Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2012 o 01:34, Arcling napisał:

>
Ściągnięcie klienta nie ma nic wspólnego z liczeniem abonamentu. Darmowy miesiąc jest
liczony od początku, kiedy pierwszy raz opłacisz grę. Bez zrobienia żadnej opłaty, nie
zagrasz w ogóle. Trzeba albo aktywować pre-paid (wychodzi wtedy darmowy miesiąc+2 miesiące
gry) lub opłacić kartą (miesiąc to najkrótszy możliwy czas do kupienia).

Nie prawda, nie trzeba płacić. Darmowy miesiąc jest liczony od dodania klucza gry do konta bnet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 01:34, Arcling napisał:

> 1. Czy Battlenet obsługuje Paypal?
Tak. http://eu.battle.net/support/pl/article/paypal-faq

Niby obsługuje ale trzeba mieć kartę kredytową lub debetową by móc przypisać Paypala do konta... a takiej nie mam:(

Ech... mówi się trudno. Może przyszłości też będą promocje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 09:52, Inquis1t0r napisał:

Nie prawda, nie trzeba płacić. Darmowy miesiąc jest liczony od dodania klucza gry do
konta bnet.

Cóż, ja swoje konto już aktywowałem kilka lat temu a kiedyś tak to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 13:51, Arcling napisał:

> Nie prawda, nie trzeba płacić. Darmowy miesiąc jest liczony od dodania klucza gry
do
> konta bnet.
Cóż, ja swoje konto już aktywowałem kilka lat temu a kiedyś tak to wyglądało.

Wtedy też tak to nie wyglądało. Mam konto od 2007...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie bety, właśnie wpisałem klucz z cd action który wygrałem i zauważyłem że mam 2 konta do wyboru gdy się loguje wow1 i wow2 na wow1 nie mogę stworzyć pandy a na 2 już tak :)
czyżbym miał już dostęp do bety od dłuższego czasu a nie wiedziałem?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam, a swój klucz do bety wpisywałem dawno, to jak zaczynasz brać udział w becie to Ci robi tak jakby oddzielne konto do wowa ( oczywiście w obrębie twojego konta battle.netu) i tylko z niego możesz grać w bete, twoje konto wow1 to zapewne ptr obecnego dodatku a wow2 to ptr pandarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie jak rozwiazac problem z MoP Beta Setup, gdzy jak próbuje odpalić to, to wyskakuje przy Checking for Updades "We could not connect to the battle.net patch service. Please check your internet connection and try again". Error code: BLZPTS00002. Wczoraj było dobrze, dziś musiałem reinstalować bete i wyskakuje ciągle to. Jak naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowitym łukiem szczęścia wpłata na Battleneta zdążyła wpłynąć przed zakończeniem promocji na stronie Blizza, przez co udało mi się zakupić wszystkie części WoWa za 80 złotych :P Nie pozostaje mi nic innego jak zasysać i wchłonąć w świat Warcrafta. Ostatnio WoWa grałem jako 10-dniowy trial(chyba przed premierą drugiego dodatku) i bardzo mi się podobało :)

Na koncie mam możliwość ulepszenia Cataclismu na wychodzący dodatek - zyskam coś, jak to zrobię czy po prostu w dniu premiery pobierze mi się dodatek(coś czuję, że to jednak głupie pytanie ).

>Nie prawda, nie trzeba płacić. Darmowy miesiąc jest liczony od dodania klucza gry do konta bnet

To prawda, choć na pierwszy rzut oka rzeczywiście wygląda, jakby trzeba było kupić abonament. Po zakupie podstawki przeniosło mnie na stronę, gdzie miałem wybrać metodę kupna abonamentu(za pomocą karty kredytowej lub kodu). Dałem jednak by mnie przeniosło do mojego konta a tam widnieje, że mam darmowy miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 18:11, SarenkaB napisał:

Nie wiecie może kiedy można spodziewać się patcha na europejskich realmach?


Jutro po przerwie na maintenance (około 11).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 18:04, Andrzej15 napisał:

Niesamowitym łukiem szczęścia wpłata na Battleneta zdążyła wpłynąć przed zakończeniem
promocji na stronie Blizza, przez co udało mi się zakupić wszystkie części WoWa za 80
złotych :P /ciach/

To fajnie i fajnie dla Blizza. Wiadomo przeciez, ze nie bez powodu taka kampania dokladnie na chwile przed premiera GW2. Podziwiam Blizza za swietny marketing:P. Teraz gram w WoW i GW2, zaraz nowy rok na studiach sie zaczyna... przechlapane:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 19:43, Eilene napisał:

To fajnie i fajnie dla Blizza. Wiadomo przeciez, ze nie bez powodu taka kampania dokladnie
na chwile przed premiera GW2. Podziwiam Blizza za swietny marketing:P. Teraz gram w WoW
i GW2, zaraz nowy rok na studiach sie zaczyna... przechlapane:).


A jutro jeszcze wchodzi patch 5.0.4, który wywróci do góry nogami talenty i parę innych rzeczy (np. bronie strzelające). Też raczej nie przypadek :)
Mam również wrażenie, że data wydania MoP została specjalnie ustalona na miesiąc po GW2. Wtedy GW2 przestanie być nowością i część osób może wrócić do innych MMO, a Blizzard akurat wyskoczy z nowym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 21:33, Dregorio napisał:

/.../
Możesz opisać zmiany? A jeśli Ci się nie chce to linka do strony, będę wdzięczny.

Trochę tego za dużo, żeby opisywać tutaj. W skrócie - znikają sloty na łuki, relics i różdżki. Broń zasięgowa będzie teraz trzymana w slocie na main hand i ma dostać lekkiego buffa (żeby zrekompensować straty wynikające z odebrania main/off hand broni).
Paladyni będą mogli mieć do pięciu Holy Power naraz, ale nadal wydać max trzy na umiejętność.
Będzie cap na mana pool, co sprawi, że wybór między int a wis stanie się ciekawszy.
Nowy system talentów.
Znikają glyphy Prime.
Znika cap na daily quests.
Blizzard wprowadza Scenariusze, czyli coś w rodzaju dungeonów w wersji light (wystarczy trzech graczy o dowolnych specach). Z tym że akurat to nie będzie dostępne od jutra.

Więcej szczegółów tutaj
http://eu.battle.net/wow/en/blog/5739421/Patch_504_Survival_Guide-24_08_2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 22:37, Dregorio napisał:

/.../
Podziękował. jeszcze jedno pytanie. jak z tą Symbioza druidową. Musi być w part ta osoba?
Czy starczy ze ''ukradnę'' przypadkowemu?

Niestety tego nie wiem. Mało gram druidem, więc nie interesowałem się jego zmianami za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 22:39, pkapis napisał:

> /.../
> Podziękował. jeszcze jedno pytanie. jak z tą Symbioza druidową. Musi być w part
ta osoba?
> Czy starczy ze ''ukradnę'' przypadkowemu?
>
Niestety tego nie wiem. Mało gram druidem, więc nie interesowałem się jego zmianami za
bardzo.

A ja nigdzie nie widzę, ale może nie szukam zbyt dokładnie :D Teraz przeszukuje mmo-champion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 18:58, piecia997 napisał:

> Nie wiecie może kiedy można spodziewać się patcha na europejskich realmach?

Jutro po przerwie na maintenance (około 11).

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się