Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2007 o 21:57, Sth`Devilish napisał:

/.../


Wielkie dzięki! :D Teraz to już mogę grać hehe

PS. 2 bronie (konkretnie u rogala) można nauczyć się 2 broni (albo sztyletów) - u trenera no nie? I gdzie kupić truciznę, i jak ją wykorzystać

Z góry dzięki :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 22:07, marcin1930 napisał:

PS. 2 bronie (konkretnie u rogala) można nauczyć się 2 broni (albo sztyletów) - u trenera no
nie? I gdzie kupić truciznę, i jak ją wykorzystać

Z góry dzięki :)

Pozdrawiam


Dual Wield uczy trener chyba na 4 czy 6lvlu, a żeby móc przygotowywać trucizny najpierw musisz zrobić quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy się nie śmiejcie czasem z ludzi, którzy nie mogą gdzieś trafić w WoWie.
Ja pamiętam za pierwszym razem też myślałem z kilka dni, jak tu dostać się elfem do stolicy ludzi :-P.
Mało tego, pamiętam ze jak pewna osoba zabrała mnie na piechotę z IF do Loch Modan do takiej jaskini, gdzie zbiera się uszy i sprzęt pozostawiony przez górników, to juz w połowie drogi nie wiedziałem, gdzie jestem. :-)
Dopiero jak człowiek się nagra z kilka miechów, to ten świat WoWa robi się jakby mniejszy. :-D


@ GanD

"" ... wsiąść na statek w Darnassus, potem z buta do Ashenvale przez Barrens do Ratchet, stamtą statkiem do Booty Bay i dalej na północ z buta do Stormwind.""

Tak, a przy Albukerki skręcić w lewo :-D
Nie mąć ludziom w głowach GanD :-P. Znacznie szybciej jest z Auberdine bezpośrednio do Wetlands i potem (uwaga na krokodyle i pająki) przez Loch modan do IF i ciuchcią do SW ;-). A co ważniejsze, tak jest bezpieczniej ... wyobrażasz sobie lvl 15 w STV ? To jak wyrok śmierci. :-O
Fakt, ze nie grałem dość długo, ale pewnych rzeczy się nie zapomina :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 21:54, GanD napisał:

> Mam kilka pytań:
> 1. Jak się przenieść z np.stolicy elfów do stolicy ludzi na niskim poziomie

Dnia 18.03.2007 o 21:54, GanD napisał:

Poprosić warlocka w Stormwind o summon lub maga w Darnassus o portal do Stormwind lub wsiąść
na statek w Darnassus, potem z buta do Ashenvale przez Barrens do Ratchet, stamtą statkiem
do Booty Bay i dalej na północ z buta do Stormwind.


To chyba możliwie najdłuższa i karkołomna ścieżka do Stormwind :P W STV to by ginął gdzieś tak po 5-10 sek od każdego wskrzeszenia, bo tam mobki latają 30-40 lvl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2007 o 22:34, Dann napisał:

Dopiero jak człowiek się nagra z kilka miechów, to ten świat WoWa robi się jakby mniejszy.
:-D


Kilka? Wystarczy miesiąc-dwa, aby móc wszystkie strefy odwiedzić i odkryć całe mapy. Potem świat już rzeczywiście wydaje się dużo mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy aliantem nie miałem lv wyższego niż 10, więc krótszej trasy nie znam. Podałem drogę, z której mógłby skorzystać i hordziak i aliant :P
btw. w STV większym zagrożeniem od mobków są gracze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 00:13, GanD napisał:

Ja nigdy aliantem nie miałem lv wyższego niż 10, więc krótszej trasy nie znam. Podałem drogę,
z której mógłby skorzystać i hordziak i aliant :P


Aha ;-) ... no tak, to by Ciebie usprawiedliwiało ... po części. Tyle ze gość chciał poznać, jak dojść elfem (a elfów przecież w hordzie nie ma :-P) do miasta ludzi.

Dnia 19.03.2007 o 00:13, GanD napisał:

btw. w STV większym zagrożeniem od mobków są gracze ;)


Rzeczywiście na PvP dochodzą jeszcze ludzie. Ale teraz to ja powiem, ze nigdy nie miałem większego lv niż 10 na serverze PvP, także kwestię innych ludzi mogłem pominąć. :-)

PS. Twoje zdanie odnośnie aliantów i lv 10 możnaby przepisać i do mnie, tyle że zamiast "aliantem", wpisać "hordziakiem". :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2007 o 22:23, Alliar napisał:

Dual Wield uczy trener chyba na 4 czy 6lvlu, a żeby móc przygotowywać trucizny najpierw musisz
zrobić quest.


Aha, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 15:12, TigerXP napisał:

Gram warriorem nocnym elfem, kto może mnie nauczyć walki dwoma mieczami i który muszę mieć
poziom?


U woja Dual Wield uczy trener na 20 poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dual wield rogal ma na 10lvlu (warriorzy i hunterzy na 20lvlu)-od trenera. Na trucizny questa dostajesz na 20lvlu od rogue trenera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że Twój trial jest nieaktywny już tyle dni. Po prostu wpisując key z oryginała dostaniesz te 30 dni. Bez obaw.

@Hacket
W ostatnim patchu druidzi dostali nerfa, a warriorom nieco przybyło i to oni znów lepiej tankują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z racial bonusami tj Engineering+15 (gnomy), Enchanting+10 (blood elfy) czy Jewelcrafting+5 (draenei) dostaje się jakieś korzyści w stylu na przykład formuł/schematów wymagających skilla wyższego niż maksymalny możliwy do osiągnięcia dla innych 375 (podobnie jak to np było przed TBC, gdzie trzeba było mieć wysoki skinning aby zedrzeć skorę z The Beast)? Czy też te bonusy mają na celu jedynie pomóc w szybkim rozwijaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 17:12, Sth`Devilish napisał:

Czy w związku z racial bonusami tj Engineering+15 (gnomy), Enchanting+10 (blood elfy) czy Jewelcrafting+5
(draenei) dostaje się jakieś korzyści w stylu na przykład formuł/schematów wymagających skilla
wyższego niż maksymalny możliwy do osiągnięcia dla innych 375 (podobnie jak to np było przed
TBC, gdzie trzeba było mieć wysoki skinning aby zedrzeć skorę z The Beast)? Czy też te bonusy
mają na celu jedynie pomóc w szybkim rozwijaniu?


Nie to po prostu bonusiki ;) Niema żadnych recept/planów wymagających 385 skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku, ze teraz jednak wszystko zacznę jakby od nowa. Za kilka dni (najprawdopodobniej środa-czwartek) wracam do WoWa zobaczyć co tam nowego w TBC i tym razem już sobie upatrzyłem dosć młody server, na którym jest mało lvl 60+ , ale dość sporo graczy ogółem, a balans między stronami (H : A) jest prawie jak 1 : 1 ;-).
Server ten nazywa się "Hellfire" ... oczywiście tylko Normalny. Servery GvP (Gank vs Player :-P) mnie nie interesują.
Zapewne nie gra tam nikt z Polski, ale mi to akurat zupełnie nie przeszkadza (a może nawet tak będzie lepiej :-)). A przyjaciół do listy znajdzie się jakichś nowych mam nadzieję.

W sumie nawet nie wiem, po co to piszę :-P, ale jeśli ktoś zaczyna grę w WoWa, to zachęcam do startu na serverach recommended. Łatwiej potem o porządną gildię i w ogóle. Choć to tylko IMO.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Hellfire jest jeszcze jako tako A : H. Jest 55% do 45%, ale np. na Sporeggar jest gorzej. Tam aż 57% populacji serwera to BE. Różnie ten balans się układa. Szkoda, bo to chyba jedyny nowy RPPvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej na miejscu nowych graczy teraz nie zaczynał gry na nowych RP-PvP, tylko wracał na stare dobre i bardzo dobrze zbanalansowane Defias Brotherhood lub The Venture Co (na którym gram), tymbardziej że te robią się co raz bardziej puste... Dlaczego? Bo na nowych serwerach raczej i tak nikogo nie będzie obchodzić Azeroth i prawie wszyscy będą robić wyścig do Outlands i lvl 70, a na starych przynajmniej można czasem liczyć na pomoc np kolegi z lvl 70, który porobi za przewodnika w jakichś starych dungeonach, tudzież pomoże z trudnym questem, dzięki czemu nie trzeba będzie omijać połowy gry w drodze do 60 lvlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, dlatego chyba zrobię jak mówisz. Na Defias jest sporo Alliance, więc tym łatwiej będzie (mam nadzieję) o pomoc, zwłaszcza w questach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się