Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2006 o 12:08, taungar napisał:

Radzisz - czy naprawde podales swoj PIN do karty??? Czy tez moze mylisz pojecia - PIN i kod
cvv2 (3 cyferki na odwrocie karty)???

maly blad :P ale to i tak jakiś numerek nie? :D a zreszta chodziło o to że można się nie martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dwa posty - napisalem jednego a miedzy czasie odpowiedz sie pojawila..

Mam jeszcze pytanko - zastanawiam sie nad 3. podejsciem do WoW-a - ostatnim razem musialem zrezygnowac z powodu laga (w mojej sieci pingi po 600-1000ms), teraz przesiadam sie na neostrade 512, jak wyglada sytuacja z pingami na neo???

Mam ochote zagrac na RPPVP chyba jakis nowy serwer ostatnio sie pojawil, gra tam ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że ktoś zareagował. Nawet jeśli są to bluzgi :). Mówisz - myśl zanim napiszesz. Nad tym tematem posiedziałem, przegrzebałem wiele stronek, myślałem nad sprawą i pisałem tutaj na forum. Im więcej czytałem i myślałem tym więcej miałem wątpliwości i żadnego źródła do rozwiania moich obaw i wyjaśnienia sprawy. Strona WoW''a nie dość, że leży, to o płatnościach tam pisze tyle, co kot napłakał. Przykład? Wg nich kartą Visa Electron da się płacić, a tu jednak okazuje się, że nie każdą. Piszą również, że wymagany jest numer karty. I tutaj znów głupieję, bo nie wiem czy PIN, czy CVV2 (novum dla mnie) czy jeszcze jakiś inny. Naprawdę to taki problem, by napisać porządne i przystępne FAQ (zarówno europejski oddział Blizzarda jak i CDPROJEKT, który przecież na WoW również zarabia sprzedając go)? Czy tak trudno przykładowo zrobić listę jakie karty Visa Electron (z których banków) są akceptowane przez firmę Blizzard? Mnie interesują dwie: z PKO BP i Deutsche Bank - mógłby mi ktoś powiedzieć, czy można nimi opłacać abonament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 12:19, taungar napisał:

teraz przesiadam sie na neostrade
512, jak wyglada sytuacja z pingami na neo???


Ja gram na neo 128 i ping nie przekracza 250:) to maks;) od momentu gdy naprawili wszystko działa po staremu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też przepraszam za 2 posty ale zapomniałem dopisać że oczywiście biore udział w wyprawach do MC itp.. instancji gdize 40 osób się błąka:) Również na Battlegroundzie AV biegam gdize czasem walczy 40vs40 i nie ma lagów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też zrezygnowałem z powodu lagów świątecznych ^^ 3 tygodnie to przesada ;)
fakt, nie każda visa działa --> moja poszła ;P
a od czego zależy to z tą visą? od banku? jakieś problemy z umowami itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kogo masz na myśli mówiąc o pytaniach o cenę. Poza tym ten FAQ jest nieprecyzyjny, niejasny, krótki i bardzo stary. Nie wyczytam tutaj informacji jaką dokładnie kartą mogę zapłacić, a jaką nie, denerwujące jest też, że pisze ogólnikowo "numer karty płatniczej" (jaki?!). W tym FAQ tak jak i w FAQ na stronie www.wow-europe.com nie ma informacji o które w kilku poprzednich postach pisałem, więc nie wiem o co Ci Radzisz chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do twojego zapytania o platnosc karta Deutsche Bank i PKO BP to prawie na pewno nie zaplacisz zadna z nich chyba ze ta z PKO jest wydana do konta Inteligo. Jedyne wyjscie wypukla karta kredytowa (Visa Classic, Eurocard, American Express itd.) albo pre-paid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 14:19, Radzisz napisał:

Hehe. Więcej się dowiesz jak zaczniesz zakładać account. :P

A powinno być odwrotnie. Klient powinien wiedzieć za co płaci.

Dnia 15.03.2006 o 14:19, Radzisz napisał:

Jedyne wyjscie wypukla karta kredytowa (Visa Classic, Eurocard, American Express itd.)

Czyli rozumiem, że tekst w FAQ dotyczący abonamentu i płatności na europejskiej stronie World of Warcraft to ściema? "Major credit cards: Visa (including Electron), MasterCard, American Express, JCB." Widzę, że nabijanie klienta w butelkę jest często stosowaną przez Blizzard praktyką :/. W każdym razie dziękuję za informację. W najgorszym wypadku będę kupował pre-paid, choć jest droższy niż płacenie kartą, co niekoniecznie mi odpowiada :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 14:33, Ygrek-PL napisał:

> Hehe. Więcej się dowiesz jak zaczniesz zakładać account. :P
A powinno być odwrotnie. Klient powinien wiedzieć za co płaci.

> Jedyne wyjscie wypukla karta kredytowa (Visa Classic, Eurocard, American Express itd.)
Czyli rozumiem, że tekst w FAQ dotyczący abonamentu i płatności na europejskiej stronie World
of Warcraft to ściema? "Major credit cards: Visa (including Electron), MasterCard, American
Express, JCB." Widzę, że nabijanie klienta w butelkę jest często stosowaną przez Blizzard praktyką
:/. W każdym razie dziękuję za informację. W najgorszym wypadku będę kupował pre-paid, choć
jest droższy niż płacenie kartą, co niekoniecznie mi odpowiada :(.

czy ja wiem czy droższy.. nie martwisz się o kurs euro. za miech będziesz na chwile obecną płacił 12.99x3.87=50.27 zł ale kurs się zmienia.
1 "I am getting a message to say my Credit card is invalid!

This message usually occurs when you have selected the wrong card type, or entered the credit card number incorrectly. Please double check that you are selecting the correct credit card type (ie Visa Electron and not Visa, Mastercard and not JCB) and that the number is entered correctly.

If you try to enter the card details more than 3 times, you will not be able to add them again for 24 hours. You can try to add the payment again, with the correct details, the following day. If you do continue to try, there is a chance that your account will be blocked for up to 72 hours."

2 How do I register my Credit Card?

Please note, we are only able to accept credit cards that have 16 or 18 digit numbers. When you enter the number onto the webpage, please do not use spaces or “-“ between the numbers. If your card has less than 16 digits, it will not be accepted as a valid payment method.

Also be sure to enter the correct expiration date (date that the card is no longer valid), verification code (the last 3 digits of the number found on the signature strip on the back of the card) and card holders name. When you enter the name, please enter it exactly as it appears on the card i.e. if the name on the card is made up of initials and last name, enter the initials as the first name, not your full first name. If your last name appears first on your card, please enter your last name as your first name on the webpage, and your first name as your last name.

Setting up and managing your subscription

You can always change your current subscription after the initial setup within the account creation by going on the account management page.

There you can choose different payment plans:Payment is accepted in Euros and English pounds and includes the following methods:

* The basic one-month subscription plan costs €12.99 (£8.99 in the UK)
* The three-month plan costs €35.97 (£25.17 in the UK reduced cost of €11.99 ( £8.39) per month)
* The six-month plan costs €65.94 (£46.14 in the UK reduced cost of €10.99 (£7.69) per month)

Pre-paid game cards: Players in Europe will be able to subscribe to World of Warcraft using a pre-paid game card, which will be available from 4th March 2005. Costing 26.99€ / £18.49. Each card will give a 60-day subscription to the game, accessible via this website using the scratch-off code on the reverse of the card. The cards will be sold in DVD-sized boxes, localised into English, German, French, Italian and Spanish, and will be available through retail outlets where the game is sold.

A full version of World of Warcraft and an Internet connection will also be required to play the game.

* Major credit cards: Visa (including Electron), MasterCard, American Express
* Local cards: Carte Bleue (France), Switch, Solo, Delta (United Kingdom)
* Electronic Direct Debit: ELV (Germany)

(All prices quoted are including VAT)

Your subscription is activated immediately on receipt of payment, and this also marks the beginning of your billing cycle. For example, if you start a monthly subscription on the 5th of November, your next billing cycle begins on the 5th of December.

If you want to modify your subscription, you can do so on the account management page.

NOTE: If you initially set up the account with a credit card, but want to switch to use only a prepaid game card, you must cancel the credit card subscription manually on your account management page. Otherwise, when your prepaid game card runs out, the credit card subscription will begin and the credit card will be charged.
jak nie ma jak jest info :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 15:37, L33T napisał:

czy ja wiem czy droższy.. nie martwisz się o kurs euro. za miech będziesz na chwile obecną
płacił 12.99x3.87=50.27 zł ale kurs się zmienia.

Ale płacąc kartą kredytową mogę zapłacić za pół roku czy też 3 miesiące z góry, dzięki czemu płacę znacznie mniej. Poza tym kurs euro nawet po wyczynach trio Kaczyńscy, Lepper i Giertych jest w miarę stabilny i bardziej korzystny niż pre-paidy :). Miesiąc gry po zapłacie za pół roku z góry kosztuje nas tylko około 43 zł (zawyżając w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 15:53, L33T napisał:

lol!! 35.97x3.87=139 zł!!
65.94x3.87=255.2zł OMG... masz ziom za dużo kasy :D

Odpowiem tak:

6 x (109/2) = 327 PLN
6 x (10,99 x 3,87) = 255 PLN
różnica = 72 PLN

I kto tutaj ma za dużo kasy? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee
Ktoś napisał że karty z mBanku sprawiają kłopoty...
To prawda? Bo chciałem założyć konto w mBanku i płacić kartą z mBanku (na ich stronie internetowej wow był wymioenony, chociaż nie było mowy o Visie Electron). To teraz już głupieje. Kartą Visa Electron z mBanku da się zapłacić czy nie? I jak nie to jaką kartą z mBanku da się zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 17:11, Michal256 napisał:

Eee
Ktoś napisał że karty z mBanku sprawiają kłopoty...
To prawda? Bo chciałem założyć konto w mBanku i płacić kartą z mBanku (na ich stronie internetowej
wow był wymioenony, chociaż nie było mowy o Visie Electron). To teraz już głupieje. Kartą Visa
Electron z mBanku da się zapłacić czy nie? I jak nie to jaką kartą z mBanku da się zapłacić?


Karta Visa Electron z mBanku nie zaplacisz za WoW-a, jedyne wyjscie wyrobienie sobie e-karty do transakcji wirtualnych (koszt 25 zl na rok). Karta ta ma duza zalete - a mianowicie mozesz ja sobie doladowywac w dowolnym momencie, a kiedy pieniazki nie sa Ci potrzebne wrzucasz je sobie z rachunku karty na konto i wiesz ze nikt sie do nich nie dorwie nawet jesli jakims cudem przechwyci dane karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA powiem tak najlepszy jak zakladasz nowe konto to wybor Inteligo. Zaplacisz nia wszedzie wow-a bez problemow L2 bez problemow. Ja oplacam fileplanet z inteligo i tez nie ma zadnych prolemow z nia.
Najlepszy wybor to INTELIGO jak juz zakladasz nowe konto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się