Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2006 o 21:22, Snake_GMC napisał:

Grasz bez przerwy.


hohohoho - to widze, że na przerwę świąteczną już mam zajęcie ;)

muahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy Aerie Peak jest strasznie drogie? Najtańsze Magister''s Gloves jakie widziałem były za 100g (jak dla mnie, nie są chyba tyle warte) a Magister''s Binding za 300...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 21:44, michu96 napisał:

A jeszcze mam pytanie czy nie narzekacie na zbyt duze oplaty abonamentowe?? I kto za te rachunki
u was placi??

Najlepiej samemu pójść do pracy i sobie opłacać abonament:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:18, Snake_GMC napisał:

Czy mi się wydaje, czy Aerie Peak jest strasznie drogie? Najtańsze Magister''s Gloves jakie
widziałem były za 100g (jak dla mnie, nie są chyba tyle warte) a Magister''s Binding za 300...


To jest na czym robic kase ;) U nas ja skupuje Magistry (i nie tylko), disenchantuje i wystawiam za 5-6g jako brilliant shardy i jeszcze na tym dobrze wychodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 21:44, michu96 napisał:

A jeszcze mam pytanie czy nie narzekacie na zbyt duze oplaty abonamentowe?? I kto za te rachunki
u was placi??


Ja pogralem w WoWa prawie 5 miesięcy i przystopowalem kiedy mial wyjsc Gothic3. Teraz mam na polce prepaida i nie wiem czy uzyc czy czekac do wakacji. :P A oplaty ie sa takie straszne, wystarczy zrezygnowac pare razy z piwa i kebaba i bedzie abonament czy tam z hotdoga i CDactiona. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale mam pytanie. Bardzo lubie grac w WoW(gram od 6 miesiacy) i mialem zamiar zakupic nową kartę pre-paid, tak jak co każde 2 miesiące, ale tym razem kiedy próbuje zamówić je za pośrednictwem gram.pl otrzymuję komunikat "chwilowy brak towaru, planowana dostawa: po 7.09.2006". Jest to dość dziwne biorąc pod uwagę, iz moją ostatnią kartę pre-paid zamówiłem 3 pażdziernika, czyli po tej dacie. Jestem dość zmartwiony tą sytuacją, jako iż nie mam dostępności do karty kredytowej a moja aktualna subskrybcja kończy się 10 grudnia, jestem również członkiem raiding guild na Eonar, więc nie mogę sobie pozwolić na długą bez czynność.

Chciałbym więc wiedzieć kiedy karty pre-paid będą znów dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś słyszałem, że wraz z najnowszym patchem ma być tak, że jak się nie ma wysokiego enchantingu (ja nie mam! nie cierpię) to nie będzie można disenchantować wysokopoziomowych przedmiotów. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 10:30, Snake_GMC napisał:

A gdzieś słyszałem, że wraz z najnowszym patchem ma być tak, że jak się nie ma wysokiego enchantingu
(ja nie mam! nie cierpię) to nie będzie można disenchantować wysokopoziomowych przedmiotów.
Czy to prawda?


Tak, zbyt wiele ludzi uzywalo 6 poziomowych altow do disenchantowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego WoWa za darmo na 10 dni: możesz grać 10 dni bez ograniczeń (czyli 10x24x=240h zabawy :P), po podaniu danych na tej stronie Blizz wysyła Ci na e-maila cd-keya i link do strony na której możesz ściągnąć grę (musisz ściągnać ponad 2GB, chyba, że pożyczysz od kogoś kto ma na cd). Po ściągnięciu gry i spatchowaniu, zakładasz konto na wow-europe.com i masz 10 dni grania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:25, CH1CKEN napisał:

Odnośnie tego WoWa za darmo na 10 dni: możesz grać 10 dni bez ograniczeń (czyli 10x24x=240h
zabawy :P), po podaniu danych na tej stronie Blizz wysyła Ci na e-maila cd-keya i link do strony
na której możesz ściągnąć grę (musisz ściągnać ponad 2GB, chyba, że pożyczysz od kogoś kto
ma na cd). Po ściągnięciu gry i spatchowaniu, zakładasz konto na wow-europe.com i masz 10 dni
grania!!


Ja mam wowa od kuzyna tylko ze rodzice nie pozwolili mi uruchomic konta!! Poniewarz wedlug nich gupstwem jest placic 50zl za miesiac !! Ok teraz mam inny problem zalogowalem sie podalem key i wypelnilem formularz jest problem oni mnie tam pytali czym bede placil karta czy gotowka i bylo tam podana kwota!! O co chodzi??Czy czasem to nie oszustwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy zakładaniu jakiegokolwiek konta wymagane jest podanie karty kredytowej i jednocześnie sposobu opłacania (miesięcznie lub rzadziej) lub numeru karty zdrapki (pre-paid). Tak już sobie Blizzard wymyślił. Po założeniu konta można wszystkie dane o karcie usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się