Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

30-minutowy gameplay Deus Ex: Human Revolution - bo dzień bez Deus Ex jest dniem straconym

89 postów w tym temacie

tragedia, widzenie przez sciany, strzelanie przez sciany, hold x, press x, na pc pewnie tak samo bo przeciez na klawiaturze tez brakuje przyciskow, nie dosc, ze gameplay lezy to wszystko inne tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 01:10, mronoth napisał:

tragedia, widzenie przez sciany, strzelanie przez sciany, hold x, press x, na pc pewnie
tak samo bo przeciez na klawiaturze tez brakuje przyciskow, nie dosc, ze gameplay lezy
to wszystko inne tez


Dla twojej wiadomosci te wszystkie ikonki na ekranie, bedzie mozna wylaczyc...
A gameplay, lezy bo mało ekszyn? ;p To nie jest zwykly fps..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 01:10, mronoth napisał:

tragedia, widzenie przez sciany, strzelanie przez sciany, hold x, press x, na pc pewnie
tak samo bo przeciez na klawiaturze tez brakuje przyciskow, nie dosc, ze gameplay lezy
to wszystko inne tez


Po powyższym poscie Zgred66 pozostawiam bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jasnej ciasnej ludzie ZLITUJCIE SIĘ. Ja mam pracę, ja mam własny projekt który rozwijam. Ja mam uczelnię bo chcę sobie kolejny skrót przed nazwiskiem zrobić. Ja mam życie. Ja planuje firmę otworzyć. Ja mam dom przy którym to i owo do roboty się znajdzie. Ja mam kupę innych rzeczy które wymagają mojej uwagi.

A Wy co ? Najpierw Fallout New Vegas. I parę dni z życia wyjęte. Później Wiedźmin 2. Przeszedłem go 2 razy tracąc nie jeden wieczór i jeszcze czuje że można by go przejść jeszcze raz i odkryć ciekawe możliwości. Za niedługo wyjdzie Battlefield 3 który pewnie tak jak Bad Company 2 zje mi zbyt dużo czasu.

A teraz to. Gra którą ubóstwiam powraca i prezentuje się bardzo dobrze. Zlitujcie się. Zróbcie sobie rok przerwy czy coś. Zrobię co chcecie. Już przy Wieśku potrafiłem skrócić czas snu o troszkę a teraz czeka mnie to samo.

Koniec. Wyrzucam komputer przez okno, spalę wszystkie gry, odłączam internet.
A na poważnie - nie mogę się doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
A już miałem pisać: "Nic nie pal i nie wyrzucaj, oddaj potrzebujący<czytaj. mi> :D
A tak na poważnie to sam na tą grę czekam, zapowiada się cudnie.

Cholewka, wydajcie już tą bo ja i nie tylko ja<Myszasty jak sam napisał, też>, schizy dostanę z tego oczekiwania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wszystkie trzy, spoilerów nie stwierdziłem, jedynie wyjaśnianie mechaniki gry oraz możliwości dojścia do celu na kilka sposobów.
Końcówka trzeciego filmiku była wcześniej, początek pierwszego też chyba wcześniej widziałem.

@dariuszp
Zmień podejście do gier. Poważnie. To tylko zabawa a ty traktujesz je tak jak chcą marketingowcy i PR, z pewnością nie warta utraty tytułu (mam nadzieję że to nie magister :P bo jeśli tak to idź grać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 01:35, Zgreed66 napisał:

> tragedia, /.../
Dla twojej wiadomosci te wszystkie ikonki na ekranie, bedzie mozna wylaczyc...
A gameplay, lezy bo mało ekszyn? ;p To nie jest zwykly fps..

Ten skonsolowany kotlet żerujący na serii z dodatkiem widoku TPP w ogóle mnie nie przyciąga.
tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 10:48, doflamingo napisał:

Ten skonsolowany i odgrzewany kotlet żerujący na serii z dodatkiem widoku TPP w ogóle
mnie nie przyciąga.
tragedia...


Deus Ex odgrzewanym kotletem..... HAHAHAHAHA, wracaj do odgrzewanego, sezonowego shootera jakim jest Battlefield. Dość już bliźniaczo podobnych shooterów.
Poza tym, dzieci pamiętajcie - konsole to zuo, PCty są prawdziwymi maszynkami dla prawdziwych mę... graczy.

Czekam z zapartym tchem na nowego Deusa i mam nadzieję, że znajdę na niego czas, bo z tym jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nowy DeusEx żeruje na serii? Przecież jak chcesz to możesz wszelkie usprawnienia wyłączyć i grać w starym, dobrym stylu. Ale przecież to DeusEx równierz na konsole, więc z góry zakładamy, że jest dupny;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że będzie tak jak z duke nukem forever, niby fajny, kupiło go dużo fanów, ale to już nie był ten sam duke nuken którego zapamiętali. (taki sam przypadek był z Crysisem 2)
Dla mnie DeusEx umarł po pierwszej części :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 11:04, doflamingo napisał:

Miałem na myśli, że będzie tak jak z duke nukem forever, niby fajny, kupiło go dużo fanów,
ale to już nie był ten sam duke nuken którego zapamiętali.


To, co się stało z DNF, nie ma nic wspólnego z konsolami, tylko tym, że postanowili go wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uoo, to można by podciągnąć pod wiele marek, tylko jakieś kontynuacje istnieć muszą- wszak ile można grać w jedno i to samo? A że z biegiem lat zmienia się target, a więc i polityka wydawnicza to rzecz naturalna i nieunikniona- albo się przystosowujemy, albo zajmujemy się czymś innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 01:35, Zgreed66 napisał:

> tragedia, widzenie przez sciany, strzelanie przez sciany, hold x, press x, na pc
pewnie
> tak samo bo przeciez na klawiaturze tez brakuje przyciskow, nie dosc, ze gameplay
lezy
> to wszystko inne tez

Dla twojej wiadomosci te wszystkie ikonki na ekranie, bedzie mozna wylaczyc...

serio? myslalem, ze mozna wylaczyc to podswietlanie elementow ktore mozna uzyc, a nie wyswietlanie podpowiedzi jak dla idioty, zerknalem na youtube na gameplaye wersji na pc, ktora wyciekla i jest to samo, press shift, hold shift - sorry, oni nawet nie potrafia przeniesc sterowania z konsoli na pc, to ja dziekuje, na pc jest wystarczajaco duzo przyciskow zeby oddzielic te 2 akcje, a nie pod jednym przyciskiem masz 2 rozne rzeczy... nie mowiac nawet o tym, ze sama mechanika przeskakiwania miedzy oslonami jest zwyklym uproszczeniem, gra sama sie gra, plus denerwujace przeskakiwanie widoku z fpp na tpp...

Dnia 14.07.2011 o 01:35, Zgreed66 napisał:

A gameplay, lezy bo mało ekszyn? ;p To nie jest zwykly fps..

gdzie ja pisze o akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 12:52, mronoth napisał:

gdzie ja pisze o akcji

A co lezy w gareplay'u? Tak te ikonki, tez bedzie mozna wylaczyc. Dlaczego specjalnie na PC tez mieliby je usunac?
Przynajmniej wiadomo odrazu co mozna w tej grze zrobic w takich miejscach...

Dnia 14.07.2011 o 12:52, mronoth napisał:

nie mowiac nawet o tym, ze sama mechanika przeskakiwania miedzy oslonami jest zwyklym uproszczeniem,

Bez komentarza... nie wazne co. Wazne, ze zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 12:56, Zgreed66 napisał:

Dlaczego specjalnie
na PC tez mieliby je usunac?

nie zrozumiales drugiej czesci, juz nawet pomijajac to pokazywanie podpowiedzi w pierwszym poscie mialem na mysli trzymanie i wciskanie tego samego przycisku jako inne akcje wymuszone padem, ktory ma za malo przyciskow, na pc zrobili to samo, nawet porta nie potrafia zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Twojej informacji, po pierwszym etapie podpowiedzi się nie pokazują ( to rodzaj tutoriala ) Później pokazują się tylko informacje nt rzeczy z których jeszcze nie korzystałeś. W DX był stricte tutorial i jakoś nie męczyło prawda ?

A przeszkadza Ci to że masz pod jednym lkawiszem dwie akcje ? mnie nie i podejżewam że dużej grupie osób też nie będzie, powiem więcej jest to też swojego rodzaju ułatwienie jako że przycisków wokół wsad-a jest ograniczona liczba a ja lubie mieć wszystko co najważniejsze ulokowane właśnie wokół rzeczonej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 13:03, mronoth napisał:

nie zrozumiales drugiej czesci, juz nawet pomijajac to pokazywanie podpowiedzi w pierwszym
poscie mialem na mysli trzymanie i wciskanie tego samego przycisku jako inne akcje wymuszone
padem, ktory ma za malo przyciskow, na pc zrobili to samo, nawet porta nie potrafia zrobic


n/c Nie masz czego sie czepiac? Przeciez to jest wlasnie dobre rozwiazanie...
Nie ma to jak sobie sprawy komplikowac, byle tylko bylo wiecej przyciskow do klikania...
To, nie jest normalne. Czepianie sie na siłe. Nawet tego, ze gra pozwala płynnie przeskakiwać z jednej oslony na drugą... To czepiamy sie sterowania, bo zyjemy w XXI wieku... i nie potrzebujemy 300 przyciskow do robienia prostych czynnosci :/

Moze cos takiego? 1:11 do 1:13
http://www.youtube.com/watch?v=AF2TEYvvgWM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czepianie się podpowiedzi ekranowych typu "press X, to do ...." to zwykła upierdliwość. Od jakiegoś czasu ciuram wiecej na konsoli niż na blaszaku i nie jest to coś co przeszkadza, ba ja nawet tego nie zauważyłem dopóki nie przeczytałem w komentarzach, że to jest. Natomiast podświetlenia wszystkich obiektów z którymi można wejść w interakcje to już rzeczywiście bzdura i na pewno z tego zrezygnuje gdy gra wadnie w moje łapska.

Na samą gre oczywiście czekam z zapartym tchem, licząc na udaną reanimacje tego uniwersum. Klimaty cyber-punkowe obecnie w grach to niestety rzadkość, tak jak gry oferujące coś więcej niż jedna oskryptowana ścieżka lub nie daj boże jeszcze gry wymagające od gracza myślenia. Więc może będzie z tego hit, ale nie ma co się przedwcześnie napalać. Nie raz już społeczność graczy była rozczarowana super produkcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować