Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam pytanie na czym polegają attaki : flare i disengage shot i distracting shot i dlaczego tylko czasami moge uzywać moongose bite ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 12:58, wcior napisał:

Mam pytanie na czym polegają attaki : flare i disengage shot i distracting shot i dlaczego
tylko czasami moge uzywać moongose bite ?


flare ujawnia ukrytch przeciwników, distracting shot prowoduje że przeciwnik chętniej zaatakuje ciebie, disengage powoduje że przeciwnik cie ignoruje (zmienijesza chęc ataku na ciebie), Moongose możesz odpalac tylko kiedy wyjdzie ci unik (doge), co do Aspect of the Beast nie wiem jak to rozumiec "The hunter takes on the aspects of a beast, sharing any detection abilities with his pet, becoming untrackable and able to track beasts." wychodzi na to że dzielisz ze swojim zwieżakiem umiejętności wykrywania, sam jesteś nie do wytropienia jednocześnie możesz tropic bestie (zwieżaki) widac je wtedy na mini mapce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 10:06, Air napisał:

Czy można kupić i używać dwóch Lobotomizerów??


Spójrz na opis itemu (mniemam, że wiesz gdzie go zobaczyć:), pisze wyraźnie "Unique", co oznacza że możesz mieć w całym swoim ekwipunku tylko jeden taki przedmiot (nawet jeśli ma losowe statystyki, to i tak będzie traktowany jak ten sam, jeśli jest unikatowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 12:59, wcior napisał:

a i co daje aspeckt of the beast


co ?
to to takie co jak włączysz to cie "track humanoids" ani "track hidden" nie rusza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 15:26, gonzzo1982 napisał:

jak zwiekszyc bank , i gdzie go mozna znalezc??????


Nie wiesz gdzie mozna znalesc a juz chcesz powiekszac? To sie nazywa zapobiegliwosc ;)
Banki sa we wszystkich duzych miastach oraz miastach Goblinskich (Gazdegan, BootyBay, Ratchet, Everlook), wystarczy spytac straznika.
W banku masz opcje dokupienia slotu w ktory mozesz dolozyc dowolnej wielkosci torbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 21:10, L33T napisał:

> To naprawde tak jest że prywatne servery do Wowa są nielegalne? calkiem zielony nie jestem

> mam doswiadzczenie duże z innymi grami mmorpg takich jak knights online,mu,lineage itp
ale
> tam na prywatnych serwerach nie działo się tak tragicznie jak słysze o priv wow a były
one
> również całkowicie legalne.
gdzie masz napisane że priv do L][ czy Mu jest legalny?? pokaż mi to w licencji. NC Soft tak
jak Webzen nie dbają o privy. NC wie że priv do L][ to nawet nie demo. A co do privów WoW-a
są nielegalne i koniec. Blizz wyraził swoje stanowisko i wątpie żeby się zmieniło. Nie wiem
czy chcesz się bawic w 50 osób na serwie który tylko tyle wytrzyma.


mówmy bez przesady ale nawet nie wiesz jak popularne są prywatne servery do L2 nie mówiąc o mu bo tych jest naprawde dużo ale przemilczmy ich jakość i wróćmy do L2 na tych privach jest po kilka serverów donate update i wogle wszystko grałęm na globalu lineage 2 przez miesiąc i zapewniam cię że nie dorasta on do pięt niektórym privom o ktróe naprawde ktoś dba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzisz mogę prosić o kontakt z tobą na gg? chciałbym się o coś zapytać przepraszam użytkowników że właśnie pisze na tym topiku o rzeczach niezwiązancyh z tematem ale nie dysponuję jakimkolwiek z nim kontaktem ;p mój numer gg to 6473820 napisz do mnie jak będziesz miał chwile radzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 17:24, Molek napisał:

mówmy bez przesady ale nawet nie wiesz jak popularne są prywatne servery do L2 nie mówiąc o
mu bo tych jest naprawde dużo ale przemilczmy ich jakość i wróćmy do L2 na tych privach jest
po kilka serverów donate update i wogle wszystko grałęm na globalu lineage 2 przez miesiąc
i zapewniam cię że nie dorasta on do pięt niektórym privom o ktróe naprawde ktoś dba

heh kto co lubi mi donate psuje zabawe co za problem kupic item lvl nabic w 2-3 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plotki o tym ze BWL jest trudne i trzeba do niego miec ekstra sprzet to jednak przesada :)

PS. Reszta sprzetu tego kolesia jest rownie ''dobra'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie skille polecacie na instancje dla 60 lvl? wiem ze fire nosi sie wczesniej. potem najlepiej zmienic jezeli chcemy chodzic na instancje to trzeba rozwijac skill lodu? a pvp arcane? bo juz sam nie wiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 01:47, Xantus napisał:

Plotki o tym ze BWL jest trudne i trzeba do niego miec ekstra sprzet to jednak przesada :)

PS. Reszta sprzetu tego kolesia jest rownie ''dobra'' :)


Hehe bwl nie jest takie ciezkie jak ma sie dobrych ludzi w paczce. ale ale jest jeden szkopul :D Strasznie dlugie BWL jest jak chcesz zrobic cale musisz miec conajmniej te 2-4 godziny wolnego a nieraz wiecej zalezy od druzyny dps-a healera tanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekając na dostawę World of Warcraft dalej myślałem nad rozwiązaniem problemu opłacania abonamentu. Doszedłem do wniosku, że firma Blizzard ma klienta za nic i swoim podejściem tylko zniechęca potencjalnych klientów. Bo jak można nie udostępnić klientom możliwości płacenia za konto przelewem? Chore jest również, że mając darmowy (czytaj: wliczony w horrendalną cenę) miesięczny abonament nie mogę go wykorzystać, bo bez podania numeru karty płatniczej ani rusz? I do czego Blizzardowi ten numer potrzebny? By wedle własnej woli rozporządzać pieniędzmi klienta? Z początku planowałem płacić kartą znajomego, ale gdy dowiedziałem się, że trzeba podać numer - ta możliwość odpada, bo nikt o zdrowych zmysłach nie poda swojego numeru PIN. Teraz będę musiał zakładać konto w mBanku by dodatkowo zapłacić 25zł rocznie za wydanie i utrzymywanie eKarty, by móc tylko płacić za WoW''a. Oczywiście całe zamieszanie dla wygody firmy Blizzard, która przy całej pobieranej kasie nie potrafi nawet poradzić sobie z serwerami i europejski serwis World of Warcraft właśnie leży i ani myśli się uruchomić. Poza tym jak to jest, że częścią kart Visa Electron da się płacić za WoW''a, a częścią nie? Może mi to ktoś przystępnie wytłumaczyć? Czy kartą Visa Electron z banku PKO BP jest możliwe płacenie abonamentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie jedna rzecz w Wow-ie. Gdy oglądam screeny, to strasznie dużo widzę różnych ikonek, a z drugiej strony wiele słyszę o przyjaznym i intuicyjnym interfejsie. Cy może mi ktoś wyjaśnić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ygrek -- i tu się mylisz. I to strasznie. ONI BY CIE NIE OKRADLI! pomyśl, że taki blizzard by Cie okradł. Potrzebna im strata klientów dla twoich kilkuset złotych? ONI MAJĄ MILIONY! więc po co im twoja kasa...

A ja podałem i karte i pin. I co? Myślałeś że podasz numer karty i co oni pobiorą kase? JAK!? pin się podaje żeby byli pewni że nie wymyśliłeś sobie numerka... Głupi chyba jesteś.

Hehe. Ten interfejs na początku to jeden pasek. To tylko ludzie którzy mają już 50 lvl na karku w opcjach odblokowują sobie kilka pasków żeby nie grzebać w książce z czarami :) W miarę rozwoju gry wszystko pojmiesz i sam stwierdzisz ze tyle ikonek jest przydatnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 11:54, Ygrek-PL napisał:

Czekając na dostawę World of Warcraft dalej myślałem nad rozwiązaniem problemu opłacania abonamentu.
Doszedłem do wniosku, że firma Blizzard ma klienta za nic i swoim podejściem tylko zniechęca


Przede wszystkim mylisz troche pojecia - nikt nie wymaga PIN-u karty przy oplacaniu WoW-a (nikt o zdrowych zmyslach nie podaje go nigdzie poniewaz w transakcjach internetowych nie jest on wymagany, co najwyzej trzeba podac kod cvv2), musisz podac nr karty i date waznosci.

Co do platnosci kartami Visa Electron - zalezy od banku np. mBank nie pozwala swoim Electronym na dokonywanie wirtualnych transakcji, a w Inteligo zaplacisz bez problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 12:03, Radzisz napisał:

Ygrek -- i tu się mylisz. I to strasznie. ONI BY CIE NIE OKRADLI! pomyśl, że taki blizzard
by Cie okradł. Potrzebna im strata klientów dla twoich kilkuset złotych? ONI MAJĄ MILIONY!
więc po co im twoja kasa...

A ja podałem i karte i pin. I co? Myślałeś że podasz numer karty i co oni pobiorą kase? JAK!?
pin się podaje żeby byli pewni że nie wymyśliłeś sobie numerka... Głupi chyba jesteś.

Dodam jeszcze, że mnie nie okradli. NIKOGO NIE OKRADLI. Takiej firmie jak blizzard można ufać. Ale jeżeli ty masz coś z głową itd. to lepiej kupuj karty pre-paid na tej stronie w sklepie gram.pl i płać gotówką przy odbiorze.

Mam pytanie do ludzi. Czy nie irytują was tacy debile co gadają że ich nie stać ale chcą grać? Po co grać jak nie stać. Ja bym sobie łba nie zawracał żeby pograć w wow jakbym kasy nie miał. Kasa się skończyła, wolałem co innego porobić to "zamroziłem" konto żeby móc sobie później pograć. Ehhh zanim coś ygrek napiszesz to pomyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 12:06, taungar napisał:

> Czekając na dostawę World of Warcraft dalej myślałem nad rozwiązaniem problemu opłacania
abonamentu.
> Doszedłem do wniosku, że firma Blizzard ma klienta za nic i swoim podejściem tylko zniechęca


Przede wszystkim mylisz troche pojecia - nikt nie wymaga PIN-u karty przy oplacaniu WoW-a (nikt
o zdrowych zmyslach nie podaje go nigdzie poniewaz w transakcjach internetowych nie jest on
wymagany, co najwyzej trzeba podac kod cvv2), musisz podac nr karty i date waznosci.

Co do platnosci kartami Visa Electron - zalezy od banku np. mBank nie pozwala swoim Electronym
na dokonywanie wirtualnych transakcji, a w Inteligo zaplacisz bez problemow.


fakt to nie pin tylko data :):) ale ją podać bez problemu można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się