Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2008 o 15:46, Szejku napisał:

dlaczego paladyn nie moze nauczyc sie gun a worior moze??


Bo twórcy WoW tak chcieli. Oraz po to żeby więcej ludzi wybierało Warriorów i Hunterów. Oraz dlatego bo Paladyn to nie postać do robienia DPS z daleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 15:46, Szejku napisał:

dlaczego paladyn nie moze nauczyc sie gun a worior moze??


Paladyn to przede wszystkim najlepszy tank:). ktory uzywa magii. Miejsce ktore jest przeznaczone u warka na bron zasiegowa u paladyna jest ksiazka(Libram) ktory zwieksza np. Dmg zadany za pomoca Holy Shield, czy zaklecia Consecration.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 16:31, L33T napisał:

Loladyn ma jedną wadę jako tank - manę.

i tak i nie.. tzn mana u tankadina to problem jako dla tanka ale mana dla tankadina to i tak mniejszy problem niż dla retardina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 16:42, L33T napisał:

heh, dalej idzie grać retro-noobem ? czy po którymś patchu wypadł z obiegu ?


Zostaw retiego, ja mam 15 % crita i crusader strike co 6 cekund i jak jest mocne aggro to banka i hearthstone nikt mi nie podskoczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem działania Seal of the Crusader.

Napełnia Paladyna sprytem bojownika na X sekund, zwiększa moc ataku o Y. Paladyn atakuje także o Z% szybciej, lecz każdy atak zadaje mniej obrażeń. Uwolnienie tej Pieczęci spowoduje oszołomienie wroga na A sekund, zwiększy otrzymane Święte obrażenia o B.

Pieczęc uwalniam Judgement. Nie powoduje to obrażeń, ani nie oszolamia :/... Jedynie z kazdym uderzeniem przedłużam czas trwania Seal of the Crusader,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 21:26, karczmiarz napisał:

nie rozumiem działania Seal of the Crusader.

Napełnia Paladyna sprytem bojownika na X sekund, zwiększa moc ataku o Y. Paladyn atakuje
także o Z% szybciej, lecz każdy atak zadaje mniej obrażeń. Uwolnienie tej Pieczęci spowoduje
oszołomienie wroga na A sekund, zwiększy otrzymane Święte obrażenia o B.

Pieczęc uwalniam Judgement. Nie powoduje to obrażeń, ani nie oszolamia :/... Jedynie
z kazdym uderzeniem przedłużam czas trwania Seal of the Crusader,


Nic o żadnym oszałamianiu nie ma w tooltipie. Judgment po prostu zostawia debuff, zwiększający otrzymywane obrażenia typu holy (np. z Seal of Righteousness). Ma to sens tylko jeśli mob żyje wystarczająco długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odzyskałem już wszystkie stracone przedmioty i złoto na jednej postaci (po kilku dniach czekania), przy okazji GM ekshumował także moją inną postać (którą sam wykasowałem tuż przed tym jak włamano mi się na konto), przywracając ją do życia wraz ze wszystkimi przedmiotami jakie miała przed kasacją (nawet tymi, które już dawno posprzedawałem/rozesłałem do altów :P). Ale to dopiero 1 z 4 postaci, które ucierpiały najbardziej... A najgorsze jest to, że kilkukrotnie różni GMowie upierali się przy tym, że wszystko zostało mi już zwrócone... Ale ze mną nie ma tak łatwo i męcze ich do upadłego :)

BTW, wiecie może co to znaczy "Your ticket has been escalated"? Bo przetłumaczeniu tego dosłownie brzmi to conajmniej śmiesznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 22:28, Sth`Devilish napisał:

BTW, wiecie może co to znaczy "Your ticket has been escalated"? Bo przetłumaczeniu tego
dosłownie brzmi to conajmniej śmiesznie :)

Że przesłano go wyżej - mamy tak jak ktoś "przypadkiem" nie ten epix co trzeba weźmie z bossa, jak rzucają się na badge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 21:26, karczmiarz napisał:

Pieczęc uwalniam Judgement. Nie powoduje to obrażeń, ani nie oszolamia :/... Jedynie
z kazdym uderzeniem przedłużam czas trwania Seal of the Crusader,


Of course nie oszałamia i nie zwiększa obrażen bo nie taki jest jego cel. Za to ma dwie olbrzymie zalety : Postać atakuje o 40% szybciej i kosztuje tylko 35 mana, co czyni ją naprawdę zabójczą pieczęcią. Co do tego zadawania z każdym uderzeniem mniejszego dmg to ja nie zauważyłem czegoś takiego, może to wystepuje bo tak pisze, ale nie mogą to być wielkie różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale piszesz głupooty ;P... cała sprawa opiera się o JotC, on zwiększa holy dmg oraz po wzięciu odpowiedniego talentu z drzewka retri zwiększa szanse na krytyka o 3% na celu ot wszystko, sam seal jest badziewny o ile nie najbadziewniejszy ze wszystkich dostępnych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 11:15, dzordzi napisał:

Seal of Justice jest jeszcze gorszy, bo o ile crusadera opłaca się użyć raz, o tyle justice
nie powinno się ruszać pod karą śmierci.


No, z wyjątkiem judge''owania ranka 2 w PvP (druidzi i te sprawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Panie Sth`Devilish, we wcześniejszym poście pytał się pan kto gra na The Venture Co po stronie hordy, mianowicie ja gram. Posiadam 47 lock, ale ów lock znudził mi się szybko i obecnie robię alta. Alt ma dopiero 10 lvl, lecz zamierzam w wakacje szybko nadrobić to. ING ZilohZido, więc może Pan śmiało walić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 15:02, Ziloh napisał:

Właśnie Panie Sth`Devilish, we wcześniejszym poście pytał się pan kto gra na The Venture
Co po stronie hordy, mianowicie ja gram. Posiadam 47 lock, ale ów lock znudził mi się
szybko i obecnie robię alta. Alt ma dopiero 10 lvl, lecz zamierzam w wakacje szybko nadrobić
to. ING ZilohZido, więc może Pan śmiało walić.


"Panie Sth`Devilish" - ale podbudowałeś moje ego :) Nie no żartuję :) Odezwę się potem (jeśli nie zapomnę. ostatnio na nudę nie narzekam - tu gra, tu praca, tu dziewczyny, tu qmple zapraszający na imprezki :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się