Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2012 o 17:01, Shadow1994 napisał:

1. Czy musi mieć mnie ktoś w znajomych czy każdy człowiek dobrej woli tutaj może zrobić
coś z dwustronną korzyścią jeżeli się zdecyduję?


Nie, wystarczy, że podasz swój adres mailowy przypisany do kotna battle.net i każdy może wysłać zaproszenie. Pod pojęciem "każdy" mam na myśli właścicieli aktywnych kont WoW.

Dnia 06.04.2012 o 17:01, Shadow1994 napisał:

2. Pewnie interesowałoby mnie wyniesienie postaci na 80lvl i stąd ciekawość. Po prostu
ją tworzę, kupuję abonament (normalnie, tak jak zawsze w 6-7 dniu???) i wybieram, że
chcę ją na 80 lvlu? O_o.


Żeby mieć postać na 80 lvlu wcale nie musisz opłacić abonamentu, równie dobrze możesz to zrobić w ramach darmowych 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby znalazł się jeszcze ktoś, kto by na ten mail wysłał SoR:

charls7c@gmail.com . To już ostatni, przysięgam, dzięki (na takich warunkach moje środowisko zaczęło masowo wracać do Azeroth, sorki :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 19:06, Ichvander napisał:

Wojman siedzi i odswieza forum co minute bo chce na wszystkich postaciach mounta zapewne
;P


Na forum siedze długo i często, ale po za tym reszta się zgadza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 20:42, Vilmar napisał:

Mogę prosić o SoR? GG: 1602776 :)


No ja już dzisiaj nie mogę, bo limit dwóch wyczerpałem, ale koledzy na pewno Ci wyślą. Chyba, że wolisz poczekać do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar zacząć WoW-a (w triala do 20 lvl za darmo), i czy żeby grać w ten trial to trzeba zakupić oryginalną grę czy wystarczy ściągnać klienta? I jeśli zdecyduje się na grę na globcu wystarczy że kupie battle chesta żebym grać i czy w tym battle checie jest pre-paid (jeśli tak to na ile dni)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 20:34, FratelloAgito napisał:

czy żeby grać w ten trial to trzeba zakupić oryginalną grę czy wystarczy ściągnać klienta?


Musisz tylko założyć konto na battle.net i ściągnąć klienta WoWa.

Dnia 07.04.2012 o 20:34, FratelloAgito napisał:

I jeśli zdecyduje się na grę na globcu wystarczy że kupie battle chesta żebym grać i czy w tym battle checie
jest pre-paid (jeśli tak to na ile dni)?


Wystarczy, że zakupisz battle chesta i dodasz go do triala. Otrzymasz wtedy podstawkę, TBC oraz 30 dni grania. Pre-paidy musisz kupować osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 21:08, FratelloAgito napisał:

A ja jeszcze jedno pytanie, jeśli zakupie battle chesta to czy np będę mógł zrobić goblina
albo worgena? Czy muszę także zakupić dodatek Cataclysm?


Nie będziesz miał takiej możliwości. Musisz zakupić dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 21:08, FratelloAgito napisał:

A ja jeszcze jedno pytanie, jeśli zakupie battle chesta to czy np będę mógł zrobić goblina
albo worgena? Czy muszę także zakupić dodatek Cataclysm?

Battle Chest jest dzisiaj średnio opłacalny (chyba, że zależy ci na pudełkach), bo można o wiele taniej kupić sam klucz. Teraz kupując samą podstawkę automatycznie otrzymujesz content z TBC, więc musisz "jedynie" dokupić WotLK i Cataclysm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie gry, czy mozna zablokowac czas grania , zeby nie schodzily dni? Chodzi mi o to, że np. jeśli nie będę grał przed dwa tygodnie to te dni przepadną czy może mogę to jakoś zabklokować? Jeśli można, to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się