Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Trailer dobry, jak z resztą wszystkie cinematiki Blizzarda. Ale jednak nie wywołał we mnie emocji takich jak cinematic do Vanilli i TBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z związku z ciekawą promocją na gram.pl postanowiłem zakupić WoWa z dodatkami. Obiło mi się jednak o uszy, że nie opłaca się gry instalować z płyty tylko dodać gry do konta i z stamtąd ściągnąć klienta. Potwierdzacie to? :)

Mam zamiar zagrać wojownikiem z rasy człowiek. Macie jakieś porady dla początkującego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 10:08, Andrzej15 napisał:

Z związku z...


Tak, potwierdzam, że lepiej ściągnąć klienta z BattleNetu. Masz od razu grę załataną do wersji 4 i mniej zajmie Ci instalacja, a i tak czeka Cię trochę ściągania, ale przynajmniej do pewnego momentu pobierania, będziesz mógł odpalić grę (i podczas zabawy będzie pobierać pliki).

A co do porad odnośnie wojownika. Jeżeli chcesz zawsze mieć grupę na instancje to idź w drzewko zwane "protecion", mówiąc inaczej tank. Na początku gry i tak wszystko jest łatwe więc ogarniesz bez problemu. A jeżeli wolisz zdobyć 85 poziom na zadaniach, to leć w "Arms". O swoje obrażenia i sprzęt zacznij się martwić dopiero na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Po prostu ściągnij klienta z konta na BN. Wszystko samo się ściągnie, skonfiguruje i zainstaluje.
A co do porad... WoW jest prosty jak budowa cepa, problemy pojawiają się dopiero w pvp lub raidach, ale zanim zaczniesz się w to bawić, powinieś spokojnie mieć już trochę doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://us.battle.net/support/en/article/mists-of-pandaria-beta-optin-and-faq

How long will the beta test last?
We have not determined an exact date for the end of the beta test. We’ll post a notice when the beta test is nearing completion.

Lepszej odpowiedzi na razie chyba nikt Ci nie udzieli. Choć ja mogłem przegapić jakiś blue post, w którym data została już podana. Tak czy siak, jeszcze pewnie ze 2, może 3 tygodnie beta powinna trwać. Choć jak na mój gust, to im dłużej tym lepiej, mniej błędów lepszy balans, więc równie dobrze mogłaby być i do 24 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 21:26, EmperorKaligula napisał:

pytam tutaj bo pod newsem z kluczami moj komentarz utonie w morzu próśb o klucz:

czy ktoś wie do kiedy trwa beta ?


Jest jakiś inny sposób na zdobycie klucza do bety?
Ponieważ jestem gdzieś 400+
pod morzem obywatelów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 22:30, Redjevel napisał:

Jest jakiś inny sposób na zdobycie klucza do bety?
Ponieważ jestem gdzieś 400+
pod morzem obywatelów :P


nie mam pojęcia, to pierwszy giveaway jaki widziałem poza tweeterowym gównem polegającym na rzuceniu co ileś minut JEDNEGO klucza, który jest już wykorzystany po setnych sekundy od wysłania wiadomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 01:01, Andrzej15 napisał:

Czyli wszystko jasne - czekać na pudełka, zarejestrować gry i ściągać.


Możesz nie czekać na pudełka. Po prostu na swoim koncie battle.net dodaj darmowego traila do WoWa. I tak musiał ściągnąć klienta, a przy trialu trochę czasu zaoszczędzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Założyłem konto do Starter Edition, pobrałem wersję EU English i nie mogę się zalogować, gdyż pisze, że nie ma takiego konta, bądź jest inny klient niż powinien, ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili i tak wszystkie serwery leżą, bo jest weekly maintance, więc może spróbuj później.
Bo jeśli założyłeś konto na http://eu.battle.net/pl/ i stąd pobrałeś started edition, a wszystko ściągnęło się prawidłowo, to nie powinno być problemów.
Z drugiej strony dzisiaj wychodzi bardzo duży patch do D3 i choć jedno z drugim nie ma wielkiego związku, to już nie raz jedna gra wpływała na drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 19:42, EmperorKaligula napisał:

czy bete można instalować w inne miejsce niż C:\program files ?


łopatologicznie przeniosłem to co stworzyło po uruchomieniu setupa na inna partycje i sciaga sobie pliki tam gdzie chce. Ale dlaczego nie spytali gdzie chce instalowac ? dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 09:43, EmperorKaligula napisał:

/ciach

Z tego co kojarzę installer WoWa to musisz sobie w pewnym momencie sam określić ścieżkę, bo inaczej ładuje się to na standardowo przypisaną partycję i folder. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za zwrot akcji w sprawie Wowa...

Mam pilne pytania:
1. Czy Battlenet obsługuje Paypal?
2. To pytanie może być głupie ale: od kiedy jest liczony darmowy miesiąc - od ściągnięcia gry czy od pierwszego uruchomienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 00:38, Andrzej15 napisał:

1. Czy Battlenet obsługuje Paypal?

Tak. http://eu.battle.net/support/pl/article/paypal-faq

Dnia 24.08.2012 o 00:38, Andrzej15 napisał:

2. To pytanie może być głupie ale: od kiedy jest liczony darmowy miesiąc - od ściągnięcia
gry czy od pierwszego uruchomienia.

Ściągnięcie klienta nie ma nic wspólnego z liczeniem abonamentu. Darmowy miesiąc jest liczony od początku, kiedy pierwszy raz opłacisz grę. Bez zrobienia żadnej opłaty, nie zagrasz w ogóle. Trzeba albo aktywować pre-paid (wychodzi wtedy darmowy miesiąc+2 miesiące gry) lub opłacić kartą (miesiąc to najkrótszy możliwy czas do kupienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się