Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2007 o 20:26, cOr napisał:

kurde pojawil sie kolejny problem. zainstalowalem wowa i teraz od razu probuje wgrac tbc ale
po pierwszej plycie jak mam wlozyc druga, wkladam i sie wszystko wiesza =( nie moge nic wcisnac
i pokazuje (brak odpowiedzi) resetowalem kompa juz 3 razy


Poczekaj troche dluzej niz te 5min ;). Instalka WoWa ma to do siebie ze dlugo szuka plyty potrzebnej do instalacji. A to "brak odpowiedzi" czesto sie zdaza i nie tylko w WoWie. Jak sie poczeka dluzej to nagle nasz "trup" zmartwychwstaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest dobre dla wojownika preferującego dual-wield. Czy najlepsze to trudno powiedzieć. Na pewno uniwersalnego buildu nie ma, ale ten powinien być dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fury ma imba dps atm i jest lepszy w raidach, ale już w patchu 2.1 czeka go nerf (bo za dobry jest). Do pvp jednak polecałbym Ci arms - z ms robisz w 30 sek jakieś 3k dmg więcej niż fury. Taki mój build pod pvp z ms: http://www.wowhead.com/?talent=LMhxdAboghdbZVVzV0xo (oczywiście możesz cos zmienić, ale najważniejsze to ms, second wind, blood frenzy, impale, 2H spec, imp overpower, death wish).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 13:14, CH1CKEN napisał:

Fury ma imba dps atm i jest lepszy w raidach, ale już w patchu 2.1 czeka go nerf (bo za dobry
jest). Do pvp jednak polecałbym Ci arms - z ms robisz w 30 sek jakieś 3k dmg więcej niż fury.
Taki mój build pod pvp z ms: http://www.wowhead.com/?talent=LMhxdAboghdbZVVzV0xo (oczywiście
możesz cos zmienić, ale najważniejsze to ms, second wind, blood frenzy, impale, 2H spec, imp
overpower, death wish).



Ja bym dał jednak w Polaxe spec z jednego powodu - gram orkiem i ma bonus do toporów, co się mimo wszystko przyda w raidach gdzie będzie się z reguły biło moby na większym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanko - te 5% w sword spec czesto wchodzi. Wydaje się to strasznie mało jednak w porównaniu w sumie do tego że można w sumie do axe u orków dodać 5% do crit i mieć zwiększoną szansę na trafienie z rasowej umiejętności. Pytam się o orka bo nim gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 19:54, UMC.Hugo napisał:

gram od niedawna i wydaje mi się że Horda ma o wiele mniejsze terytorium pod kontrolą :/ czy
tak jest?

Jeśli chodzi o liczbę stref oznaczonych Horde i Alliance to jest ich po równo. Każda z ras (za wyjątkiem gnomów i trolli, które dzielą strefy ze swoimi sojusznikami) ma po dwie strefy startowe. Oczywiście wiele z onaczonych jako contested posiada np. posterunki tylko dla Hordy/Przymierza, ale ich liczba jest w miarę zbalansowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram juz jakis czas w WoWa i poznalem wiekszosc jego tajnikow ale caly czas nie moge sie pokapowac o co chodzi z tymi Soulbondami... Jak to jest ze mam fajny mieczyk i nie moge go wystawic na AH bo jest Soulbound a gdy patrze w AH to jest tych mieczy od groma. Od czego to zalezy czy dany przedmiot jest soulbound czy tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soulbond to znaczy, że ten przedmiot jest z tobą "połączony" i nikt inny nie może go użyć, nie można go także odsprzedać. Jedynie można sprzedać go u NPC. Przedmioty tego typu dzielą się na dwie grupy: BoP (bind on pickup - przedmiot staje się soulbound, gdy tylko go weźmiesz) i BoE (bind on equip - czyli staje się soulbound wtedy, gdy go użyjesz, np. znajdujesz jakiś element pancerzy i jak już raz go założysz to już staje się soulbound i tego cofnąć nie można).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 21:50, Dawid Taal napisał:

Właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem WoW.
Ps. JAK zarejestrować się na servy prywatne?


eeee...? jakie są twoje zamiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 21:50, Dawid Taal napisał:

Właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem WoW.
Ps. JAK zarejestrować się na servy prywatne?


Znów się zacznie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 16:53, marcin1930 napisał:


> a ty czasem nie grasz na karazhan? bo skads znam ten nick

Grasz po stronie Hordy czy Aliantów?



horda oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 21:50, Dawid Taal napisał:

Właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem WoW.
Ps. JAK zarejestrować się na servy prywatne?


Wyślij do CBŚ maila z danymi i podaj w tytule: jestem piratem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 11:11, WickedChildren napisał:

na czym polega czar Ritual of Summoning


Warlock zaznacza osobę z drużyny i otwiera jej portal dzięki czemu może ją przywołać do siebie. Oczywiście aby rytuał się udał na portal musi kliknąć jeszcze dwóch innych graczy (też muszą być w drużynie) znajdujących się przy locku rzucającym zaklęcie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się