Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2007 o 01:00, dzordzi napisał:

Zainstalowałem ArcHud, bardzo fajnie tylko chciałem zmienić jego wielkość, pasek zjechał na
sam dół i panel stał się niewidoczny i nie mogłem tego zmienić, ale to nic w miejscu gdzie
jet mapa jest kółko w którym to sie ustawia, ja przypadkowo je zamknąłem. Jak je przywrócić?
Reinstalka nie pomaga. Zachowałem się jak pierwszorzędny n00b.


Jest prosty sposób na przywrócenie do defaultowych ustawień. Wchodzimy w folder WoWa potem tak:

folder WTF -> Account -> nazwa naszego konta -> serwer na którym mamy postać -> nick postaci -> SavedVariables

To wszystko to oczywiście kolejne podfoldery.
W Saved Variables odszukujemy plik ArcHUD.lua albo coś podobnego i go usuwamy. To wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam takie pytanie... Codzi mi o polską gildie na Burning Legion... Bo gram z kumplem na Sporeggar ale to server RPPVP i jak w piatek dostaniemy dodatki to zaczniemy grac na BL co prawda ja juz tam grałem na wersji Trial ale nie nalezałem do zadnej gildi... Chodzi mi o jak największa, mozna by powiedziec główną... Piszcie przy okazji ile osób do niej nalezy... Z góry dziękuje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczną sytuacje :). W oknie czata wpisz /archud config , pojawią się wszystkie opcje będziesz mógł ustawiac panel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wejdź na serwer i pokrzycz trochę jakiś polak na pewno się odezwie a jak nie no to zapraszam na stronę statusu polskich gildii.

PS Wczoraj wpadła 70tka, wczoraj kupiłem gryfusia...:D No teraz tylko został mi już farm repa i mote''ów bo exp odpada...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A macie potworzone postacie na BL? Inaczej raczej tam nie wejdziecie, serwer jest full. Kiedyś jak chciałem tam zrobic postać, nie dało się.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 01:13, Latniak napisał:

Jest prosty sposób na przywrócenie do defaultowych ustawień. Wchodzimy w folder WoWa potem
tak:

folder WTF -> Account -> nazwa naszego konta -> serwer na którym mamy postać ->
nick postaci -> SavedVariables

To wszystko to oczywiście kolejne podfoldery.
W Saved Variables odszukujemy plik ArcHUD.lua albo coś podobnego i go usuwamy. To wszystko
:)


Dzięki bardzo, powoli wchodzę w świat addonów, a ArcHud jest ciekawym programem. Znacie jakieś przydatne mody dla pala? Titana już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oszustwo w Allegro - odcinek 11283638.

Dostałem e-mail że ten użytkownik, od którego kupiłem karte pre-paid ma teraz zablokowane konto, a jego dane udostępnią tylko jeśli będzie to zgłoszone na policji. Jednak dostałem też e-mail od tegoż użytkownika, że do jego konta ktoś się włamał i częściowo pozmieniał dane. I co teraz? jak myslicie, mówi prawdę? Głupia sytuacja, a pięniądze dalej nie odzyskane. W e-mailu z informacją że zablokowali mu konto, było też pytanie czy cośprzelaem [pieniądze], więc moze jest szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym prosił o pomoc. <;

Dostałem quest, o tradycyjnej dla WoW-a treści - zabij, w tym wypadku kodo, ale nie mogę go znaleźć.

Zamieszczam opis questa i mapkę, na której można zaznaczyć położenie celu. <;

20070809160936

20070809160943

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie się fatygowałeś: http://www.wowhead.com/ - tutaj znajdziesz absolutnie wszystkie odpowiedzi na pytania tego typu.

@ marcin1930 - i co z tego, że ktoś mu się włamał? To już jego problem, a do ciebie należy decycja czy coś z tym zrobisz, czy mu uwierzysz (i może znowu dasz się nabić w butelkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 22:51, michu96 napisał:

Jaki jest dobry sposób zarabiania kasy ? :)


1) Farma prostych do pokonania mobków (o szybkim respawnie), które często dropią wartościowe rzeczy
2) Handel, Auction-House
3) robienie questów w Outland :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 22:51, michu96 napisał:

Jaki jest dobry sposób zarabiania kasy ? :)

Możesz "sprzedać ciało" za epickiego mounta, jak to któraś babka zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 10:51, graczomaniak napisał:

A macie potworzone postacie na BL? Inaczej raczej tam nie wejdziecie, serwer jest full. Kiedyś
jak chciałem tam zrobic postać, nie dało się.:)


y... Nie nie mamy... Ale grałem tam na trialu... Pokazała sie informacja ze jest full i po chwili pnie załączyło... Tak wogle to nie wiemy czy nie zostaniemy na tym swoim (Sporeggar) O! I jeszcze mi moze powiedz jak wiesz... Czym sie różni Serwer... PVP od Normal od RP i od RPPVP??? Ten ostatni to ja znalazłem tylko jeden... I właśnie na takim grałem, zreszta troche mi nie pasuje ze na BL sa sami 70 lvl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PvE - zwykła zabawa. Chodzisz rozwalasz mobki, jesli chcesz możesz się bić z innymi graczami. Panuje tam normalna atmosfera.

RP - podobny jak PvE, tyle, że atmosfera bardziej fantasy. Czyli np. witasz sie z innym graczem - "Witaj przybyszu!".:)

PvP - Również serwer pve, z tym, że Horda bez pytania może zaatakować Alliance, nie trzeba mieć włączonego trybu pvp.

RPPvP - chyba sam będziesz już wiedział.:)

Btw. Ja żaden spec nie jestem. Jesli się w czymś tu myle, poprawcie mnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji nie wiem jak wy, ale mam takie wrażenie grając na BL ze ludzie w wowie wolą grac "pięknymi" postaciami typu elfy ludzie itp i w cale nie patrzą na klimat który mają Orkowie,Trolle denerwuje mnie też to ze patrzą na wowa w kolorach czerni i bieli typu horda zła allianci dobrzy a czy nie warto czasem spojrzeć na to w odcieniach szarości i poczytać trochę więcej na temat tego świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>czasem spojrzeć na to w odcieniach szarości i poczytać trochę więcej na temat

Dnia 10.08.2007 o 10:02, Hacket napisał:

tego świata?


Tu się zgadzam - na przykład Taureni, nie są tacy źli jak ich malują, utrzymują równowagę w przyrodzie, honor to u nich podstawa itp. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 10:08, ad0 napisał:

>czasem spojrzeć na to w odcieniach szarości i poczytać trochę więcej na temat
> tego świata?

Tu się zgadzam - na przykład Taureni, nie są tacy źli jak ich malują, utrzymują równowagę w
przyrodzie, honor to u nich podstawa itp. <;


Albo tacy orkowie, oni są dumnymi i honorowymi wojownikami, którzy chcą znaleźć spokój w nowym świecie, a ally wszędzie za nimi gania z widłami o pochodniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale taka jest historia - a czy każdy gracz zna prawdziwą historię Warcrafta? Albo czy czyta te notki przy tworzeniu postaci? :) No właśnie. Ja swoją drogą dodam, że gram od jakiegoś czasu Blood Elf''em, gdyż podoba mi się to, że mogę grac Paladynem. A dobry Pala jest niezastąpiony na raidach, czy instancjach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, prawda, że horda nie jest zła, ani sojusz dobry, każdy walczy o swoją przyszłość. Może mi ktoś przypomnieć dlaczego taureni znaleźli się w hordzie? BTW gram dwarfem, nie dlatego, że ally czy dobry. po prostu jak wchodzisz do Ironforge to czujesz ten klimat, jesteś dumny, z tego, że to twoja stolica. IMO w takim Stormwind tego klimatu brakuje, już bardziej z ludzkich miast podoba mi się to na Theramore Isle (nazwy zapomniałem), o ruinach Lordaeron nie wspominając-widać, że to było kiedyś największe i najpotężniejsze miasto Azeroth (poza IF oczywiście:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się