Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Źle napisałem, "nie masz na niego wstępu"... po prostu nie ma opcji opłacenia subskrypcji na guest pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w MC miałem super buga. Cały czas miałem Instant Healing, ponieważ nie miałem cooldown''a na Nature''s Swiftness :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 11:49, C-hir napisał:

Hmm z mojej strony cale wydarzenie wyglada calkiem inaczej. Walczylem sobie w Ligth''s Hope
z hunterem (chyba) i nagle 52 palek zaczal go leczyc, zabilem huntera ale Paladyn mnie pokonal.
Po wskrzeszeniu zaatakowalem go, dolaczyl sie 60 hunter z hordy. Nie rozumiem wiec o co masz
do mnie pretensje? Mialem Cie zostawic w spokoju, mimo ze pomagales kolesiowi z ktorym walczylem?
To jest serwer RPPVP i nie moge winic huntera hordy za to, ze widzac nas walczacych chcial
mi pomoc ( chociaz moze niepowinien).


Miło, że zechciałeś przedstawić swój punkt widzenia, ale najwyraźniej mamy tu dwie zupełnie inne wersje tej samej historii. Odnosząc się do drugiego zdania - faktycznie, "chyba" walczyłeś z hunterem. Bo mi to na walkę nie wyglądało. Kiedy przybyłem do Light`s Hope Chapel, zauważyłem rogusia na 60 kręcącego się wokół. Nagle zniknął i zaczął atakować łowcę, który przez cały ten czas stał nieruchomo. Nie wiem czy był afk (jak mi się zdawało), czy po prostu nie zdążył zareagować - fakt, że nawet Cię nie dotknął. A gdy mój heal wylądował na nim było już za późno.
I nie ja zaatakowałem Ciebie pierwszy, tylko Ty mnie, zaraz po załatwieniu huntera. Zdrowie miałeś pełne, tak dla rozjaśnienia. I walkę między nami uważam za uczciwą.
Zasadniczo też większych pretensji nie mam. Aczkolwiek niespecjalnie lubię, gdy 60 atakują ludzi znacznie niższych od nich poziomem. Odnośnie wykończenia mnie zaraz po wskrzeszeniu - miałeś prawo, a rozzłościł mnie tylko hunter na 60, który przyłączył się znikąd, czyniąc cała sytuację niezbyt wyrównaną. Wpierw uznałem go za Twego znajomego, który został wezwany do pomocy, ale skoro był to przygodny podróżnik... Nic dziwnego, wiem jak większość takich postępuje i po stronie Sojuszu. I przyznaję, popełniłem błąd wiążąc go od razu z Twoją osobą.
Nie sądzę abyśmy przy takiej różnicy zdań mogli coś rozstrzygnąć. Nie znasz mnie, a ja jedynie mogę zapewnić że nigdy nie pomagam Aliantowi gdy widzę go w uczciwej walce 1v1 z kimś z Hordy (co notabene zdążyło mi już narobić kilku wrogów wśród tzw. sojuszników). Sęk w tym, pozwolę sobie się powtórzyć, że żadnej walki między Tobą a hunterem nie widziałem. Chyba że aktywność była jednostronna. A i w roli agresora w tamtym momencie nie wystąpiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 15:27, Seaven napisał:

Miło, że zechciałeś przedstawić swój punkt widzenia, ale najwyraźniej mamy tu dwie zupełnie
inne wersje tej samej historii.


Eh, pamięć ostatnio mi nie służy... Chciałem dodać jeszcze jedną rzecz. Zakładam, że większość wie w jakiej odległości od Light`s Hope Chapel znajduje się cmentarz. Podpowiem - w bardzo bliskiej. Dobiegnięcie do ciała i wskrzeszenie się zajmuje ni mniej, ni więcej, kilka sekund. Więc jedna sprawa do rozważenia, Cahirze. Łowca z którym rzekomo walczyłeś przez cały czas naszej walki (ani długo potem) nie wskrzesił się, nie wykorzystał okazji do rewanżu ani nie próbował mi pomoć, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że w rzeczy samej byl nieobecny (AFK). Drobny dowód, ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 12:40, Lucky1982 napisał:

Czyzby cooldown na epickim macro "Shield+Heartstone". Z tego co widzialem to dobiles umierajacego
rouge. Ciekawe jakie to uczucie??


Hmm. Nie znam Cię, ani nie bardzo wiem do czego zmierzasz swoim komentarzem. Może będziesz tak łaskaw się przedstawić i uzasadnić swoją opinię, rzekomy świadku? I raczej interesuje mnie prawda, nie to co "widziałeś" oczyma fantazji lub co sobie wymyśliłeś. Ciekawe jakie to uczucie rzucać z rozmysłem fałszywe świadectwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 13:19, Sebi napisał:

Seaven.
Szanuje cie za przemyslane, staranne wypowiedzie jednak zdziwiła mnie ta historia. Wiesz Cahir
nie jest zly w PvP i raczej dalby rade z palladynem szczególnie, gdyby zaatakowal go znienacka:)
Dlatego poprosilem go o wyjasnienie. Jak widać zrobił to - dzieki Cahir.


I ja również szanuję Cię za uczciwe podejście do każdej sprawy. Dziękuję również, że poprosiłeś Cahira o zaprezentowanie jego wersji, co w konsekwencji prowadzi do dosyć ciekawych wniosków.
Wiesz, wcale nie twierdzę, że Cahir jest zły w PvP. I może jest w tym trochę pychy, ale sam siebie również uważam za niezgorszego. Koniec końców, akurat z tym paladynem rady sobie nie dał. A gdy zaczął naszą walkę, nie był nawet draśnięty i potyczkę uznaję za jak najbardziej uczciwą. Łatwo nie było, wykorzystałem wszystkie moce (plus trinket z areny, tak dla jasności) i się udało. Nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz.
Poza tym - zawsze jestem gotowy na mały, umówiony pojedynek, aby potwierdzić swoje słowa czynami. Zdobyłem co prawda od tamtego czasu dwa poziomy, ale to wciąż nie jest 60.

Dnia 23.02.2006 o 13:19, Sebi napisał:

"Niezbyt pochlebne historyjki o TS" konkrety czy plotki?


Po części konkrety (ale to dotyczy bardziej pewnych osób, z którymi się zetknąłem), po części plotki (których mimo wszystko prezentować nie powinienem, nie mając pewności). Słusznie zwrócił mi już na to uwagę GanD - mogę mówić o indywidualnych osobach, ale to nie uprawnia do podciągania pod taką opinię całej gildii, jako że nikt nie będzie odpowiadał za innych. Więc jeśli niesłusznie kogoś uraziłem - przepraszam. Tamte słowa pisałem w niepotrzebnym uniesieniu.
Natomiast jeszcze o zasłyszanych opiniach - w rzeczy samej, osoby z mojej byłej gildii (Ordo Hordensio Delendo) sporo narzekały na TS. Do tego doszło też kilka twierdzeń przygodnych znajomych, a mi było w pewnym momencie głupio, gdy pochwaliłem się, że to moi rodacy i zapewniłem, że raczej trzymają się z daleka od niehonorowych zachowań. Jednak mimo wszystko - mogliście im po prostu zaleźć za skórę, a powyższe opinie i tak nie uprawniały mnie do wyciągania pochopnych wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... chodzi wam WoW ? Bo ja właśnie miałem dc i niemoge sie zalogować i cosik strona europejska nie chce chodzić. Czyżby (tfu) powrót problemów ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 19:21, Jackoi napisał:

jak się nauczyć Tailoring i Hebralism bo jak ide do trenera to on nie chce mnie nauczyc ;/ ?


Musisz znalesc podtawowego trenera (Apprentice chyba sie zwie). On cie nauczy jak mu zaplacisz (10c na poczatek). Pamietaj jednak, ze jesli juz nauczyles sie jakis umiejetnosci podstawowych to musisz sie ich oduczyc zanim nauczysz sie nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 19:21, Jackoi napisał:

jak się nauczyć Tailoring i Hebralism bo jak ide do trenera to on nie chce mnie nauczyc ;/
?

Jak nie chce Cię uczyć to masz za mały poziom, albo za mało kasy, albo idziesz nie tego trenera (np. jesteś druidem, a idziesz do trenera warriorów ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 19:30, CH1CKEN napisał:

> jak się nauczyć Tailoring i Hebralism bo jak ide do trenera to on nie chce mnie nauczyc
;/
> ?
Jak nie chce Cię uczyć to masz za mały poziom, albo za mało kasy, albo idziesz nie tego trenera
(np. jesteś druidem, a idziesz do trenera warriorów ;)).


Yyyy ... o czym ty bredzisz ? On mówi o trenerach profesji a nie klasowych. I jest tak jak powiedział Volvox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poziom mam 24. Powiedz mi jak się oduczyć bo mam 4 nauczone i chciałbym się oduczyć dwóch fishing i enchanting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 20:32, HoZar napisał:

to kiedy AQ otwieraja ? :P


W każdy ósmy dzień tygodnia, oraz w co piąty tydzień każdego miesiąc. Dodatkowo można liczyć, iż otworzą się w 14 miesiącu, ale i to żadko.

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/events/wareffort/servers.html

http://www.worldofwarcraft.com/wareffort/servers.html;jsessionid=D5553CB5D552CABD2E07576A77B37F65.08_app04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się