Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2006 o 19:16, Mecki napisał:

Czy ktos juz przenosil postac na inny serwer poprzez płatne migracje? Ile trwa taka operacja
i czy odbywa sie bez problemów?



Przenosilem, trwa chwile i nie bylo problemow, praktycznie mozna rzec, ze jest to robione od reki ale Blizz, o ile sie niemyle, daje sobie dwie godziny bodajze na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 19:25, Kret1977 napisał:

> Czy ktos juz przenosil postac na inny serwer poprzez płatne migracje? Ile trwa taka operacja

> i czy odbywa sie bez problemów?


Przenosilem, trwa chwile i nie bylo problemow, praktycznie mozna rzec, ze jest to robione od
reki ale Blizz, o ile sie niemyle, daje sobie dwie godziny bodajze na to.

W mailu ktory od nich dostalem, napisali ze proces potrwa 5 dni, czekam juz 3. Do zaplacenia za migracje uzylem karty platniczej visa electron z pko bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZe!
Mam właściwie prośbę a mianowicie:
Gram na serwerze na którym jest tylko kilku polaków a chciał bym przniesc postac na BURNING LEGION.I moje pytanie to to co o tym sądzicie czy się opłaca przenosci tam postac i czy wogole sie oplaca prznosic postacie?W końcu yo kosztuje 78zł ;/ i teraz zwracam sie do was o radę czy przeniosic sobie postac na to BL zeby grac z polakami czy zostawic postac i grac nia dalej na tym serwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 20:55, Maxi33 napisał:

CZe!
Mam właściwie prośbę a mianowicie:
Gram na serwerze na którym jest tylko kilku polaków a chciał bym przniesc postac na BURNING
LEGION.I moje pytanie to to co o tym sądzicie czy się opłaca przenosci tam postac i czy wogole
sie oplaca prznosic postacie?W końcu yo kosztuje 78zł ;/ i teraz zwracam sie do was o radę
czy przeniosic sobie postac na to BL zeby grac z polakami czy zostawic postac i grac nia dalej
na tym serwie?


Nie gram ba BL, ale z tego co słysze w ogole Ci go nie polecam. Jest to jeden z czołowki najbardziej zapchanych serwerow, do ktorego często się stoi w kolejce. Radziłbym ci jakiś inny Medium lub Recommended.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 20:55, Maxi33 napisał:

CZe!
Mam właściwie prośbę a mianowicie:
Gram na serwerze na którym jest tylko kilku polaków a chciał bym przniesc postac na BURNING
LEGION.I moje pytanie to to co o tym sądzicie czy się opłaca przenosci tam postac i czy wogole
sie oplaca prznosic postacie?W końcu yo kosztuje 78zł ;/ i teraz zwracam sie do was o radę
czy przeniosic sobie postac na to BL zeby grac z polakami czy zostawic postac i grac nia dalej
na tym serwie?

nie polecam ani przenoszenia postaci, ani akurat na BL
coz Ci az tak teskno za polakami? gralem z dosyc dosyc duza ich liczba, na kilku serwwach i w sumie nie ma jakiejs roznicy czy gra sie z obcokrajowcami czy polakami, no... moze jest jedna, obcokrajowcy sa zazwyczaj milsi niz polacy
no i co do BL to czasem sa kolejki z wieczora, serwer juz lata swoje ma, kupa ludu ma zajefajne itemki, i wymagania co do przyjecia do gildii sa coraz to wyzsze
jesli jestes na jakims srednim serwerze, co do "wieku" i ilosci graczy, to lepiej tam zostan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem a mianowicie zaczolem grac szamanem i teraz chciałem sie dowiedziec w co mam inwestowac pk w talentach ?? najlepiej jak by ktos zrobił najlepsze drzewko w talentach dla szamana zgory thx ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 21:04, XardasiK napisał:

Wiecie może jakiego moda używa ten koleś na filmiku? Pokazuje między innymi "HP < 50%" "Critical!"


Wyglada jak Scrolling Combat Text

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 20:55, Maxi33 napisał:

CZe!
Mam właściwie prośbę a mianowicie:
Gram na serwerze na którym jest tylko kilku polaków a chciał bym przniesc postac na BURNING
LEGION


O ile się nie myle to nie ma możliwości przeniesienia postaci na serwer o statusie full, a takim jest BL. Ta usługa ma służyć głównie rozładowaniu serwerów, a nie dokładniejszym ich zapychaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Volvox Ci już napisał, ja dodam jeszcze, że od jakiegoś czasu (chyba 1.12-nie jestem pewien) podobna opcja jest dostępna w Interface Menu w grze. Masz możliwość wybrania tego co ma Ci pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 21:04, XardasiK napisał:

Wiecie może jakiego moda używa ten koleś na filmiku? Pokazuje między innymi "HP < 50%" "Critical!"
itp.


Większość komunikatów to Scrolling Combat Text, ale ten komunikat HP < 50% jest z moda LoWHPAlert
http://www.curse-gaming.com/en/wow/addons-158-lowhpalert.html

Bardzo stary mod, ale działa bez problemu nawet w 1.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BL ma status FULL, więc NIE PRZENIESIESZ tam postaci. Opcja płatnego transferu jest, ale tylko na serwery wskazane przez Blizza (FULL nie wchodzą w grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 15:02, Starter napisał:

Tak mozna. Jezeli znów chcesz miec WoWa 1.0 to wes znajdz w folderze gry narzedzie Repair
i go urzyj.

to jest odpowiedź na mojego posta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 00:12, TTBoS napisał:

mam maly problem a mianowicie zaczolem grac szamanem i teraz chciałem sie dowiedziec w co mam
inwestowac pk w talentach ?? najlepiej jak by ktos zrobił najlepsze drzewko w talentach dla
szamana zgory thx ^^


Zależy jaka droge chcesz wybrać:
http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/shaman/talents.html
No i na oficjalnym forum oczywiście jest wspaniały tenat o talentach:
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html;jsessionid=7B92C0922E01F60898AE5D82B19FDA04?topicId=11872487&sid=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się