Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2007 o 11:49, skubsa napisał:

A jest tam ktoś z Low LvL ?


ja mam 16 ;p inni mają po 12,13,15,25,2? jest chyba jeden z 44 :D ale nie gra od 11 dni chyba. reszty nie pamiętam. ogólnie jest spoko jak chcesz to wchodź! chętnie cię przyjmiemy ;p a jaką klasą masz zamiar grać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram Krwawym Elfem, Warlockiem. Spotkałem innego Warlocka o tym samym levelu co ja (tylke, że nieumarłego) i towarzyszył mu hmyyy... Nie wiem jak to nazwać, ale jak "Arcade cośtam", taki przeźroczysty a wokół niego unosiła się mgiełka. Gdzie i czy można nauczyć się przywołąnia takiego "stwora"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 12:22, Dawid Taal napisał:

Zakładam konto i jest "ZIP/Postal Code" co tam trzeba wpisać?


o ile się nie mylę to jest kod poczotwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:55, UMC.Hugo napisał:

>

UD Warlock , fajnie , że takie lvl bo moze pójdziemy na WC ;) Zaczynam grać 18 ( po maturach brata ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:18, oOreVenOo napisał:


Ja tak napisałem ;D Dlaczego ? Ponieważ mają do d*** rasy i lokacje. Takie Gnomy , przecież to wygląda gorzej niż . . . no jest beznadziejny. a lokacja u NE ? Wszystko takie kolorowe, zastanawiam się tylko , dlaczeog tam nie zabija się motylków? Przecież takie obrzydliwe pająki ? Fuj!
Teraz już chyba wiesz dlaczego dla mnie granie Ally to strata czasu ? Ja wolę śmierdzących UD, wielkie krówki, orków oraz Trolle ( BE też będą ). Porzuciłem Ally choć miałem tam kolegów z miasta ( była by grupka raidowa ) , ale wole czerpać przyjemność z gry, a nie grac na przyus tylko dlatego , że gram z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:18, oOreVenOo napisał:

Ktoś napisał że granie Alliance to strata czasu, niby dlaczego ?



Do tego co napisał Skubsa pragnę dodać jeszcze NE hunter ala Legolas oraz loladynów w wieku -14 lat - jest ich tam zatrzęsienie. A na większości serwerów stan ally do hordy jest taki ze wyjdzie nawet czasami dwóch ally na jednego z hordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja z kolei nie cierpiałem grać Hordą, strasznie mi nie pasiły tamtejsze tereny wole sobie polatać po ładnych krajobrazach. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:50, oOreVenOo napisał:

No a ja z kolei nie cierpiałem grać Hordą, strasznie mi nie pasiły tamtejsze tereny wole sobie
polatać po ładnych krajobrazach. ^^



Latać po tych terenach i tak możesz. Ale - o gustach sie nie dyskutuje - dla każdego odpowiada co innego. Taureny też mają ładną krainę startową. Przy wyborze rasy bardziej patrzyłem na historię i wygląd -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z portalami ? Chciał bym np zacząć NE i od razu z Darnassus przenieść się do Stromwind jakimś portalem da się to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:58, skubsa napisał:

Tylko statkiem , moja droga ;)


WTF?! Jaka moja droga ffs ?! Facetem jestem...!

xD

Dobra, dobra skołuje te statek a skąd odpływa tak btw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:49, Xard18 napisał:

Do tego co napisał Skubsa pragnę dodać jeszcze NE hunter ala Legolas oraz loladynów w wieku
-14 lat - jest ich tam zatrzęsienie.

Bzdurny mit, po obu stronach można spotkać idiotów. Nie są oni wyłącznością Przymierza. Na twoim miejscu nie obrażałbym paladynów. Raz, że nie jest to wyłączność Przymierza, a dwa - na pewno sam nieraz skorzystasz z ich pomocy (lub już to robisz), więc nie rzucałbym bezpodstawnymi oskarżeniami na takich graczy. Chociaż zawsze grałem Hordą, to ja jednak nie obrażam Przymierza. Poza tym "ci czternastolatkowie" równie często grają jako undead (np. warlock lub rogue - wiem, bo sam takich spotkałem).
>A na większości serwerów stan ally do hordy jest taki ze wyjdzie nawet czasami dwóch ally na jednego z hordy.
Zdarzają się wyjątki. Na niektórych jest więcej Hordy (a zwłaszcza BE, którzy są teraz trzecią rasą po ludziach i nocnych elfach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 15:07, oOreVenOo napisał:


wiem to było w formie żartu ( choć avek potrafi skłamać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale według mojego doświadczenia i spotykania znacznie więcej gra ich po stronie przymierza. To jest moje zdanie. Jak to się mówi - wyjątek potwierdza regułę.
Nie chodziło mi o to żeby kogokolwiek obrażać. A paladynów po stronie hordy to nie spotkałem za dużo - grac grałem chyba tylko z 3.
Nie zawsze tez wiek decyduje o tym jaki z kogo gracz - ale raczej to co taka osoba ma pod kopułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiem rozumiem. :)

A możecie mi w końcu powiedzieć jaką klasę wybrać ? Co jest teraz potrzebne ? Co do profesji połączę Herbalism z Alchemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się