Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2011 o 02:55, Irmos napisał:


LFR jest banalne, prawie połowa ludzi tam się zapisujących to ( wybaczcie ) potocznie zwani retardami, którzy prostych poleceń w stylu " nie bij tego, tylko tamto", " wciśnij przycisk w odpowiednim czasie " niestety, nie rozumieją. Pomimo tego robi się 8/8 bez większych problemów, więc nie masz się co martwić o ubicie last bossa. Ale żeby nie było item level jest odpowiednio obnizony w stosunku do wersji normalnej ( odpiowiednio 384 i 390 LFR ; 397 i 403 normal, gdzie wyzszy item level jst lootem z Deathwinga ).
Czasem jednak niektórzy nie wytrzymują całej szopki i wychodzą, ilez można tłumaczyć jedną rzecz w koło, jesli połowa raidu ma to w nosie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, przy użyciu LFR da się ubić wszystkich bossów, włącznie z DW. Jest to oczywiście dość okrojona wersja normala, przez co jeszcze bardziej nudna niż normal właśnie.

Tak jak i osoby z postów wyżej, ja również jestem rozczarowany tym raidem, a w szczególności samym Deathwingiem. Bardzo mi przykro że z każdym kolejnym patchem moja ulubiona gra robi się coraz nudniejsza i cholernie monotonna. Już myślałem że raidu bardziej nudnego niż Firelands nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Pierwsze co się rzuca w oczy to UI. Rozumiem, kwestia gustu, ale ty masz typowy burdel : > A jeśli chodzi o samą grę to odniosłem wrażenie, że niedokońca wiedziałeś co się dzieje : > No i przeciwnicy jakoś wymagający nie byli, ale jak to mówią, praktyka czyni mistrza : ) GL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 18:50, Murith napisał:

>
Pierwsze co się rzuca w oczy to UI. Rozumiem, kwestia gustu, ale ty masz typowy burdel
: > A jeśli chodzi o samą grę to odniosłem wrażenie, że niedokońca wiedziałeś co się
dzieje : > No i przeciwnicy jakoś wymagający nie byli, ale jak to mówią, praktyka
czyni mistrza : ) GL


Jeśli chodzi o UI to właśnie moim zdaniem ja mam wporządku. Kto co lubi. Niedługo powinnien się ukazać jakiś poradnik czy coś w którym wyjaśnie i zaprezentuje moje UI. Tak przeciwnicy nie byli wymagający ponieważ to niski raiting, teraz się już podniosłem więc powinni być trochę trudniejsi. Jeśli uznałeś że nie wiem co się dzeje przez umiejscowienie kamery to ja tak gram jak by co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UI nie ma sie co czepiac, te Twoje jeszcze calkiem przejrzyste, czasami jak patrze na ssy niektorych UI to sie zastanawiam jak to mozna ogarnac. A co do samych walk, nie czepiajac sie ale do gry w takim setupie nie potrzeba zbyt duzo skilla, zadnego fakowania, uciekania, trzymania cc, nic. Ot wbic sie w przeciwnika i go zabic. Rozwalaja mnie ostatnio te wszystkie melee cleavy swoja prostota, szczegolnie od 4.3. Na szczescie na 2k+ jest ich duzo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze że chociaż jeszcze rogal/prej, rogal/mag, dk/prej, mag/prej są skomplikowane w 2v2(srsbsnstrollfacelol)
pozatym rngadinem i tak się nie da grać z healerem więc... /wink
...przy czym i tak wolałbym randomowego rogala/ferala czy dk żeby sie nie stresować robiąc capa ;P
ps: jupijaj 4.3.2 vengeance nerf bat bat czemu tak późnoooo? ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 02:10, SoieR napisał:

dobrze że chociaż jeszcze rogal/prej, rogal/mag, dk/prej, mag/prej są skomplikowane w
2v2(srsbsnstrollfacelol)


Chociaz musza trzymac cc i inne duperele :P Chociaz fakt faktem 2v2 jest tak popieprzonym bracketem ze masakra, zero balansu.

Dnia 13.01.2012 o 02:10, SoieR napisał:

ps: jupijaj 4.3.2 vengeance nerf bat bat czemu tak późnoooo? ;3


I boost hunta, bosko :) teraz beda mnie zjezdzac na 1 gcd, zamiast na dwoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska gildia Moherowe Berety na serwerze EU Eonar zaprasza w swoje szeregi.
Poszukujemy polskich graczy, którzy wzmocnią nasz skład.

Rekrutacja otwarta dla wszystkich klas (poza warlockiem) - mile widziani dobrzy DPS-i.

Rajdujemy 4 razy w tygodniu (Śr, Czw, Pon, Wt) od 21.00 do 24.00

Zapewniamy miła i przyjazną atmosferę, zapewnianą przez dojrzałych i odpowiedzialnych graczy.

Zapraszamy do rekrutacji na stronę WWW gildii:
moherowe.guildomatic.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2012 o 02:10, SoieR napisał:

ps: jupijaj 4.3.2 vengeance nerf bat bat czemu tak późnoooo? ;3


Haha jak zawsze Blizz sie budzi na ostatnia chwile lol : P jeszcze niech znerfia te facerollowe DK w Blood bijesz bijesz juz cieszysz sie ze ma 10% hp i nagle boom omg heal za 10000k wtf i jeszcze ten chory Veng. qur.a co za zal . Juz widze tych placzacych DK obracajacych sie na strzalkach , backpedalujacych na S , ktorzy placza jaki to Nerf Bat dostali :>>

pozdro :)
ps/ Soier wysle ci real id przy okazji jak bede online i cie widzial ^^ bo z miliona altow ciezko zlapac kogos znajomego : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za post nad postem ale poprzedniego niemoglem edytowac ^^
Do walk nic nie mam widac ze starasz sie uzywac "focusa" a to jest bardzo wazne . Co do UI widzialem tam ze masz zbindowanego HoPa na 6 a Freedoma na 7 ;p niewiem jak daleko mozesz siegnac palcami ; p taka mala rada zbinduj sobie te 2 spele blizej ja osobiscie mam pod "X" bo jest najwygodniej uzywac speli ktorymi mozna doslownie spamowac "czytaj Freedom" a uwalniaja z "slow''a" . Pozdrawiam i zycze jak najlepszych tytulow PvP :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 17:18, Kamell napisał:



Wiem właśnie. Ale freedoma mam w healbocie. Niedługo nagram poradnik dla retri palka i wszystko w nim opiszę jak ja mam itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, kupiłem sobie Battlechest,zrobiłem konto i gram... No dobra. Dołączyłem do Burning Legion tylko... że ja wolę najpierw PvE ,a potem do PvP... A na dodatek mam taki problem ,że pokazuje się ,że postac nie została znaleziona itd... o co chodzi?
Z drugiej strony mam kilka serwerów WoW,ale szukam takiego co jest średnio polaczków (nie lubię tego, ale czasami przyda się pomoc po polsku :D), ponieważ także nie lubię polskiego spamu i wulgaryzmu.
Proszę o pomoc i dzięki z góry :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 09:03, BartexooN napisał:

Mam takie pytanie, kupiłem sobie Battlechest,zrobiłem konto i gram... No dobra. Dołączyłem
do Burning Legion tylko... że ja wolę najpierw PvE ,a potem do PvP... A na dodatek mam

nie ma praktycznie żadnej różnicy między serwerami pvp a pve, ot raz na rok na srwie pvp cie zgankują, ale jako że siedzisz cały czas w bezpieczeństwie (najpierw do 15lvla na terenach hordy/allly i tam przeciwna frakcja cie nbie może atakować, to poźniej i tak lvluje się w instach)

Dnia 15.01.2012 o 09:03, BartexooN napisał:

taki problem ,że pokazuje się ,że postac nie została znaleziona itd... o co chodzi?

odczekaj chwile i wbij od nowa

Dnia 15.01.2012 o 09:03, BartexooN napisał:

Z drugiej strony mam kilka serwerów WoW,ale szukam takiego co jest średnio polaczków
(nie lubię tego, ale czasami przyda się pomoc po polsku :D), ponieważ także nie lubię
polskiego spamu i wulgaryzmu.

taaak bo to wielka różnica między polskim chamstwem a obcojęzycznym ;>
no ale przynajmniej jest się kewl jak mi się wydaje, cóż

Dnia 15.01.2012 o 09:03, BartexooN napisał:

Proszę o pomoc i dzięki z góry :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie lubisz "polactwa", to po co założyłeś postać na Burning Legion? To najgorszy możliwy wybór. Wybierz sobie jakiś wysoko albo średnio (high, medium) zaludniony serwer (najlepiej sprawdzać to wieczorami). Na prawie każdym istnieją jakieś polskie gildie, a jeśli nie, to prawdopodobnie i tak tam są, tylko że grają w gildiach międzynarodowych.

Przy obecnym stanie gry nie ma prawie żadnej różnicy między serwerami PvP a PvE. Blizzard dawno temu zabił world pvp i na razie nic nie wskazuje na to, żeby to się miało zmienić. Niby są jakieś zapowiedzi na najbliższy dodatek, ale dopóki nie zobaczę realnych zmian, nie uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się