Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2010 o 08:41, Wojman napisał:

WoW zaczyna mnie wkurzac. Niby sie fajnie gra, ale te lagi sprawiaja, ze co kilka minut
musze restartowac gre. Pol biedy kiedy sam wykonuje jakies zadania. Gorzej wtedy kiedy
ide na jakas instacje. :/ Wystepuja one niezaleznie od pory w jakiej gram i to po prostu
wkurza.


Może sprawdź swoje połączenie? Nie spotykam się z lagami, a grywam wieczorami gdy jest najwięcej ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak to jest dokładnie to, ewentualnie możesz zmienić odrobine wywalając "thunderstruck" oraz" blood and thunder" i wybierając "field dressing" i "blood craze" wariant 2 będzie lepszy do solo gry (zadania itd) natomiast 1 zwiększy twoje aoe a jak już mówiłem damage tanka jest naprawde dobry w cata, szczególnie aoe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sobotę zainstalowałem sobie triala na 10 dni. Gra bardzo mi się spodobała i zamierzam dokupić jeszcze miesiąc. Co jeśli kupię podstawowy abonament a nie będę kupował żadnego dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz kupować dodatków, ale żeby jeszcze zagrać musisz kupić podstawkę (pierwszego World of warcrafta)
no i jak już wpiszesz kluczyk, dostaniesz też darmowy miesiąc, a sama podstawka kosztuje z 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 22:11, ja33no napisał:

Czyli za marne 30 zł mam całkiem dobrą grę na dwa miesiące. Jak dla mnie dobry interes.

Sama gra nic Ci nie da, musisz kupić abonament na przynajmniej miesiąc, polecam ofertę 76,90 zł przelewem/przekazem za 2 miesiące z http://www.wowprepaid.pl/kup-karte-prepaid-wow.html?gclid=CK3Uru_l-6UCFcIj3wod1Q38oA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 22:41, Grodhar napisał:

Sama gra nic Ci nie da, musisz kupić abonament na przynajmniej miesiąc, polecam ofertę


Sama gra(tylko podstawka) da mu 1 miesiąc gry + jeszcze 10dni z triala
noo i Grodhar nie radzę reklamować sklepów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 19:25, ja33no napisał:

W sobotę zainstalowałem sobie triala na 10 dni. Gra bardzo mi się spodobała i zamierzam
dokupić jeszcze miesiąc. Co jeśli kupię podstawowy abonament a nie będę kupował żadnego
dodatku?


W ten sposób będziesz ograniczony tylko do tego, co oferuje Ci podstawowa wersja gry, czyli: podstawowe 4 rasy do wyboru, brak klasy death knight, ograniczenie lv postaci do 60lv (obecnie maksymalny to 85, a 60 jak człowiek nie głupi, to i w kilka dni idzie zrobić), brak możliwości latania własnym wierzchowcem po Azeroth, brak dostępu do 2 nowych kontynentów, brak nowych profesji (archeologia, inskrypcja), brak nowych kombinacji klas.

Niemniej wciąż masz dostęp do całego starego świata. Z jednej strony to bardzo dużo, ale z drugiej mało ludzi teraz gra poważnie w tych strefach, raidów (czyli esencji pve w WoW) prawie się nie robi na tym poziomie.

Summa summarum, kup podstawkę, dobij ten 60lv, pokręć się trochę. Jeśli dalej będziesz zachwycony grą, to wówczas poważnie zastanów się nad kupnem dodatków (a to już nie mały wydatek, bo są 3, a ostatni kosztuje 100zł i niestety nie daje Ci darmowego miesiąca grania). Osobiście polecam, tyle z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 11:02, Reffanov napisał:

Tutaj się trochę "machłeś" - oczywiście nowe kombinacje ras/klas są dostępne i w podstawce. :P


Tak? No dobrze, mój błąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 22:48, Redjevel napisał:

> Sama gra nic Ci nie da, musisz kupić abonament na przynajmniej miesiąc, polecam
ofertę

Sama gra(tylko podstawka) da mu 1 miesiąc gry + jeszcze 10dni z triala
noo i Grodhar nie radzę reklamować sklepów :)


Ale żeby aktywować ten miesiąc potrzebuje najpierw zapłacić za jakikolwiek abonament lub właśnie użyć triala, oczywiście druga opcja nie jest warta darmowych dziesięciu dni ze względu na ograniczenia wynikające z konta trial na które będzie skazany przez pierwsze 10 dni, chyba że już to naprawili, w co wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu po założeniu triala wpisuje się kod do podstawki i ma się 40 dni bez żadnych ograniczeń...
lecz niekiedy trzeba poczekać 24 godziny na to żebyśmy nie mieli tych ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Było już tu chyba dużo razy omawiane, poszukać można było, no ale dobra, wytłumaczę:

Pewna osoba (nazwijmy ją A) ma konto w World of Warcraft. Konto PEŁNE, to znaczy - nie trialowe. Wtedy, ujawnia się wiele opcji, m.in właśnie ta o którą pytasz. Wtedy, nasza osoba A, może rekrutować do WoW''a osoby, nie posiadające w ogóle konta na Battle Net''cie (albo po prostu bez jakiegokolwiek WoW''a, nawet triala na nim - obie wersje prawdopodobne :D). Dostaje od takiego nieszczęśnika (nazwijmy go B), jego e-mail. Osoba A, wchodzi teraz do Recruit a Friend, i otwiera się takie okienko. Na e-mail, i parę słów (np. nazwa serwera, swojej postaci, nie jest to jednak wymagane). Wtedy, osoba B, na swego e-mail''a dostaje kodzik rekrutacyjny, który to wpisuje na jakiejś tam stronce której teraz nie przytoczę, link do niej dostaje się pewnie w linku z kodem. Gdy wpisujesz ten oto kod, tworzysz równocześnie konto Battle Net - które do posiadania WoW''a jest potrzebne. Potem to już raczej sobie poradzisz... Aha, jeszcze jedno: korzystne jest to dla obu stron (dla rekrutującego: mounty, darmowy miesiąc gry. dla rekrutowanego: lepszy exp, i chyba coś takiego jak darmowe levele... pewny nie jestem.). Myślę tyle starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się