Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2006 o 05:06, ManiakPL napisał:

ortografia to jakis nowy dodatek do wow-a??? bojak takto dajcie linka zeby pobrac albo gdzies
kupic :P

Grają po stronie hordy nie wiem jak jest z Alliance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 06:42, enderek3 napisał:

Proponuje się jej nauczyć ;P. I angielskiego też, zdziwisz sie jak bardzo pomaga w graniu w
WoW''a :D


Dokładnie.
Oczywiście ludzie nie znający angielskiego też mogą grać w WoWa (bo kto im zabroni?), ale mam tu do nich prośbę: żeby nie pchali się na żadne Dungeony, Raidy, Chaty, Party itd. Psują wtedy grę. A poza tym co to za przyjemność zgadywać o co chodzi w questach, chodzić z miejsca do miejsca i tłuc moby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zapytać o 2 rzeczy

1.Jeśli korzysta się z płatności kartą pri-coś tam :P to czy przy pierwszym zakładaniu kąta kiedy poda sie wymagany numer karty to ma się 2 miesiące grania ( 1 darmowy dołączony do gry i drugi z karty ) ??
2.czy jest jakieś spolszczenie do WoW ewętualnie czy gdzieś można znaleść tłumaczenie misji z WoW ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2006 o 21:29, masterHADES napisał:

1.Jeśli korzysta się z płatności kartą pri-coś tam :P to czy przy pierwszym zakładaniu kąta
kiedy poda sie wymagany numer karty to ma się 2 miesiące grania ( 1 darmowy dołączony do gry
i drugi z karty ) ??


Pre-paid (popularnie zwane zdrapką) przedłuża abonament o dwa miesięce, czyli miałbyś 1 darmowy z gry + 2 z pre-paid. Nie musisz podawać nr pre-paid, wystarczy nr karty płatniczej (ten można znaleźć w necie) i potem anulowanie subksrypcji.

Dnia 28.11.2006 o 21:29, masterHADES napisał:

2.czy jest jakieś spolszczenie do WoW ewętualnie czy gdzieś można znaleść tłumaczenie misji
z WoW ??


Spolszczenie - nie. Tłumaczenie questów - nie (przynajmniej ja nie spotkałem). Ludzie nie znający angielskiego też grają, ale jak im to idzie, nie widziałem. Mała znajomość angielskiego się przydaje. Ewentualnie możesz zacząć grać na realmie gdzie dużo Polaków jest (Vek''nilash, Burning Legion). Tu http://teaser.wow-europe.com/ możesz spróbować WoWa za darmo przez 10 dni (musisz ściągnąć z 2GB i mieć jakieś 5GB wolne na rozpakowanie i patchowanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 09:29, Snake_GMC napisał:

Już sobie poradziłem. Korzystając z okazji zapraszam na Aerie Peak do Snake Eaters. Mój nick
w grze Isabellee


Przepraszam ze taki stary post wyciagam ale ciekawi mnie czy czasami zagladasz na fora na wow-europe ?

Jesli tak to pamietasz forum war miedzy AP i Stormreaver''em ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 10:49, Snake_GMC napisał:

Szybki pytanie i proszę o odpowiedź z jednym zdaniem wyjaśnienia. Kim zagrać: gnomem warlockiem
czy krasnoludem palkiem? ;)


Lockiem
Palladynem sie nudno leveluje i grinduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,
Tu http://teaser.wow-europe.com/ możesz spróbować WoWa za darmo przez 10

Dnia 28.11.2006 o 22:25, CH1CKEN napisał:

dni (musisz ściągnąć z 2GB i mieć jakieś 5GB wolne na rozpakowanie i patchowanie).

byłes kiedyś na tej stronce? bo mam problem czekajac na wowa to 10 dni by mi sie przydało bo akurat by sie skonczylo wtedy kiedy bym mial wowa lecz robie wszystko jak jest podane przepisuje ten kod i wyskakuje
"incorret security anwser plz try again" ok tylko ..wa mac gdzie jest to security anwser? nigdzie go nie widze a imo na cholere sa te kody potwqierdzajace co ona sprawdzaja wzrok wlasciciela czy co? bo nie mowie ze akurat tu ale na niekotrych stronach sa napisane jakas chinska czcionka i nie wiadomo co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne ale kod jak zawsze przepisałe jak byl i nadal nie dzialalo ale wkoncu zdenerwowany zmienilem date urodzenia wyszlo ze mam 90lat ale działa:D nie wiem wow jest od ile lat ze ze swoim normalnym wiekiem nie moglem sie zalogowac?(lub jakims cudem popelnialem jednak blad w kodzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałbyś cd-keya w e-mailu od Blizza, a 10 dni by uciekało od dnia założenia konta, czyli spokojnie mógłbyś ściągnać grę i ją spatchować, potem założyć konto i grać 10 dni. WoW jest od 12 lat i może blokować poniżej tego wieku.

Te kody sprawdzające są przeciwko spamerom, bez nich spamerowskie programy zakładałyby w kółko tysiące (miliony?) kont e-mailowych, growych, itp. i używałyby ich do nielegalnych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 16:12, CH1CKEN napisał:

Dostałbyś cd-keya w e-mailu od Blizza, a 10 dni by uciekało od dnia założenia konta, czyli
spokojnie mógłbyś ściągnać grę i ją spatchować, potem założyć konto i grać 10 dni. WoW jest
od 12 lat i może blokować poniżej tego wieku.


Żeby założyć konto trzeba być osobą pełnoletnią, wszystko jest napisane w ToU.
Osoba pełnoletnia może (jest to jedyny wyjątek) udostępnić konto jednemu dziecku, dla którego jest rodzicem lub opiekunem. Konta nie wolno udostępniać nikomu innemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć. Mam takie pytanie. Jest taki sobie smoczek EMRISS i go dotyczy moje pytanie. W ilu trzeba iść aby go zabić? i czy potrzebna jest jakaś specjalna technika na niego czy normalnie. Gildia w której jestem jest na poziomie ZG a żuca ion fajna kusze i ma wysoki dropp jej i nie ukrywam że by sie mi ona przydała? A więc jak sądzicie mam szanse w 5-10 osób zabic go czy potrzeba wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 10:41, Xard18 napisał:

A więc jak sądzicie mam szanse w 5-10 osób zabic go czy potrzeba wiecej?


Potrzeba wiecej, to rajdowy smok wiec powinno byc ok 40.
Technika jest podobna na wszystkie 4 Emereland Dragons. Lejemy tak aby smok nie stal przodem do rajdu i uwazajac na zielona chmurke (a co kazde 25% smok ma atak specjalny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się