Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2010 o 17:40, Magok napisał:

Nic mi to nie mówi.


eeeeeee... otworz mape swiata w grze to zobaczysz na ktorym kontynencie, nazwe regionu juz masz :D Albo przeklej wytluszczone nazwy do wowwiki aby dostac wiecej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 17:40, Magok napisał:

Nic mi to nie mówi.


Zamieszczam mapę domowej roboty, skleconą na kolanie... zastrzegam sobie prawa do opisów. ;-)
Mam nadzieję, że pomoże.

20100605193439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 19:35, Dann napisał:

> Nic mi to nie mówi.

Zamieszczam mapę domowej roboty, skleconą na kolanie... zastrzegam sobie prawa do opisów.
;-)
Mam nadzieję, że pomoże.

wow, znalazlo sie nawet miejsce na legendarny barrens chat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pety huntera mają jakiś talent/skill zmniejszający dmg do 1 pkt? Coś takiego mi się przytrafiło przed chwilą na BG, biłem peta (po prostu sytuacja była taka, że tylko jego mogłem bić :P) i zarówno meele swingi jak i execute uderzały za 1 dmg... Co to takiego?!

I drugie pytanie też odnośnie BG: dlaczego Blizzard nie widzi, że na WSG/EotS można łatwo oszukiwać z flagą, wsiadając jako pasażer do motocykla? o.O To już jest za przeproszeniem przegięcie kutasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 00:54, Azvar napisał:

I drugie pytanie też odnośnie BG: dlaczego Blizzard nie widzi, że na WSG/EotS można łatwo oszukiwać z flagą, wsiadając jako pasażer do motocykla? o.O To już jest za przeproszeniem przegięcie kutasa...


Była już kiedyś o tym mowa, Blizz o tym wie.. Ale szczerze mówiąc nie wiem czy cokolwiek z tym zamierzają zrobić..
Choć słyszałem, że można za to raportować jako wykorzystywanie buga (choć nie sądzę by wiele z tego wyniknęło)..
Ale niech to zostawią.. Przynajmniej ludzie odczepili się od warlocków i ich demonic circle ;P

A serio - w sumie nie spotkałem się raczej z wykorzystywaniem tego buga w BG (może dla tego, że moja battlegrupa jest pełna noobów i idiotów?), niemniej jest to strasznie denerwujące.. Zwłaszcza jak flagę niesie druid (moja osobista zmora - resto drut aka "lolo HoTs lolol") - generalnie chyba najbardziej wkurzający (dla mnie) przeciwnik do ubicia.. Na motorku najpierw trzeba go jeszcze złapać >.<''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego: HORDA

A rasa... każda jest najlepsza, jeśli tylko podoba Ci się jej wygląd. I tyle, nie ma lepszej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 00:54, Azvar napisał:

Czy pety huntera mają jakiś talent/skill zmniejszający dmg do 1 pkt? Coś takiego mi się
przytrafiło przed chwilą na BG, biłem peta (po prostu sytuacja była taka, że tylko jego
mogłem bić :P) i zarówno meele swingi jak i execute uderzały za 1 dmg... Co to takiego?!


Akurat żaden z mi znanych petów nie ma takiego skilla a hunter takiego talentu. Ale mimo że gram hunterem to nie znam "raciali" wszystkich petów. Powiedz co to był za pet to ewentualnie można poszukać głębiej.

Dnia 06.06.2010 o 00:54, Azvar napisał:

I drugie pytanie też odnośnie BG: dlaczego Blizzard nie widzi, że na WSG/EotS można łatwo
oszukiwać z flagą, wsiadając jako pasażer do motocykla? o.O


A można? Muszę spróbować :D Ale jakby nie patrzeć, użycie turbo butów (inżynierski enchant) sprawia, że flagę gubimy w locie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 00:54, Azvar napisał:

Czy pety huntera mają jakiś talent/skill zmniejszający dmg do 1 pkt? Coś takiego mi się
przytrafiło przed chwilą na BG, biłem peta (po prostu sytuacja była taka, że tylko jego
mogłem bić :P) i zarówno meele swingi jak i execute uderzały za 1 dmg... Co to takiego?!


Albo był to Cunning pet z talentem http://www.wowhead.com/spell=53490 , albo Turtle z http://www.wowhead.com/spell=26064 . Ale i tak nie widzę jak mógłby któryś z tych skilli zredukować obrażenia otrzymane do 1. Nawet jakby dostał jednocześnie Pain Suppression to wątpię, żeby aż tak mogło zredukować obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 00:54, Azvar napisał:

Czy pety huntera mają jakiś talent/skill zmniejszający dmg do 1 pkt? Coś takiego mi się
przytrafiło przed chwilą na BG, biłem peta (po prostu sytuacja była taka, że tylko jego
mogłem bić :P) i zarówno meele swingi jak i execute uderzały za 1 dmg... Co to takiego?!

raz coś takigo widziałem zdziwiłem sie ale jako że w grze są ważniejsze bugi, meh, nie mam pojęcia jak do tego doszło, sam hunt ani pet nie ma takiej możliwośći, myśle że to jakieś zbugowane połączenie talentów peta z cower (-40% dmg) lub ta ochrona od aoe -90% o i le dobrze pamiętam może coś z tym wspólnego

Dnia 06.06.2010 o 00:54, Azvar napisał:

I drugie pytanie też odnośnie BG: dlaczego Blizzard nie widzi, że na WSG/EotS można łatwo
oszukiwać z flagą, wsiadając jako pasażer do motocykla? o.O To już jest za przeproszeniem
przegięcie kutasa...

to już jest od hohohohoho i jeden dzień dłużej, może to jakaś reklama aby kupować motorki??.... eerm- nie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 09:37, kuki288 napisał:

Hey! Mam pytanie... Jaka rasa jest najlepsza dla Priesta z Chordy i Alliance?

ally ofc a rasa... gnum w cata! ;D a coś na teraz to human ma niezły racial (nie aż taki imba dla healera jak dla dpsa jako że prawdziwe insygnia zapewniają 150resi... więc będziesz miał te 180 sp w zamian za resi, a co tu dużo mówić priest potrzebuje sporo resi w tym i shadow) ew a ally jeszcze nelfy mają ok racial nic pro ale "ujdzie"
dreaneiki wyglądają kewl \m./ ale racial mają z d**y
podobnie z krasnalami 10% armoru...... lolololololol

whorda ma lepsze raciale generalnie
belf, ok ale racial lepszy w rekach melee zwłaszcza rogala
ud, nerfiony jednak ciągle ok
troll, najlepsza opcja dla hordy imo, idealny racial, spoko animacje dla castera, zjebany model i brak butów ale przynajmniej dość "łoryginalny" a nie kolejny ud ;P

ale hej to chyba ty sam sobie powinieneś odpowiedzieć na pytanie co ci sie podoba? wszak nie ja bede tym grał kilkaset godzin ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 11:31, SoieR napisał:

ta ochrona od aoe -90%
o i le dobrze pamiętam może coś z tym wspólnego


Akurat talent zmniejszający obrażenia od aoe został zlikwidowany i zastąpiony stałą ochroną, ale tylko w pve. W pvp, pety otrzymują pełne obrażenia od aoe od innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 10:54, Ray napisał:

Akurat żaden z mi znanych petów nie ma takiego skilla a hunter takiego talentu. Ale mimo
że gram hunterem to nie znam "raciali" wszystkich petów. Powiedz co to był za pet to
ewentualnie można poszukać głębiej.


No właśnie nie zdążyłem się przyjrzeć, na tym BG był tylko jeden hunter i zdaje się, że używał różnych petów, ale tak jak mówi Jeggred to mogły być też nastackowane buffy od priestów, wiem że Renewed Hope potrafi się tak stackować, niemniej jednak to śmierdzi albo jakimś bugiem, albo nawet exploitem, te uderzenia za 1 dmg to tak jakby były redukowane o 99,(9)% dmg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 13:02, Ichvander napisał:

Witam, ja mam noobowskie pytanie :P
Jak sie obsluguje LootMastera? W sensie, jak loot ee "prznenosi" loos master na dana
osobe?


Raid Leader zwyczajnie może dać komus uprawnienia do bycia Master Looterem, ML chyba też może go komuś oddać. Jeżeli chodziło ci o loot, to klika się PPM na itemie i wybiera się z menu osobę, do której ma trafić (są też do tego fajne addony ułatwiające nieco sprawę, jak np XLootMaster).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się