Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2009 o 09:20, NeVeN napisał:

Witam... Chcialem tylko polecic kazdemu maga. Zawsze zanim gralem jakas klasa to musialem
machac we wszystkim dranei szaman potem warrior potem hunter az doszedlem do maga i musze
powiedziec ze nigdz zadna klasa nie dala mi tyle radosci. Szkoda tylko ze jestem gnonem
bo nawet epic eq wzglada na nim beznadziejnie, a musze wspoomniec ze jestem 100% wizualista
wiec nawet kolor pelerynki mi nie pasi... I male pytanko czy ktos z was ma gnoma na 80
i powie mi czy fajnie wzglada. Wiem ze to glupie ale zrozumcie....


miałem 70 maga zanim jeszcze wyszedł WotLK i szlag mnie trafiał jak musiałem robić przerwy na uzupełnienie many co dwa moby, ale poza tym to DPS był jeden z najlepszych na dungeonach nawet w green/rare ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:06, puzi94 napisał:

Gram w wowa od dzisiaj i mam 7 lvl jestem magiem , trolem i prosze o pomoc może ktoś
by troche golda wysłał ?
Gram na serwerze Charamusa pvp , czy coś takiego , prosze o odpowiedż , czy jest w necie
jakiś bestariusz ?


wes zebrze sam se gold zarabjaj ta gra jest poto ze by samemu grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym prosił o jakiegos linka do atlasa wszystkich lub wiekszości mam wowa tylko nie ten oficjalny w bo jest po angielsku i map nie moge sciagnac i prosiłbym tez o lionk do jakiegos bestririusza konkretnego z obrazkami opisu wszystkich stworzen ze wysztkiego co wyszło wow


za dwa linki z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:40, orzech76 napisał:

bardzo bym prosił o jakiegos linka do atlasa wszystkich lub wiekszości mam wowa tylko
nie ten oficjalny w bo jest po angielsku i map nie moge sciagnac i prosiłbym tez o lionk
do jakiegos bestririusza konkretnego z obrazkami opisu wszystkich stworzen ze wysztkiego
co wyszło wow


za dwa linki z gory dziekuje

Mógłbyś z łaski swojej pisać po polsku, wtedy łatwiej będzie ci ten linki zmotać...
Nie wiem czy chodziło o taki atlas, ale: http://www.worldofwarcraft.com/info/flashmap/
A Bestiariusz to zobacz na wowwiki.com może będzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 13:08, orzech76 napisał:

prosiłbym o jakies linki do bestririusza i atlasa z mapami wow byle by nie ten atlas
na oficjalnej stronie

Używaj przecinków-będzie łatwiej Cie zrozumieć. Mogę wiedzieć gdzie widzisz problem z atlasem do wowa po angielsku skoro cały wow jest po angielsku oO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 13:08, orzech76 napisał:

prosiłbym o jakies linki do bestririusza i atlasa z mapami wow byle by nie ten atlas
na oficjalnej stronie

Sam sobie na www.google.pl poszukaj , chyba że nie umiesz ! A sam masz 11 lvl i ci pomogłem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 13:08, orzech76 napisał:

prosiłbym o jakies linki do bestririusza i atlasa z mapami wow byle by nie ten atlas
na oficjalnej stronie

Kup sobie słownik , ponieważ piszesz jak niełuk i idiota ( bez obrazy ) ale mógłbyś wcisnąć pare razy "alt" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakimi postaciami gracie , bo ja migiem trolem , fajnie jest czarować ponieważ z dystansu jak spowolnienie walne to zanim wróg podejdzie to kilka czarów na niego rzucę ! To fajna opcja , co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 14:37, puzi94 napisał:

> prosiłbym o jakies linki do bestririusza i atlasa z mapami wow byle by nie
ten atlas
> na oficjalnej stronie
Kup sobie słownik , ponieważ piszesz jak niełuk


Weźcie się obaj za naukę (nie nałukę jak sądzą poniektórzy) zamiast spamować temat głupimi postami. A jeśli już musicie tutaj coś napisać, to poczytajcie najpierw o netykiecie.

Dnia 30.01.2009 o 14:37, puzi94 napisał:

i idiota ( bez obrazy )


I przypomina się wspaniały tekst Artura Andrusa, komentujący znaną wypowiedź ojca dyrektora i wyśmiewający takie zastrzeganie się "bez obrazy" następujące po słowach zdecydowanie obraźliwych.

Chłopaki, WoW naprawdę nie jest trudną grą, zwłaszcza na niskich poziomach. Nie potrzeba do niego żadnych atlasów, a żebranie o złoto jest jednym z najprostszych sposobów by stać się ignorowanym i pogardzanym przez innych. Więc może zamiast pisać tutaj takie bzdurne rzeczy po prostu spróbujcie trochę pograć i samemu się czegoś nauczyć. Jeśli zaś macie zamiar dalej się kłócić, to nie tutaj. Skoro znacie się w grze, tam przenieście swój spór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:14, walgierz napisał:

>
> Oczekuj rychlego bana na forum i w tej durnej grze...

Cytując takie linki nie ułatwiasz nam pracy.
Koniec offtopa.

Racja, moj blad, nie wycialem linka.
EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam i mam pytanie , a mianowicie czy zna ktoś jakąś dobrą gildie na srewerze haramusapvp ( czy coś w tym stylu ) chciałbym do jakieś dołączyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 15:14, puzi94 napisał:

Przepraszam i mam pytanie , a mianowicie czy zna ktoś jakąś dobrą gildie na srewerze
haramusapvp ( czy coś w tym stylu ) chciałbym do jakieś dołączyć .


Jeśli nie masz lvl 80, to możesz dołączyc do każdej jakiej chcesz. Zapewne będziesz często zmieniał, aż trafisz na ludzi, którzy pomogą i z którymi można pogadac. Na lvl80 możesz szukac gildii typowo raidowych aby zdobywac jak najlepszy gear. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 15:23, puzi94 napisał:

A może jakieś konkrety ktoś zna ? ( dzięki za pomoc ) Pozdro dla graczw wowa !


Wątpię by wiele osób tutaj znało dobrze Twój serwer. Ale jeśli przejdziesz się do Orgrimmar, to tam ludzie często ogłaszają się z gildiami poszukującymi ludzi. Czasami takie gildie szukają postaci od jakiegoś poziomu, ale niektóre biorą wszystkich. W dużym mieście można też trafić na kogoś, kto po prostu sam zaproponuje Ci przyłączenie się do swojej gildii. Teoretycznie istnieje specjalny kanał Guildrecruitment, ale przeważnie ludzie ogłaszają się na Trade, czasami na General.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do doświadczonych już warriorów-tanków - chciałbym dołączyć do tego zaszczytnego grona ;) Tylko nie wiem od czego zacząć, strasznie to dla mnie zagmantwane (choć buildy Arms i Fury już rozumiem i umiem nimi grać), jest za dużo skilli do ogarnięcia. Na warsztat planuję najpierw wziąć polecany build z wowwiki: http://www.wowhead.com/?talent=LmZhZVItrx0zidIzsGo , tylko no właśnie... W drzewku Protection jest razem aż 5 nowych skilli, a ja już bez tego mam wystarczająco zapchany skillami action bar.

Pytanie więc, jakich skilli się używa jako Protection Warrior? Przypuszczam, że niektóre skille z talentów powinny zastąpić inne (jak np Devastate zamiast Sunder Armor, jeżeli się nie mylę)? Może mi to ktoś pomóc ogarnąć i przy okazji podać jakieś bazowe rotacje skilli, żeby mój pierwszy dungeon jako tank nie był bolesny dla pozostałych członków grupy? :) I jak wygląda levelowanie takim buildem porównując do innych drzewek, jest tak strasznie do tyłu, czy po prostu ma swoje wady i zalety? Możecie polecić jakieś szczególnie istotne macra i addony dla tanka-warriora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się