Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2006 o 18:00, Daimon_Frey napisał:

Przy zakładaniu jakiegokolwiek konta wymagane jest podanie karty kredytowej i jednocześnie
sposobu opłacania (miesięcznie lub rzadziej) lub numeru karty zdrapki (pre-paid). Tak już sobie
Blizzard wymyślił. Po założeniu konta można wszystkie dane o karcie usunąć.


Zasadnicze pytanie jak to mozna zrobic?? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:35, Solstheim napisał:

Czyli jak rozumiem to jestes w tej gildi? jezeli tak to znajdzie sie jakies miejsce dla mnie
narazie gram na trialu wiec moze nie bede mógł zostac przyjetey ale za 8-7 dni bede miał juz
pełnego wowa

Nie ma problemu między 20-21 zagadaj do presa przyjmę cie do gildii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko.... zastanawiam się nad kupnem WoW i czy mając prędkość neta 1 mb/s mógłbym sobie spokojnie pograć...????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:02, luzer napisał:

Mam małe pytanko.... zastanawiam się nad kupnem WoW i czy mając prędkość neta 1 mb/s mógłbym
sobie spokojnie pograć...????? :)


Żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli o co chodzi co masz zrobic jak nie masz numeru karty kredytowej do zalozenia konta to w goglach wpisz cos w stylu card number i bedziesz miał jakies numerki potem zaznacz karte wez jej numer z googli i działa potem jak ci sie skonczy czas grania bedziesz mógł usunac dane o karcie w manage account chyba a jezeli chodzi ci o płacenie abo do gry na to na gram.pl mozna kupic karty prepaid około 120zł z przesyłka i przedłuzaja waznosc konta o 2 miechy
A tak w oóle to zdradziłem Horde:D i przeszełem do allianca wiec pres nie dojde jednak do gildi gram terz dwarfem hunterem i ciekawa postac nie powiem choc dosc czesato ginie bo nie ma mi kto tankowac bo na peta jeszcze nie zasłużyłem
A co do "pacza" to z kad go mozna juz download bo chciał bym przez noc go sciagnac zeby móc jutro po powrocie ze szkółki pograc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nic nie przyśle. Skoro masz już założone konto, to po prostu włącz grę i się zaloguj. Konto i hasło są takie same jak te nazwy, które przy rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

697MB ... WoW ... ściągnięte rano w dwie godziny przez downloadera blizza bez p2p ... teraz tylko czekać do jutra aż włączą gre ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie trzeba było być Nostradamusem, by się domyślić, że Blizz się nie wyrobi z ETA - standard. :) Zresztą dzieje się tak coraz częściej i już niezbyt chętnie wynagradzają w postaci dodatkowego dnia - ostatnimi czasy Aerie Peak nieźle świrowało, więc straciłem ze 2,5 dnia - niestety nie oddali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe właśnie mi się aktualizuje i coś mi się zdaje że teraz nie oderwę się od WoW''a - dla porównania patchowanie do 1.12.x to jakies 470MB a ten zawiera wszystkie update''y od kilku lat, natomiast sam najnowszy 2.0.1 to 697MB a to chyba coś mówi ;) Myślałem że pre-paid będzie jutro ale chyba paczki z gram nie wysłali jeszcze (a zamawiałem wczoraj około 19 :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ponieważ od kilku miesięcy nie gram w WoW''a to czy ktoś może wie czy jak mam konto w WoW''ie to, czy jak kupie dodatek i podam dane z mojego konta z (I) WoW''a to będę miał moje postacie w The Burning Crusade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG... Nowy patch nowe problemy...
żaden addon nie działa:( i po raidach w tym tygodniu:p dopuki nie wyjdize crta:)
LFG channel - BRAK!! kurde ale te UI tego LFG jest tak hmmm, tropszku dziwne:) zobczymy jak sie spisze, no ale niech ludzie pracuja nad upgrade''ami raidowych addonow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:51, MichałSt napisał:

Mam pytanie, ponieważ od kilku miesięcy nie gram w WoW''a to czy ktoś może wie czy jak mam
konto w WoW''ie to, czy jak kupie dodatek i podam dane z mojego konta z (I) WoW''a to będę
miał moje postacie w The Burning Crusade?


Przeca nie zakładasz nowego konta do BC. Głupotą by było jakby niemożna było grać swoimi postaciami z podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 17:03, piccolo36 napisał:

OMG... Nowy patch nowe problemy...
żaden addon nie działa:( i po raidach w tym tygodniu:p dopuki nie wyjdize crta:)
LFG channel - BRAK!! kurde ale te UI tego LFG jest tak hmmm, tropszku dziwne:) zobczymy jak
sie spisze, no ale niech ludzie pracuja nad upgrade''ami raidowych addonow:)


Większość addonów jest już przepisana do wersji 2.0 wystarczy trochę poszukać :p, ale gorszym problemem jest to że jeszcze Deathwinga nie uruchomili ^^ co chwile zmieniają miało być o 17 teraz znów o 19....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś co to jest Macro??(może się to wydawac głupie, ponieważ grałem w WoW''a (( w orginał),kupiłem go w wakacje, ale narazie nie gram(skończył mi sie się czas(mam na abonament)), ale naprawdę nie wiem co to jest Macro, tzn. nie wiem jak go używac i o co w tym chodzi:::::::::sorki za tak bezsensowne pismo i chaos, ale ja chiałbym tylko wiedziec co to jest Macro.)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się