Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2012 o 20:10, GanD napisał:

Niedawno cały klient bety przeszedł gruntowną przebudowę i każdy musiał go ściągnąć od
nowa.


mhm to wszystko wyjasnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Na oficjalnej stronie wowa pojawiła się informacja odnośnie mist of pandarian - edycji kolekcjonerskiej. Czy będzie ją można zamówić w pre-orderze na gramie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie, mam takie pytanie.

Wczoraj napisałem liścik do "Game Mastera", z powodu zepsutego zadania z jednych z lokacji gry. Dziś się do mnie odezwał, jak zwykle zaprosił do czatu, tylko był taki problem, że kiedy ja coś pisałem, to GM nic nie widział i tylko wołał mnie czy jestem.

I się zastanawiam, czy to ja nie umiem używać okna do rozmów? Bo domyślnie wchodziłem w to okienko, klikałem na jego pseudo i próbowałem szeptać jak to zwykle bywa (już 2 razy rozmawiałem z GM). Ale w tym wypadku, gość nie widział co pisałem, a mi wywalała systemowa informacja, że rozmowa z GM jest teraz niemożliwa i prosimy nie modyfikować listu, aż do zniknięcia ikonki.

To ja coś źle robiłem, czy to może GM czegoś sobie nie odblokował do rozmowy ze mną? Bo trochę mi głupio, że nie zdołałem wyjaśnić sprawy. A pracownik stwierdził, że albo mnie nie ma, albo go ignoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 14:02, Osiol napisał:

To ja coś źle robiłem, czy to może GM czegoś sobie nie odblokował do rozmowy ze mną? Bo trochę mi głupio, że nie zdołałem wyjaśnić sprawy. A pracownik stwierdził, że albo mnie nie ma, albo go ignoruje.


Kiedy GM do ciebie pisze to otwiera się oddzielne okno do rozmów. Nie można samemu do niego pisać klikając na jego nick (mają auto ignory czy coś). Jeśli nie otworzyło się okno - najpewniej jakiś addon ci je zablokował.
/r też powinno działać - jest to komenda do odpisania ostatniej osobie, która do ciebie whispowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2012 o 15:29, DemoBytom napisał:

Kiedy GM do ciebie pisze to otwiera się oddzielne okno do rozmów.


Okno było, jak kliknąłem na nie, to tak wiadomości docierały jakbym pisał na zwykłym ogólnym (czyli każdy kto stał obok mnie to widział co piszę), więc w panice i zarazem z przyzwyczajenia klikałem na jego pseudo (także w tym oknie) i sądziłem, że to wystarcza, bo byłem pewien, że tak przy dwóch ostatnich rozmowach podobnie robiłem. A tu nic. Nawet omyłkowo /g mi się robiło. Ale przyznam, że skrótu /r nie użyłem, może dlatego, że akurat jeszcze ktoś do mnie szeptał.

No nic...jak mi wyskoczyła ta ankieta, to napisałem, że z jakiegoś powodu nie mogłem się porozumieć z GM''em, a problem sam się rozwiązał.

W każdym razie, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu ktoś kto organizuje gildię na MoP na realmie Burning Legion? Bo tak w sumie pomyślałem że całkiem spoko byłoby nowy content odkrywać jakąś ekipą, więc jeśli znajdzie się ktoś taki kto szuka osób do gildii to niech napiszę, Horda, Rogue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 17:31, Osiol napisał:

Okno było, jak kliknąłem na nie, to tak wiadomości docierały jakbym pisał na zwykłym ogólnym

Miałem kiedyś podobny problem, ale to było przez addony. GM do mnie napisał, wyskoczyło defaultowe okienko chatu z GMem i dodatkowo okienko WIMa z ta rozmową, i jak odpisałem przez WIMa to napisało się na /s (ale przez blizzowe okienko już było ok), więc może i u ciebie jakiś konflikt addonów był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś może potwierdzić linkiem, że Herlad of the Titans znika w Pandach? Bo słyszałem takie plotki, ale nigdzie nie moge znaleźć potwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 12:47, Murith napisał:

Mam pytanie, czy ktoś może potwierdzić linkiem, że Herlad of the Titans znika w Pandach?
Bo słyszałem takie plotki, ale nigdzie nie moge znaleźć potwierdzenia.

Mi tam się zdawało, że jedyne co ma się zmienić to bycie account-wide, a nie dla pojedyńczej postaci. No i do zrobienia tylko przez <=80, co jest dosyć logiczne, biorąc pod uwagę ile hp dają póżniejsze levele.

Z innej beczki - obijając się od WoWa nie śledziłem na bieżąco, a tu widzę ostre tyły mają. Ciekawe jakie wnioski wyciągną na przyszłość. Trudny content w 4.0? Ludzie uciekają. Tony nerfów i banalne piątki w 4.3? Ludzie uciekają. Pandy i Pokemony - ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam zakupić WoW battle chest za parę dni, ale mam parę pytań zanim ostatecznie zdecyduję się na zakup:

1. Obecnie gram w starter edition, i Burning Crusade jest już ''wbudowane'' w podstawkę. Gdzieś tam wyczytałem, że TBC jest wbudowane do każdego podstawowego wowa - ale czystej podstawki nigdzie nie znalazłem w sklepie. Jeśli więc zakupię Battle Chesta, to podejrzewam, że będę miał dwa kody (jeden z podstawki, drugi z dodatku). W takim układzie jeśli gra powinna zawierać TBC już po wpisaniu kodu z podstawki, co mi daje to, że będę posiadać też kod do TBC? Czy jest jakikolwiek bonus związany z wklepaniem tego kodu?

2. Ile dni gry zawiera battle chest? Czasami ludzie piszą że 30, czasami że 40, a czasami że nie posiada w ogóle. Jak z tym w końcu jest?

3. Jeśli czas gry mi się skończy, a ja nie zapłacę abonamentu, to czy moje konto jest całkowicie zablokowane, czy wciąż będę mógł chociażby zalogować się na postać bez możliwości expienia, czy może zagrać inną postacią do 20 lvl (bo jakby nie było, ten content jest free-to-play)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


1. Tutaj niestety się nie orientuję.
2. Battlechest pozwala Ci na 30 dni gry. Jednak możesz stworzyć konto trial, które daje kilka dni gry i na nim zarejestrować kod wtedy wychodzi około 40 dni(Nie pamiętam już ile to jest dokładnie, sam zakładałem konto kilka lat temu).
3. Niestety po skończeniu czasu gry nie będziesz w stanie się do niej zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dosłownie parę dni temu kupiłem Battlechest i sprawa wygląda tak: W pudle masz jeden kod - nie jest on kodem do podstawki, ani też kodem do TBC. Jest on kodem do Battlechesta, czyli podstawki + TBC.
2. 30 dni, aczkolwiek słyszałem że na stronie battlenetu można wybrać trial do WotLK i Cat''a - każdy z nich to dodatkowe 10 dni. Należy jednak użyć tego już po 30 gratisowych dniach.
3. Jedrzej_92 już odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 13:16, Malevyn napisał:

sa szanse na wowa w jezyku polskim ?


Raczej nie ma opcji, za mało Polaków gra by Blizz się zastanowił(zresztą takie przedsięwzięcie tanie nie jest a zysk znikomy) i poza tym bardzo mała część polskich graczy(WoWa) wyraża potrzebe polonizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 13:16, Malevyn napisał:

sa szanse na wowa w jezyku polskim ?

A jaki powód niby miałby Blizz by to zrobić? Tłumaczenie, to z sensem, jest bardzo trudne i mało opłacalne przy dzisiejszym rynku MMO w Polsce. Nie okłamujmy się, dalej raczkujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się