Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2008 o 23:23, Latniak napisał:

Biedny ten wasz Sporegarr :)

Sporeggar jak już ;) Tak, serwer nie jest za dobry, a słyszałem, że ponoć istnieją jeszcze gorze.

Dnia 17.09.2008 o 23:23, Latniak napisał:

Hellfire (PvE) na którym przesiaduję, jest z tego samego rzutu, a mamy Scarab Lorda,

U mnie na serwerze również był ktoś taki z tym tytułem, ale później gdzieś transferował. Nie należał do żadnej znaczącej gildii, najprawdopodobniej transferował na ten serwer tylko po to, aby zakosić tytuł i mounta, a później dalej gdzieś się przeniósł. Aha, no i jeszcze jedno - często "pozował" w stolicach z tym mountem. I to w sumie tyle, co o nim było wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne o czym wy mowicie naprawde...

Po pierwsze kraj zamieszkania mozna zmienic, a strona http://eu.blizzard.com/support/webform.xml?lan=en do tego sluzy, jestem zywym przykladem na to, ze da sie to zrobić. Po drugie Scroll of Resurection/Recruit a Friend są dostępne również dla Polaków, sama dostałam 2 razy darmowe miesiące na początku wow''wej kariery. Co prawda było to 2.5 roku temu, ale nie sądze aby prawo sie "zmieniło"od tego czasu. Nie jestem pewna co do zevhra mounta, ponieważ od roku mam UK jako kraj zamieszkania, aby łatwiej było opłacać grę i wszystkie opcje sa dla mnie dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można zmienić tak, na taki jaki jest zgodny z prawdą. Ludzie się czasem przeprowadzają, to fakt :)

Jednak jak widzisz, trzeba wypełnić formularz i wysłać e-maila. Przy zakładaniu konta, kraj podajesz automatowi (który już nic nie sprawdza), a w tym wypadku wszystko jest weryfikowane przez pracownika Blizzarda.

I wyobraź sobie że jednak się coś zmieniło w tych regulaminach. Jak wprowadzali usługę, to jej w ogóle nie limitowali (dotyczyło to zarówna RaF jak i SoR). Później jednak nałożyli ograniczenia. Teraz, jeśli jako kraj zamieszkania masz wpisaną Polskę, nie możesz skorzystać z tych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 23:48, KaPe napisał:

> A ja myślę, że po prostu im się nie chce tego dokładnie sprawdzić i zbywają ludzi
ogólnikami.
> Nigdy nie było mowy o jakimś konkretnym przepisie.
Bardzo wątpie, to zbyt poważna firma, by im się "nie chciało", szczególnie, że z części
różnych promocji mogliby sporo zyskać.


Może oni są poważną firmą, ale my nie jesteśmy zbyt ważnym rynkiem. Duże firmy niespecjalnie się przejmują cierpieniem osobistym (np. z powodu braku zebry) które odczuwa użytkownik z jakiegoś dzikiego kraju na wschodzie. Oni nawet nie są pewni w której części mapy szukać. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 08:18, Malareth napisał:

Co prawda było to 2.5 roku temu, ale nie sądze
aby prawo sie "zmieniło"od tego czasu. Nie jestem pewna co do zevhra mounta, ponieważ
od roku mam UK jako kraj zamieszkania, aby łatwiej było opłacać grę i wszystkie opcje
sa dla mnie dostępne.


Tak jak pisze Michał. To jednak zostało zablokowane dla nas.
Sam wskrzesiłem kumpla za pomocą ressurect scrolla i dostałem za to free miesiąc, ale gdy próbowałem pare miesięcy później znowu skorzystać z tej usługi to się dowiedziałem że w moim kraju się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 08:18, Malareth napisał:

Po drugie Scroll of
Resurection/Recruit a Friend są dostępne również dla Polaków


Już nie kiedyś się dało teraz jest to dla naszego kraju zablokowane. Próbowałem 2 tygodnie temu Recruit a Friend i właśnie skończyło się odmową z tego powodu. W naszym kraju to jest niedostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej tokeny mozna sobie zamowic i wysylaja do naszego kraju, z tym ze samo urzadzenie kosztuje 6 euro, a wysylka ponad 22 euro... Jednak ja sobie zamowilem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 12:17, Wojman napisał:

Ale przynajmniej tokeny mozna sobie zamowic i wysylaja do naszego kraju, z tym ze samo
urzadzenie kosztuje 6 euro, a wysylka ponad 22 euro... Jednak ja sobie zamowilem. :)


Zapomniałeś o 4 euro podatku.

Łącznie wychodzi ~32 euro, to jest przegięcie. Opłacałoby się przy jakimś zbiorowym zamówieniu, nie pojedynczo.

Tym bardziej jestem wkurzony, że jak byłem w Paryżu na WWI, skończyły im się te tokeny błyskawicznie, a teraz musiałbym płacić 26 euro za transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SoR był dostępny tylko przez jakiś czas, i to przez pomyłkę, bo szybko dla Polaków (i innych) to wycofali.
Pytanie, dlaczego nie możemy brać udziału w takich rzeczach jak SoR czy RaF?
A no, ze względu na nasze polskie prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 21:47, Probos napisał:

Może mi ktoś powiedzieć, do czego służą gejzery w prowincji Silithus ?


Jest to jeden z mniej udanych pomysłów Blizza. Miały być surowcem o który biłyby się oddziały przymierza i hordy. Grupa która pierwsza zbierze 200 surowców, dostaje buffa zwiększającego repa zdobywanego z Cenarion Circle w Silithusie i AQ. Teraz to już nikogo specjalnie nie interesuje, zresztą za czasów gry na levelu 60 również mało kogo to interesowało (Silithus jest zbyt daleko od stolic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 18:30, Radovan napisał:

Hmmm..a sklep gram.pl nie mógłby sprowadzić pewnej ilości tych tokenów? Myślę, że zainteresowanie byloby spore.


Może głupie pytanie i zostanę zbesztany za niewiedzę/nieumiejetność googlowania itd..
Ale co to są te tokeny? o_O''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 00:30, DemoBytom napisał:

Może głupie pytanie i zostanę zbesztany za niewiedzę/nieumiejetność googlowania itd..
Ale co to są te tokeny? o_O''


Blizzard Authenticator - generator kodów, do których wzór ma tylko Blizzard. Kupujesz taki generator i przypisujesz go do konta WoWa. Przy każdym logowaniu musisz przepisać kod wyświetlony w danym momencie na generatorze. Kod się zmienia mniej więcej co minutę. Jest to zabezpieczenie przed kradzieżą konta, bo tylko Blizz wie, jaki kod Twój generator w danym momencie wygeneruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dzisiaj jest Dzień Pirata w WoW? Ten event, co strażnicy w Booty Bay upijają się i śpią, nie reagując na walki graczy w mieście? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 03:37, Sth`Devilish napisał:

Hmmm, dzisiaj jest Dzień Pirata w WoW? Ten event, co strażnicy w Booty Bay upijają się
i śpią, nie reagując na walki graczy w mieście? :P


Dzisiaj dzień pirata to prawda:) Ale rozdają tylko stroje, strażnicy pilnują porządku niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich stolicach stoją te gobliny, które dają kostium pirata. Booty Bay niestety bez zmian (w nocy już sprawdzałem). Ciekawe jest to, że to przebranie pirata zmienia również przy okazji fryzurę i kolor skóry postaci (inny niż ma się ustawiony). Ponoć dopiero w WotLK ten event ma być rozbudowany jeszcze o jakiegoś questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Kiedyś coś takiego było, że właśnie w Booty Bay nikt porządku nie pilnował i można było swobodnie gankować graczy (strażnicy leżeli brzuchem do góry upici) :/ Ktoś pamięta co to za event był i czy powtarza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 12:53, Czedwik napisał:

We wszystkich stolicach stoją te gobliny, które dają kostium pirata.


Ale tylko w BB dostaniesz strój na 12h a nie 60 minutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się