nowe questy. A tam... quest na Feed Pet. Nie mogłem znaleźć opcji, bo jej nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 01:54, Jackoi napisał:

Czy ktoś ma podobny problem do mojego? Gdy korzystam z teleportu do silvermoon lub na
wyspe WoW mi się zawiesza. Z wyspy gdy chce się zteleportować to samo mam. Nie wiem o
co chodzi inne teleporty mi działają bezproblemowo tylko ten teleport jakiś feralny mam.
Proszę o pomoc.


Znany i stary problem z 2.4.

Problemem jest wadliwa biblioteka Astrolabe znajdująca się m. in. w addonach MobMap oraz Gatherer. Jedyny sposób na naprawę to aktualka tych addonów.
A ogólnie to polega na tym że nie można się teleportować w obrębie tej samej instancji (Outland+tereny nowych ras, Eastern Kingdoms, Kalimdor, instancje i raidy)

To powinno pomóc, chyba że coś nowego wyskoczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:10, Sth`Devilish napisał:

Tak też zrobiłem, ale GM i tak odsyła na forum i do formularza (który właściwie nie działa
nadal, więc pozostaje tylko wysyłanie maila). Gram na The Venture Co.


Formularz i tak sprowadza się do wysyłania maila (tylko w odrobinę innej formie). A na odpowiedzi na maile, to można czekać parę tygodni. Jeśli zależy Ci na czasie - zadzwoń do Blizza (Skype).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 13:05, Michal256 napisał:

Formularz i tak sprowadza się do wysyłania maila (tylko w odrobinę innej formie). A na
odpowiedzi na maile, to można czekać parę tygodni. Jeśli zależy Ci na czasie - zadzwoń
do Blizza (Skype).


No właśnie, ale taki telefon ze Skype będzie mnie chyba kosztować, co nie? A ja nie mogę sobie pozwolić na żadne dodatkowe koszta...

EDIT: Najbardziej martwi mnie to, że nie dostałem żadnej odpowiedzi od Blizzarda, nie wiem więc czy mail w ogóle do nich doszedł... Jakby tego mało, nie ma mnie w żadnej gildii (nie grałem rok) i nie ma za bardzo kto sprawdzać co z moimi postaciami (czy są online i czy w ogóle jeszcze istnieją...), a przy kradzieży konta najwyraźniej ktoś zmienił także e-mail i odpowiedź na sekretne pytanie, bo nie mogę odzyskać hasła drogą "Retrieve Password".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał Michal256. Dzwoń, dzwoń, zamęczaj.. To jedyna i sensowna droga chyba :/ Nie z komórki, bo cię to zeżre.. Przejdź się do kogoś kto ma stacjonarny, dzwoń ze swojego, albo skype.. Ale takich ludzi trzeba męczyć.. Mailownie to ci powiedzą, że nie zauważyli, zapomnieli odczytać itd.. Osobiście nienawidzę kontaktów z zażaleniami via mail.
Ostatnio zamawiałem coś w sklepie internetowym i niestety przesyłka przyszła wybrakowana. Mailowo i przez gg nie dało się z nimi skontaktować.. Kiedy zadzwoniłem - od ręki załatwiłem dosłanie braków.
Jak coś, postrasz ich sądem, rzecznikiem do spraw konsumenta itd.. Zazwyczaj, mimo wszystko, taka gadka działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 13:53, Sth`Devilish napisał:

EDIT: Najbardziej martwi mnie to, że nie dostałem żadnej odpowiedzi od Blizzarda, nie
wiem więc czy mail w ogóle do nich doszedł... Jakby tego mało, nie ma mnie w żadnej gildii
(nie grałem rok) i nie ma za bardzo kto sprawdzać co z moimi postaciami (czy są online
i czy w ogóle jeszcze istnieją...)

Możesz to przecież sprawdzić na armory czy twoje postacie jeszcze są. Tam jest napisane także, kiedy ostatnio profil został zaktualizowany (co jest jednoznaczne z ostatnim dniem logowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 14:38, Czedwik napisał:

Możesz to przecież sprawdzić na armory czy twoje postacie jeszcze są. Tam jest napisane
także, kiedy ostatnio profil został zaktualizowany (co jest jednoznaczne z ostatnim dniem
logowania).


Wg armory moja główna postać była logowana ostatnio 22 czerwca (czyli wtedy kiedy zajumali mi konto, z tym że wtedy grałem do późnej nocy i nie pamiętam, być może na chwilę się zalogowałem na tą postać). Za to nie mogę w ogóle na armory znaleźć moich altów i niewolnika-banku (wiadomo o co chodzi) - alta miałem z lvl 12, więc chyba powinno go widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 14:10, DemoBytom napisał:

Jak napisał Michal256. Dzwoń, dzwoń, zamęczaj.. To jedyna i sensowna droga chyba :/ Nie
z komórki, bo cię to zeżre.. Przejdź się do kogoś kto ma stacjonarny, dzwoń ze swojego,
albo skype..


Nigdy wcześniej nie korzystałem ze Skype, więc wytłumacz mi jak kompletnemu nowicjuszowi - czy i ile takie coś kosztuje i jeżeli tak, to w jakiej formie przychodzi rachunek? Chyba, że to polega tylko na samym wykorzystywaniu łącza i żadnych opłat za dzwonienie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 14:52, Sth`Devilish napisał:

Nigdy wcześniej nie korzystałem ze Skype, więc wytłumacz mi jak kompletnemu nowicjuszowi - czy i ile takie coś kosztuje i jeżeli tak, to w jakiej formie przychodzi rachunek? Chyba, że to polega tylko na samym wykorzystywaniu łącza i żadnych opłat za dzwonienie nie ma...


A więc tak - ja ze skype też nie dzwonię, opieram się na tym co głównie zasłyszałem.
Na pewno - Skype to prepaid. Płacisz wcześniej, nabijasz sobie konto (jak w telefonie na karte) i potem możesz to wydzwonić. Mój ojciec kiedyś opłacał to w euro.
Koszta są bardzo niskie. Dokładnych danych nie znam, ale sporo niższe niż TPSA, czy komórka.

Ktoś tu w wątku napisał, że numer do blizza jest darmowy więc powinieneś mieć możliwość zadzwonić do nich za free.

Nic nie szkodzi spróbować - za skype rachunek ci nie przyjdzie, jak już zresztą przed chwilą pisałem.

Więcej o opłatach można poczytać tutaj:
http://www.skype.com/intl/pl/prices/

Mogę jeszcze kumpla dokładniej popytać - on ciągle ze skype kożysta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwonię, dzwonię i... słyszę tak z tłumaczenia na polski "przepraszamy, ale aktualnie doświadczamy kłopotów technicznych z serwisem World of Warcraft". No super, po prostu świetnie... A jak dzwoniłem z koma to akurat działało i... nie dodzwoniłęm się, bo konto zeszło na debet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 16:31, Sth`Devilish napisał:

Dzwonię, dzwonię i... słyszę tak z tłumaczenia na polski "przepraszamy, ale aktualnie
doświadczamy kłopotów technicznych z serwisem World of Warcraft". No super, po prostu
świetnie... A jak dzwoniłem z koma to akurat działało i... nie dodzwoniłęm się, bo konto
zeszło na debet :P


Dzwoń ze Skype''a na darmowe numery. Mają takie w różnych krajach Europejskich, ze Skype''a też powinny być darmowe.

A co do kłopotów to ja się nie dziwie że mają - teraz na pełnych obrotach są zajęci wszystkimi sprawami związanymi z WWI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odzyskałem konto (udało mi się dodzwonić przez Skype''a i poprosić o zresetowanie hasła). Niestety brakuje na nim całego golda (miałem z jakieś 2k) i prawie wszystkich itemków (z torbami i ultra drogimi mountami łącznie)... Chociaż tyle dobrego, że postaci nadal istnieją i mają na sobie wszystko to co nosiły przedtem. Mam nadzieję, że to odzyskam (wszystko co do joty), i to wkrótce. Inaczej olewam Blizzarda i ich WoWa, ani myślę zaczynać od zera znowu, nie po to grałem tyle czasu od premiery...

EDIT: w zasadzie to do czasu aż zostanie mi to zwrócone, to nie mam po co grać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się