Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Właśnie tak powinna wyglądać pani Shepard w Mass Effect 3!

74 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2011 o 14:45, MacJak napisał:

Jestem też ciekaw jak z tego wyłazi, gdy chce jej się siusiu. :p


Nie wyłazi :) Zdejmuje tylko to metalowe coś co ma między udami, a pod spodem ma suwaczek ;P
W końcu to "super-hiper-przeciw-żniwiarzowy-pancerz-bojowy". Siusiu trzeba robić w 3 sekundy a nie się z tego rozbierać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 14:54, Panor napisał:

Kurde głosowałem na Shepard w wersji blond!!!! Ta azjatycka wersja mnie się nie podoba
noooo ;s<sad face>


A newsa przeczytał czy tylko screeny obejrzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę grać facetem, bo się łatwiej wczuć w rolę ;), a do tego kobiety ratujące Świat, czy walczące w lśniącym pancerzu (czy to średniowiecznym czy futurystycznym) ze złem mnie nie przekonują, wolę tradycyjną wersję gdzie to Mario ratuje księżniczkę, a nie na odwrót :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 14:56, Blasting_Power napisał:

Ja tam wolę grać facetem, bo się łatwiej wczuć w rolę ;), a do tego kobiety ratujące
Świat, czy walczące w lśniącym pancerzu (czy to średniowiecznym czy futurystycznym) ze
złem mnie nie przekonują, wolę tradycyjną wersję gdzie to Mario ratuje księżniczkę, a
nie na odwrót :p


Nie Ty jeden :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2011 o 14:48, Phobos_s napisał:

Nie wyłazi :) Zdejmuje tylko to metalowe coś co ma między udami, a pod spodem ma suwaczek
;P
W końcu to "super-hiper-przeciw-żniwiarzowy-pancerz-bojowy". Siusiu trzeba robić w 3
sekundy a nie się z tego rozbierać ;P


Tam, gadanie. Samoosuszający się pampers, specjalna combat version o ulepszonej higroskopijnosci. Ze skrzydełkami !!!

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 15:01, Moonstorm napisał:

Tam, gadanie. Samoosuszający się pampers, specjalna combat version o ulepszonej higroskopijnosci.
Ze skrzydełkami !!!

A jak zje duży obiad, to później ma Mass Effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się pani komandor bardzo podoba, podzielam zatem zdanie autora artykułu.
@Waaazuuup, ten wyraz twarzy mina przykład pasuje. Taki Riddick bez

Spoiler

wacka

, jak będzie ona dostępna w pełnej grze to ja nią przejdę wybierając czerwone<złe> wersję wersów w dialogach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 15:10, marcin-malysza napisał:

@Waaazuuup, ten wyraz twarzy mina przykład pasuje. Taki Riddick bez

Spoiler

wacka

,


oh please ona miną mówi wszystkim, że jest wredną jędzą i żeby nie podskakiwać bo zrobi wszystkim koło d..y na mieście. Rysiek nie miał miny, ale i tak mówił nią, że jest badass a jak ktoś sapnie to sam się nim zajmie tu i teraz ;P
A tak na poważnie to im dłużej się jej przyglądam tym jakoś bardziej zaczyna mi się podobać, więc good job dla twórcy. Nie zmieniam jednak zdania i widzę ją tylko po ciemnej stronie barykady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio, ale ja już wolę wybraną "blondynkę"... Nie mam zamiaru się z nikim sprzeczać - każdy ma inne gusta... A fryz tej pani i obciachowy IMO strój ją dyskwalifikuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze rozwala mnie pancerz/zbroja bohaterek gier komputerowych :D, ten "biały plac" pod szyją... Pewnie po to by Żniwiarz mógł jej załadować prosto miedzy c... a gdzie jeszcze odpowiednio skrócony dół, żeby widać było pępek i kawałek stringów? Jeżeli EA chce "promować" panią S. w taki sposób, niech ją dają w "cywilu" albo bieliźnie. Idea "projektowania" pani S. jest dziwna - delikatnie mówiąc (no przynajmniej 13-latki mają uciechę). Moim zdaniem - dno. Lepsze są kompletne pancerze, lecz oczywiście odpowiednio eksponujące zgrabne sylwetki vide ubranko sierżant W. z ME1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi Cate Blanchett jako żywo, ale jej twarz nie pasuje mi tu specjalnie. To powinna być dziewczyna w rodzaju Kate Beckinsale. O tak, ona byłaby świetna w tej roli - ma mocny temperament. :)

Projekt pancerza jest zwyczajnie głupi, jak z kiepskiego h''n''s, który nie ma nic innego do zaoferowania, prócz cycków. Poza tym co to za geńjusz wpadł na pomysł, by postać w ciemnym odzieniu prezentować na ciemnym tle...? Są pewne granice bycia "alternatywnym" - tu mamy już tylko absurd w czystej postaci, który utrudnia ocenę projektu.

@ Borias

To jest fanart. Poza tym się zgadzam, Ash rulez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był super-hiper pancerz to ten dekolt byłby zasłonięty jakimś ultranowoczesnym materiałem. Jednak to oczywiste, cycki najważniejsze. Może to ma rozpraszać żniwiarzy? :-)

P.S. Wolę blondynę z głosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować