Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2006 o 11:15, Jackoi napisał:

1. po co są Commendation Signets :)
2. jak zdobyć jakąś range np. Scout widziałem kolesia 20 lvl z taką rangą już
3. jak się oduczyć jakiejś profesji której nie używam

thx za pomoc =)


1. Z war eforta ale to już sie kończy i zaniedługo już tego niebędą zbierać czyli nawed niemusisz sie tym przejmować na większości serwerów już niezbierają...
2. Rangi są za punkty honoru które dostajesz za Honorowe zabicia graczy spróbuj iść na Battle Groundy a po 30 kilku walkach napewno dostaniesz Scouta. Trzeba również zauwarzyć że ilość honoru jaką zarobiłeś poawia sie dopiero na drugi dzień poi zabiciu kolesi a rabnkingi są przyznawane w każdfą środe.
3. W okienku skills jak nacisniesz na jakąś profesje podspodem pojawia sie ilość skilla jaką masz i opis. kolo rubryczki dolnej z ilością skilla jest takie małe czerwone przekreslone kółeczko jak je naciśniesz skill znika. Niema problemu (kółeczko jest małe każdy miał probelm ze znalezieniem go na początku) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 04:41, Seaven napisał:

Aha: "Gives a chance to dodge enemy melee and ranged (pogrubienie moje) attacks." To
tak odnośnie Twojej opinii o niemożności unikania strzał.


To ciebie z pewnością zainteresuje - http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-general-en&t=844627&p=1&tmp=1#post844627 . Prawda jest więc taka, że ataków z dystansu nie można ominąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 05:09, Seaven napisał:

Życie w WoWie z pewnością nie pozwala na nudę. Fabuła jest i to zarysowana w szerokim stopniu,
dla tych którzy nie są zbyt leniwi aby ją poznać. Wiele wydarzeń dziejących się obecnie w Azeroth
jest powiązanych ze zdarzeniami które miały miejsce w poprzednich Warcraftach. No i oczywiście
sporo jest wokół ciekawych książek i postaci które niekoniecznie dają zadania, ale potrafią

również opowiedzieć coś ciekawego.

Ja mialem bardziej na mysli jakis watek fabularny w stylu gier single player, a nie nawiazania do poprzednich WarCraftow :) Jedyny wiekszy watek to (po stronie Alliance) Defilas Brotherhood, Missing Diplomat i Onyxia (no i odrobinke ze Scarlet Crusade).

PS. A jak wyglada fabula z Onyxia po stronie Hordy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 15:56, Seaven napisał:

I ja również szanuję Cię za uczciwe podejście do każdej sprawy.

Miło to usłyszeć :)

Dnia 24.02.2006 o 15:56, Seaven napisał:

Wiesz, wcale nie twierdzę, że Cahir jest zły w PvP. I może jest w tym trochę pychy, ale sam
siebie również uważam za niezgorszego.

Ja waszych umiejetnosci napewno bym nie docenil bo nie jestem w pvp blyskotliwy co nei zmeinia tego, ze ardza ta zabawe lubie:)
Chodzi o to, że wydalo mi sie ze nie mozliwe jest, aby Cahir tak po prostu ciebie zaatakowal, a ze przegral to zupelnie inna para kaloszy. Pojedynkujcie sie jak chcecie robcie palcie grabcie swoje majatki, chodzi mi o to zeby nie bylo miedzy wami nieporozumien. W koncu to gra.

Acha powiem, ze odkoad mam zainstalowanego opium, ktory pokazuje mi sprawcow moich krzywd ;) WoWowych to wszystko stalo sie bardziej RP-gowe - ja moge zapomniec ze ktos skrzywdzil mojego maga ale on mi przypomina :)

Dnia 24.02.2006 o 15:56, Seaven napisał:

> "Niezbyt pochlebne historyjki o TS" konkrety czy plotki?

Po części konkrety (ale to dotyczy bardziej pewnych osób, z którymi się zetknąłem), po części
plotki (których mimo wszystko prezentować nie powinienem, nie mając pewności). Słusznie zwrócił
mi już na to uwagę GanD - mogę mówić o indywidualnych osobach, ale to nie uprawnia do podciągania
pod taką opinię całej gildii(...)


To moze być roznei to jest serwer PVP-RP niektorzy probuja grac w zgodzie z tymi zasadami.
Znam kogos kto atakowal wszystkich przeciwnikow ktorzy przez iles czasu odkad na nich patrzyl nie zasalutowali albo nie pomachali, czytalem na jakims forum o kims kto atakowal wszystkich gnomow. Powody moga byc rozne. Ciesze sie ze uwazasz, ze do wszystkiego trzeba podchodzic indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>/ciach/

i jeszcze jest ten q z unghoro co sie zaczyna od rozbitej łodzi "lost memories" ma chyba z 13 cześci.

a z ciekawostek to znałazłem jakis filmik na sieci i sie okazuje ze ten q jest wyciagniety z pierwszej Zeldy na game-boya. :D
nawet imiona bohaterow są takie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic Wow''a i takie pytanie związane z płatnościami w WoW''ie tzn. niemam tyle kasy, żeby płacić za Wowa co miesiąc, więc czy istnieje coś takiego jak "zamrażanie" konta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 18:49, albinkolano napisał:

Mam zamiar kupic Wow''a i takie pytanie związane z płatnościami w WoW''ie tzn. niemam tyle
kasy, żeby płacić za Wowa co miesiąc, więc czy istnieje coś takiego jak "zamrażanie" konta??

istnieje. jak kupisz WoWa razem z kartą prepaid to możesz grac przez:
Ilosc dni miesiąca w którym założyłeś konto + 60 dni z karty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 18:53, L33T napisał:

> Mam zamiar kupic Wow''a i takie pytanie związane z płatnościami w WoW''ie tzn. niemam
tyle
> kasy, żeby płacić za Wowa co miesiąc, więc czy istnieje coś takiego jak "zamrażanie" konta??

istnieje. jak kupisz WoWa razem z kartą prepaid to możesz grac przez:
Ilosc dni miesiąca w którym założyłeś konto + 60 dni z karty :D

Chodzi mi o to że: kupuje Wow''a i mam miesiac za darmo. Po zakonczeniu miesiaca grania robie sobie przerwe na miesiac a po miesiacu odpoczynku znowu wplacam (kartą kredytową) kase na 30 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 18:56, albinkolano napisał:

> > Mam zamiar kupic Wow''a i takie pytanie związane z płatnościami w WoW''ie tzn. niemam

> tyle
> > kasy, żeby płacić za Wowa co miesiąc, więc czy istnieje coś takiego jak "zamrażanie"
konta??
> > > istnieje. jak kupisz WoWa razem z kartą prepaid to możesz grac przez:
> Ilosc dni miesiąca w którym założyłeś konto + 60 dni z karty :D
Chodzi mi o to że: kupuje Wow''a i mam miesiac za darmo. Po zakonczeniu miesiaca grania robie
sobie przerwe na miesiac a po miesiacu odpoczynku znowu wplacam (kartą kredytową) kase na 30
dni :)


Da sie tak i konto jest wtedy zamrożone możesz sobie robić nieograniczone przerwy :) czyli niema problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 19:02, BigButcher napisał:

> > > Mam zamiar kupic Wow''a i takie pytanie związane z płatnościami w WoW''ie tzn.
niemam
>
> > tyle
> > > kasy, żeby płacić za Wowa co miesiąc, więc czy istnieje coś takiego jak "zamrażanie"

> konta??
> > > > istnieje. jak kupisz WoWa razem z kartą prepaid to możesz grac przez:

> > Ilosc dni miesiąca w którym założyłeś konto + 60 dni z karty :D
> Chodzi mi o to że: kupuje Wow''a i mam miesiac za darmo. Po zakonczeniu miesiaca grania
robie
> sobie przerwe na miesiac a po miesiacu odpoczynku znowu wplacam (kartą kredytową) kase
na 30
> dni :)

Da sie tak i konto jest wtedy zamrożone możesz sobie robić nieograniczone przerwy :) czyli
niema problemu

Dzieki za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktos moze zbendy mu past key czy ja to sie nazywa:D?? bo wiem ze niektorzyu na tym forum daja zbedne wiec bardzo bym prosil wysalc na : apietryszyn@wp.pl z gory wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 21:10, ArtuRPGpl napisał:

Czy ma ktos moze zbendy mu past key czy ja to sie nazywa:D?? bo wiem ze niektorzyu na tym forum
daja zbedne wiec bardzo bym prosil wysalc na : apietryszyn@wp.pl z gory wielkie dzieki!


to sie nazywa guest-pass :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 11:32, HellShell napisał:

Seaven, dodge NIE unika strzałów z dystanu i czarów. Jest to błąd tooltip''a i w 1.10 zostanie
naprawiony.


O czarach nikt nic w odniesieniu do dodge nie mówił, a co do strzał to byłem raczej przekonany, że daje szansę ich uniknięcia. Ale jak widać niestety nie. :( Cóż, zazwyczaj podczas zamętu walki ostatnią rzeczą na jaką mam czas jest śledzenie combat loga, więc pozostawałem w błędzie. Dzięki (jak sądzę) za wyprowadzenie z błogiej nieświadomości.
Co do samej umiejętności - jestem rozczarowany. I nijak do mnie nie trafiają tłumaczenia co niektórych, że to raczej logiczne, iż strzał nie da się unikać. Aww, łowcy mają zdecydowanie za dobrze. No nic, idę dalej się poużalać.

Aha... KaPe, zwracam honor.

Dnia 26.02.2006 o 11:32, HellShell napisał:

Tyle gra w wowa, a tego jeszcze nie wie :P.


Ała, ała, nie bądź taki uszczypliwy. Wredna Horda. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 16:22, Sth`Devilish napisał:

To ciebie z pewnością zainteresuje - http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-general-en&t=844627&p=1&tmp=1#post844627
. Prawda jest więc taka, że ataków z dystansu nie można ominąć :)


Dzięki za podrzucenie linka. Z pewnością zainteresowało i przy okazji zmartwiło. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 17:44, Volvox napisał:

Ja mialem bardziej na mysli jakis watek fabularny w stylu gier single player, a nie nawiazania
do poprzednich WarCraftow :) Jedyny wiekszy watek to (po stronie Alliance) Defilas Brotherhood,
Missing Diplomat i Onyxia (no i odrobinke ze Scarlet Crusade).


Ja postrzegam fabułę zgodnie z treścią tego słowa jako całokształt, i głównie to miałem na myśli. Nawiązań do poprzednich gier serii nie traktuję jako głównej cechy, po prostu wspomniałem, że historia uniwersum już trochę się ciągnie.
Zaś rozległy i naczelny wątek fabularny na miarę RPG`ów w single player... raczej oczywiste, że czegoś takiego w grach online być nie może.
Co do ciekawych questów, to jak wspomniał HoZar - warto pamiętać o tym z Un`Goro ("It`s a secret to everybody"), tym bardziej porównując go z innymi: kilka ciekawych rozwiązań i kolejne części "łańcucha" nie są monotonne (czyt. nie polegają na zabijaniu kolejnych stad potworów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy znacie Addon, który będzie mi pokazywał za ile kogoś podleczyłem ?? W Scroll Combat text pokazuje jedynie za ile to ja zostałem uleczony, możliwe że w tym SCT jest taka opcja ale nie potrafię jej znaleźć.

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 13:58, Air napisał:

Witam

Czy znacie Addon, który będzie mi pokazywał za ile kogoś podleczyłem ?? W Scroll Combat text
pokazuje jedynie za ile to ja zostałem uleczony, możliwe że w tym SCT jest taka opcja ale nie
potrafię jej znaleźć.

Dzięki

Hm nie wiem cyz to o to ci chodzilo ale jest cos takeigo jak Damage Meters ktory potrafi poza tytulowymi obrazeniami pokazywac rowniez za ile ktos wyleczyl lub ile kto leczenia przyjął. Taki gadzet.
Jeśli chodzi ci o kazdorazowe uleczenie to napewno masz to w combat logu - ale to pewnie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 15:26, Sebi napisał:

Hm nie wiem cyz to o to ci chodzilo ale jest cos takeigo jak Damage Meters ktory potrafi poza
tytulowymi obrazeniami pokazywac rowniez za ile ktos wyleczyl lub ile kto leczenia przyjął.
Taki gadzet.
Jeśli chodzi ci o kazdorazowe uleczenie to napewno masz to w combat logu - ale to pewnie wiesz.

Zapomniałem napisać, że chciałbym aby to się wyświetlało na ekranie (wiem że wszystko wyświetla się na ekranie :D) tak jak jest to w przypadku Scroll Textu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się