Zaloguj się, aby obserwować  
Wiktor_Cegla

Czasgry.gram.pl - sprawdź, na ile Ci wystarczy nowy tytuł!

237 postów w tym temacie

Pytanie:
Planujecie w ogóle podjąć jakieś działanie w kierunku tych platform? Wiele ludzi było by za tym żeby nie było nań podziały, a nie widziałem jeszcze ani jednej odpowiedzi co z tym fantem zrobicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na czasgry:
- jestem wylogowywany, a każda próba logowania kończy się niepowodzeniem(tj. serwis jakby odświeża się, ale nadal nie ma mnie na moim koncie)
- próbuję dodać czas do Battlefield 3(PC), na próżno. Jestem przerzucany na stronę główną czasugry

Takie drobne uwagi ode mnie. Oby to zostało naprawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 15:26, nightfaler napisał:

Pytanie:
Planujecie w ogóle podjąć jakieś działanie w kierunku tych platform? Wiele ludzi było
by za tym żeby nie było nań podziały, a nie widziałem jeszcze ani jednej odpowiedzi co
z tym fantem zrobicie...


Ale czasy gry często różnią się razem z platformami. Często się zdarza, że w wersji na PC mamy jakieś dodatkowe misje w odróżnieniu od konsol. A np. tacy "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" to praktycznie dwie różne gry na konsole i PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, zastanawia mnie jedna rzecz... Czy możliwe byłoby dodanie opcji proponowania gier? Np. nie ma gry X, w którą grałem, a którą ma wystarczająca ilość osób, więc chciałbym ją zgłosić... Jeśli coś takiego już jest to przepraszam za niedopatrzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 12:38, ManweKallahan napisał:

Ja, od dawna, na wszystkich przeglądarkach i z usuwaniem ciasteczek.


Dziwne - u mnie wszystko trybi.
Co prawda czasami sypie się opcja przeglądania komentarzy przy czasach, ale z dodawaniem problemów nigdy nie było..
Może coś wam koliduje ? Źle skonfigurowany ad-block albo inny dodatek ? Sprawdzane było czy w opcji np dla Chrome Incognito tudzież dla FFa Tryb Prywatny też problem występuje ?

Strona czasu lubi tez zrobić auto logout, warto zawsze sprawdzać czy jest się zalogowanym w momencie próby dodania czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem w Trybie prywatnym.
Mi to się dzieje tak, że jak wchodze na tą stronę, to jestem wylogowany, a próba zalogowania kończy się powrotem do punktu wyjścia (czyli jestem na stronie głównej czasu gry, niezalogowany).
Ale nie pomyślałem o adblocku. Właśnie spróbowałem i też nic nie dało.
Dodam, że jak wpisuję tam na górze w rogu maila i hasło, to wyskakuje mi pytanie, czy zapamiętać hasło (tak jakby było inne niż dotychczas, a na forum normalnie mnie loguje).
Co ciekawe, kiedyś tego problemu nie było, dodałem nawet kilka czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się opcja "Twoje czasy gry", bo z czasem zapomina się, które czasy już się uzupełniło, a jakie gry dalej na to czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlaczego nie ma wszystkich gier?
Na przykład Guitar Hero: Aerosmith jest, ale... nie na PS3.
Nie ma też GH: Van Halen, Batman: Zemsta, Chicago 1930, Ace Ventura, Worms 2, Spider-Man: Shattered Dimensions, czy...Splinter Cell: Pandora Tomorrow. A inne gry z serii SC są nie na wszystkie platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować