Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age II - Dziedzictwo DLC - trailer w polskiej wersji językowej i screeny

25 postów w tym temacie

Adam Berlik

Rodzimy oddział Electronic Arts opublikował trailer zapowiadający Dragon Age II - Dziedzictwo (w oryginale Legacy), który jest dostępny w wersji z polskimi napisami. Na dokładkę galeria screenów.

Przeczytaj cały tekst "Dragon Age II - Dziedzictwo DLC - trailer w polskiej wersji językowej i screeny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 19:41, Piotres92 napisał:

"....który jest dostępny w wersji z polskimi napisami." Czytanie ze zrozumieniem ftw.
Robson ma rację, jest to niestety dodatek do DA II ^ ^.


On się pytał o polską wersję DLC a nie trailera. Wiernie cytując ciebie: " Czytanie ze zrozumieniem ftw." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki ale jak na razie to trailer nei najgorzej wypada, historia może być ciekawa jeśli bioware nie zawali. Co do ich loga i smoczka na początku to faktycznie jest to jedna z najlepszych rzeczy w tej grze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ludzie się niczego nie nauczyli. To co robi BioWare i pokazuje na swoich rendowanych filmikach to pokazówka shitu ,którego kupicie. Tak samo było z epickim pierwszy trailerem Dragon Age II. No super było, i grafika której nie ma w grze. I gra totalnie spieprzona. To kupujecie za 120 zł z pozdrowieniami od nierobów EA Polska. Kupujcie dalej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Origins ze wszystkimi DLC jakie wyszły. Gra nie jest idealna ale i tak jest bardzo dobra.
To co zobaczyłem w DA II to po prostu średniak próbujący zarobić na sukcesie starszego brata.
Ninja-rycerze w ciężkich zbrojach płytowych spawnujący z sufitu ? Takie rzeczy tylko w DA II.
Wybory których nie ma ? Takie rzeczy tylko w DA II (spróbujacie odmówić wykonania jakiegoś questu - i tak go dostaniecie).
Questy polegające na dotarciu do punktu zaznaczonego na mapie, wybicia fal potworów pojawiających się z powietrza i zebraniu nagrody ? Takie rzeczy tylko w DA II.
Kompani niemal bez wyjątku homo albo bi ? Takie zboczenia tylko w DA II.
Bezsensowna fabuła o niczym podzielona na 3 krótkie niepowiązane epizody o niczym ? Takie rzeczy tylko w DA II.
Bohater który nie ma wpływu na nic i jest tylko kimś kto reaguje na poczynania Andersa ( gdzie samego Andersa przerobili z cwaniaka który nie lubi się podporządkować w płaczące homo ) który to odwala całą robotę. Takie rzeczy tylko w DA II.
Gra w której między wojownikiem i łotrzykiem właściwie nie ma sensownych różnic ? Takie rzeczy tylko w DA II.

I jeszcze do tej zakały próbują sprzedać DLC. Niedoczekanie. Popełniłem błąd kupując ten badziew. Nie popełnię kolejnego. Następny syf od Bioware kupię dopiero po 5 recenzjach, 10 gameplayach na youtube, 3 opiniach znajomych i zagraniu w demo. BW zlazł na psy i pokazał to robiąc DA II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 23:39, marcin-malysza napisał:

Oj tam, oj tam. W jedynce Bi też było, a jak się wybierało <w obu częściach> kobiecego
bohatera to owe Bi było fajne :D. Kurcze, dwie kobiety flirtujące ze sobą FTW.


W jedynce było trochę inaczej. Leliana była ze swoim biseksualizmem nienachalna, można było przejść grę, nie wiedząc że gra na obie bramki, jeżeli wcześniej związało się z którymś z facetów, lub traktowało ją jak siostrę. Zevran z kolei się z ciągotami nie krył, ale jako rasowy sybaryta, traktował to jako zabawę i był w stanie zrozumieć brak zainteresowania Wardena.

W dwójce Anders ociera się o molestowanie seksualne, podczas pierwszej rozmowy z Hawke, po jego queście rekrutacyjnym. Spławienie go bez rivalry points jest raczej ciężkie. Jest to o tyle irytujące, że w Origns był ewidentnym heteroseksualistą, który okazyjnie flirtował z żeńskim Wardenem i wspominał że marzy mu się spokojna starość z miłą dziewczyną. Trzeba jednak pamiętać

Spoiler

że Anders w Przebudzeniu mógł być oddany Templariuszom i nigdy nie spotkać Justice''a, a mimo to w dwójce jest nadal obecny, wraz ze swoim duchowym towarzyszem.

Quality Bioware Writing.

Trudno się jednak dziwić takiej jakości scenariusza, skoro jedna z głównym scenarzystek uważa za lepszy wzór do naśladowania Zmierzch czy Harry''ego Pottera, niż te wszystkie oklepane książki fantasy, pisane przez starych dziadków z Europy. I to ona właśnie w dużym stopniu odpowiada za wątki romantyczne.

Samo DLC wygląda natomiast słabiutko. Kolejny inteligentny i gadający superpotężny pomiot ?
Spoiler

A niby Architekt był taki oryginalny.

Do tego kolejna mega broń, która uczyni prostą grę jeszcze prostszą. Ciekawe jak będzie z długością i rozbudowaniem, za 10$ można się pewnie spodziewać tak z 2-3 godzin, które w większości zajmie zabijanie kolejnych fal wrogów. Zdziwię się bardzo, jeżeli ten dodatek będzie odstawał poziomem od podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Crask

Fakt, Anders w dodatku był normalnym facetem a w 2 zrobili z niego pedzia... Widać BW chce robić też gry przystępniejsze dla "kochających inaczej"...
Kolejny specjalny, gadający pomiot a przecież Matka i Architekt byli jedynymi...

Plaga dawno się skończyła a mimo tego spotykasz ciągle te pomioty... One się ikoną tej marki zrobiły, bo DA bez pomiotów to nie DA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj grę na Nightmare. Jedyna różnica między casual a nightmare to to że wypadnie Ci więcej fal potworów (znaczy już nie 3 tylko np 5) i będą miały więcej HP. Ot co. A Ty dalej spamujesz zaklęcia i siekasz je hurtem.

Ta gra to jedno wielkie dno. Bioware się zeszmacił i tyle. Nie wiem czy sami z siebie czy EA dołożyło ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 08:21, dariuszp napisał:

Ta gra to jedno wielkie dno. Bioware się zeszmacił i tyle. Nie wiem czy sami z siebie
czy EA dołożyło ręki.


No nie mówił bym że dno bo np. mój kolega z pracy grę już przechodzi 4 raz i jest zachwycony... ja osobiście nie mogę skończyć jej grając pierwszy raz ... fabuła po prostu nie wciąga ... brakuje głównego antagonisty a ja się czuje jak bym grał w Dragon Age : Sims. Dodatku na pewno nie kupię ... jak się zaprę to może skończę podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 08:56, arborek napisał:

> Ta gra to jedno wielkie dno. Bioware się zeszmacił i tyle. Nie wiem czy sami z siebie

> czy EA dołożyło ręki.

No nie mówił bym że dno bo np. mój kolega z pracy grę już przechodzi 4 raz i jest zachwycony...


Wolno mu lubić denne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować