Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2006 o 03:30, Volvox napisał:

PS. Herbalist/Alchemist jest calkiem ciekawa kombinacja, ale nie wiem na ile oplacalna.


Ja miałem takie połączenie. Jeśli chcesz opchnąć eliksiry na aukcji to jest szansa żeby trochę zarobić. Jeżeli chcesz sprzedać u NPC to sprzedasz mu taniej same kwiatki. Ale mi się eliksiry opłacały tylko do własnego użytku (chociaż próbowałem gdzieniegdzie opchnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 16:35, koniczyn napisał:

hmm, nie zgodzę się z tym. nie licząc epików, świetnymi zestawami są itemy z serii "mooncloth
<tu wstaw nazwę slotu>" - możesz się w to ubrać od góry do dołu. Fakt, mooncloth ma cooldown
4 dni, ale na ah zawsze można go znaleźć. także zestaw "runed stygian <tu wstaw nazwę slotu>"
jest ok. Poza tym na 33 lvlu można uszyć sobie Robe of Power - cudowna szata dająca radę do
50 lvlu.


Nie zgodzę się z tym, o wiele lepsze itemy i łatwiej można po prostu wyfarmić (mam tu na myśli sety tier0). Zaś co do Runed Stygian setu, jedyne co w nim dobre do Shadow Resistance (nie patrzeć na mana regen, bo to i tak użyteczne raczej tylko dla priestów, a tamci mają wiele itemów ze spiritem, które odnawiają niemal tyle samo albo i więcej many), co z pewnością może się przydać do niektórych walk w MC (że choćby wspomnę o Lucifrionie czy Gehennas), a także do "ownowania" warlocka (wysoki shadow resistance praktycznie eliminuje warlockowi szanse obrony...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko czy gdy kupie gre WOW to musze jeszcze do niej odrazu dokupic karte per-paid czyli 199.99zl + 109zl = 308,99zl ???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczytaj sobie na stronie cd projekt tam pisza a nie na forum czytac dziecko umiesz? :P wejdzi i zobacz co trzeba do wowa jak tu sprzedaja oj ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 19:21, Radzisz napisał:

poczytaj sobie na stronie cd projekt tam pisza a nie na forum czytac dziecko umiesz? :P wejdzi
i zobacz co trzeba do wowa jak tu sprzedaja oj ludzie...

nie jeździj tak po nim co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 19:31, L33T napisał:

> poczytaj sobie na stronie cd projekt tam pisza a nie na forum czytac dziecko umiesz? :P
wejdzi
> i zobacz co trzeba do wowa jak tu sprzedaja oj ludzie...
nie jeździj tak po nim co??

To chyba sposób na dowartościowanie się i wyleczenie z kompleksów. Może zamiast tego kolega Radzisz powinien zamówić wizytę u specjalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 19:35, Ygrek-PL napisał:

Radzisz powinien zamówić wizytę u specjalisty?

o czym ty mówisz niech sie ludzie naucza szukać, nie dosć ze wystarcy kilka klikniec to jeszcze marudza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 19:04, IRASS71 napisał:

Ja mam pytanko czy gdy kupie gre WOW to musze jeszcze do niej odrazu dokupic karte per-paid
czyli 199.99zl + 109zl = 308,99zl ???!!!!


nie musisz...
kupujac WoWa masz 30 dni grania gratis. Pre-paid to 60 dni grania, ale nie musisz go kupować razem z grą.

cała sztuczka polega na tym ze kiedyś (nie wiem jak terz bo nie śledze) CDP wysyłał karty tylko raz w miesiącu
więc jeśli ci sie skonczyła subskrybcja i miałeś pecha to musiałeś czekać 2-3 tygodnie na karte.

jesli zamawiałeś razem z grą to gr i karta były dostarczane jednocześnie... za te 309 zeta to fakt ale w ten sposób miałeś zabezpieczone 3 miesiące grania...
a grając już 2,5 zaczynałeś zie zastanawiac :"hmm ciekawe kiedy mi sie subskrybcjaskonczy... ojej za 3 tygodnie. lepiej zamówie pre-paida"

ot i cała tajemniaca...
i po co ludzi odrazu odsyłać z kwitkiem "poszukaj sobie".
zresztąnie iwem czy w FAQ jest odpowiedz na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 20:08, HoZar napisał:

> Ja mam pytanko czy gdy kupie gre WOW to musze jeszcze do niej odrazu dokupic karte per-paid

> czyli 199.99zl + 109zl = 308,99zl ???!!!!

nie musisz...
kupujac WoWa masz 30 dni grania gratis. Pre-paid to 60 dni grania, ale nie musisz go kupować
razem z grą.

cała sztuczka polega na tym ze kiedyś (nie wiem jak terz bo nie śledze) CDP wysyłał karty tylko
raz w miesiącu
więc jeśli ci sie skonczyła subskrybcja i miałeś pecha to musiałeś czekać 2-3 tygodnie na karte.

jesli zamawiałeś razem z grą to gr i karta były dostarczane jednocześnie... za te 309 zeta
to fakt ale w ten sposób miałeś zabezpieczone 3 miesiące grania...
a grając już 2,5 zaczynałeś zie zastanawiac :"hmm ciekawe kiedy mi sie subskrybcjaskonczy...
ojej za 3 tygodnie. lepiej zamówie pre-paida"

ot i cała tajemniaca...
i po co ludzi odrazu odsyłać z kwitkiem "poszukaj sobie".
zresztąnie iwem czy w FAQ jest odpowiedz na to pytanie.


co racja to racja. ale typkowi chodzilo chyba o to, czy jak kupi wow odrazu sobie zagra a sądząc po tym ze chce pre paida nie ma karty kredytowej =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 01:25, Thrinity napisał:

Mam pytanie co do kart i oplat..czy mozna placic za WoW karta VISA Electron (z WBK Zachodni)?
czy moze system nie przyjmuje tego rodzaju kart?


Jesli nic sie nie zmienilo (a watpie) to nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 16:35, koniczyn napisał:

hmm, nie zgodzę się z tym. nie licząc epików,


Tak te sa fajne (chociaz drogie), jednak nie mozna na nich zarobic.

Dnia 17.03.2006 o 16:35, koniczyn napisał:

świetnymi zestawami są itemy z serii "mooncloth <tu wstaw nazwę slotu>" - możesz się w
to ubrać od góry do dołu. Fakt, mooncloth ma cooldown 4 dni, ale na ah zawsze można go znaleźć.
/..../Poza tym na 33 lvlu można uszyć sobie Robe of Power - cudowna szata dająca radę do 50 lvlu.


Ciuchy mooncloth (i inne) mozna zamowic u kogos zeby uszyl. Dajemy materialy i kilka monet (i tak taniej niz kupienie patternu) i mamy ciuszek. Cooldown na mooncloth jest tak duzy (cena na AH takze), ze produkcja takich ciuszkow na rynek jest albo nieoplacalna albo ryzykowna finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 19:21, Radzisz napisał:

poczytaj sobie na stronie cd projekt tam pisza a nie na forum czytac dziecko umiesz? :P wejdzi
i zobacz co trzeba do wowa jak tu sprzedaja oj ludzie...

Dziecko to ty moze jestes mnie to na Pan. A jak nie umiesz odpowiedziec to trzymaj gebe,chyba ze forum to jedyne miejsce gdzie masz odwage cos powiedziec.
Innym dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem problem z wybraniem add-onów do WoW-a więc zamieszczam link do paru ciekawych:
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=860 <== Tiatan panel. Obecnie tego użwam i jest całkiem spoko pokazuje pozycje gracza (X,Y), ilośc ammo, ilośc wolnych slotów w torbie, wytrzymałośc przedmiotów wraz z ewentualnym kosztem naprawy, ilośc expa w ciągu danej sesji i procentowy szacunek ile jeszcze expa do lv.
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=297 <==Insomniax Recompilation potężna dawka addonów co do zawartości Volvox pewnie lepiej wam wyjaśni
http://www.wow-pro.com/Downloads/details/id=54.html <==quick loot bardzo wygodne przyspiesza zbieranie dropów a jeśli mobek nic nie dropnoł to automatycznie zamyka okno
http://www.wow-pro.com/Downloads/details/id=55.html <== atlas zawiera mapki instancji łatwiej idzie się połapac gdzie co w nich jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 14:52, L33T napisał:

Sam miałem problem z wybraniem add-onów do WoW-a więc zamieszczam link do paru ciekawych:
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=860 <== Tiatan panel. Obecnie tego użwam i jest
całkiem spoko pokazuje pozycje gracza (X,Y), ilośc ammo, ilośc wolnych slotów w torbie, wytrzymałośc
przedmiotów wraz z ewentualnym kosztem naprawy, ilośc expa w ciągu danej sesji i procentowy
szacunek ile jeszcze expa do lv.
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=297 <==Insomniax Recompilation potężna dawka addonów
co do zawartości Volvox pewnie lepiej wam wyjaśni
http://www.wow-pro.com/Downloads/details/id=54.html <==quick loot bardzo wygodne przyspiesza
zbieranie dropów a jeśli mobek nic nie dropnoł to automatycznie zamyka okno
http://www.wow-pro.com/Downloads/details/id=55.html <== atlas zawiera mapki instancji łatwiej
idzie się połapac gdzie co w nich jest :D

titan panel się ciekawie przedstawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titan Panel nie jest zwykłym addonem a raczej swego rodzaju platformą do której można dodawać kolejne dodatki pracujące w środowisku Titana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się